Zavrieť

Porady

Princip zarabania webovej stranky

Dobry den, mozno dost hlupa otazka...ale chcem vediet ze ked si vytvorim vlastnu webovu stranku na ktorej budem o niecom pisat tak ake su moznosti zarabania?...Co vsetko mozem spravit aby tato stranka zarabala?...Prosim Vas napiste mi toho o najviac...Dakujem velmi pekne za odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    zarabanie prostrednictvom webstranky ma viacero foriem:
    • zverejnovanie reklamnych odkazov - googleAds, etarget a pod
    • umiestnovanie affiliate odkazov
    • vytvorenie platenej sekcie
    • vytvorenie eshopu
    • predaj konkretneho produktu
    • atd

    pato6593 je offline (nepripojený) pato6593

    pato6593
    Dakujem velmi pekne za odpoved...a co su to tie affiliate odkazy?..Kolko moze zarabat taka stranka s navstevnostou cca 500 ludi mesacne?..

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    pato6593 Pozri príspevok
    Dakujem velmi pekne za odpoved...a co su to tie affiliate odkazy?..Kolko moze zarabat taka stranka s navstevnostou cca 500 ludi mesacne?..
    z 500 ludi mesačne ??? len drobné. My sme mali jednu stránku s F1 tematikou a malu sme dennú návštevnosť 150 - 200 a za rok sme vyzbierali na doménu...

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    affiliate odkazy su odkazy na ine urlstranky, kde si moze navstevnik kupit nejaky tovar, objednat sluzbu atd... a kedze prisiel z tvojej stranky, dostanes nejaku proviziu z obratu

    500 ludi mesacne zarobi velmi malo, velmi.
    ale zalezi od zamerania webu

    rad poradim ss

    vybris je offline (nepripojený) vybris

    vybris
    ja som sa tiez chela do toho pusitt, ale neviem, aky sferu by som si mala vybrat, aby som mala co mozno najvacsiu navstevnost..

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    vybris Pozri príspevok
    j... ale neviem, aky sferu by som si mala vybrat, aby som mala co mozno najvacsiu navstevnost..
    tí čo to vedia, si to určite nechajú pre seba aby sami na potom zarobili; a aby to v dnešnej dobe vynášalo, musí byť človek aj vizionárom....

    dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

    dragan.michal
    vybris Pozri príspevok
    ja som sa tiez chela do toho pusitt, ale neviem, aky sferu by som si mala vybrat, aby som mala co mozno najvacsiu navstevnost..
    Skús treba verejné štatistiky naj.sk a pozri sa ktoré weby sú najnavštevovanejšie a podľa tohos i zvoľ. Na druhú stranu, mala by si si dať tému, ktoré Ti je blízka. lebo darmo, ak ťa baví ja neviem móda tak budeš asi ťažko písať o elektre

    A to nie je len o téme, môžeš mať aj zlú tému, t.j. téma ktorá nezaujme masy, ale zas bude dobrá na efektivitu (bude klikať na reklamy).

    Vezmi si, že prečo je toľko webov na pôžičky? ludia ich stále hľadajú, webmasteri spravili dobre SEO, su na vrchu v googli. potom pride uzivatel, klikne na odkaz, prejde na web, nájde nejaké info a klikne na reklamu.

    Tá reklama môže byť - cez Etarget alebo AdSense. Alebo najlepšie cez affil kod. Webmaster dostane z každej vybavenek pôžičky cca 5 eur. To už sa oplatí, či nie?

    Takže, zisti si aká je priemerná hodnota kliku na jednotlivé reklamy podľa zamerania, potom si vyber k tomu tému a už len píš články, ktoré ľudí zaujmú, budú na ne odkazovať a máš vybavené.
    Moje meno je Halász, Mikuláš Halász. Som kreatívny a milujem online marketing. Rád pomáham ľuďom predávať svoje služby pomocou internetu. ...viac miki.halasko
    Ahoj,ak chceš aby stránka zarábala musíš mať vymyslený cielený marketing. Podľa toho o čom chceš písať tak si sprav E-Book, ktoré daruješ ľudom ak sa zaregistrujú na tvoj web, musíš mať vymyslene texty ktorými sa budeš o tých zaregistrovaných ľudí starať. Budeš im posielať emaili automatom. A musíš mať službu ktorú si potom ľudia od teba kúpia.
    optimalizovať texty na webe, názov domeny, tiež nie moc odborne výrazy, riadky max 80 znakov kľúčové slova a popis stránky schovaný v stránke (meta tagy) a registrovať sa na katalógov. Dať o sebe vedieť. ale hlavne zarobíš ak máš službu ktorá rieši problémy ľudí a si ochotný dať im bezplatne časť týchto info. A naj dôležitejší je kvalitný obsah. a samozrejme aj etarget , adsense a ešte dačo toto všetko musíš vedieť merať. Reklamy môžeš mať až potom, keď preukážeš návštevnosť tvojho webu.
    linky vymazany
    Naposledy upravil miki.halasko : 18.02.12 at 15:56

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    miki.halasko Pozri príspevok
    Ahoj,ak chceš aby stránka zarábala musíš mať vymyslený cielený marketing. Podľa toho o čom chceš písať tak si sprav E-Book, ktoré daruješ ľudom ak sa zaregistrujú na tvoj web, musíš mať vymyslene texty ktorými sa budeš o tých zaregistrovaných ľudí starať. Budeš im posielať emaili automatom. A musíš mať službu ktorú si potom ľudia od teba kúpia.
    optimalizovať texty na webe, názov domeny, tiež nie moc odborne výrazy, riadky max 80 znakov kľúčové slova a popis stránky schovaný v stránke (meta tagy) a registrovať sa na katalógov. Dať o sebe vedieť. ale hlavne zarobíš ak máš službu ktorá rieši problémy ľudí a si ochotný dať im bezplatne časť týchto info. A naj dôležitejší je kvalitný obsah. a samozrejme aj etarget , adsense a ešte dačo toto všetko musíš vedieť merať. Reklamy môžeš mať až potom, keď preukážeš návštevnosť tvojho webu.
    ja sa pokúšam naučiť sa tieto veci na www.luft.sk

    to teraz vytiahnes vsetky stare temy a budes si robit reklamu na svoju stranku?
    Moje meno je Halász, Mikuláš Halász. Som kreatívny a milujem online marketing. Rád pomáham ľuďom predávať svoje služby pomocou internetu. ...viac miki.halasko
    prepacte, ja som si ani neuvedomil ze su to uz stare temy. este raz sorry, nechal som sa inspirovat internet marketingom, ale troska bez rozumu. Normalne sa hambim. Ale dakujem za spatnu vazbu. 6 tyzden pn asi mi uz s toho hrabe. Este
    raz prepacte.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.