Zavrieť

Porady

Dobrý deň prajem ,chcel by som začať podnikať v obchode, buď si otvoriť nejaký malý

Dobrý deň prajem ,chcel by som začať podnikať v obchode, buď si otvoriť nejaký malý obchod z oblečením alebo obchod z doplnkami pre motokrosové motorky prosím vás poraďte mi prosím
Ďakujem veľmi pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov
    Dobrý večer prajem ja by som chcel poradiť v čom by som mal začať podnikať neviem či by sa mi oplatilo otvoriť obchodík z doplnkami pre motokrosové motorky

    rastik000 je offline (nepripojený) rastik000

    rastik000
    V čom začať podnikať určite nikto takto neporadí. Prípadný úspech závisí od vášho okolia, prostredia, konkurencie, vašich dodávateľov a veľa ďaľších faktorov. V tomto prípade musíte počítať s prenájmom priestorov, frekventovanosťou ľudí atď---Treba si všetko naplánovať, zistiť či v okolí už nepôsobí iný predajca s rovnakým alebo podobným tovarom. Samozrejme ak je k dispozícii viac finančných prostriedkov na začiatok, tak to môže v budúcnosti priniesť väčší úspech....

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    peter_pajkos Pozri príspevok
    Nie v okolí 50 km sa nenachádza nič také podobné

    Je v tomto okoli ale aj potencialny dopyt?

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    peter_pajkos Pozri príspevok
    Neviem presne povedať ale sa mi zdá že áno

    ak by som si nebola 100 percentne ista, ze o dany tovar bude zaujem, nesla by som do toho. Dvaja - traja motorkari ti podnik "neutiahnu".

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    No, ja by som to povedala inak - ak sú motorky tvoj život, ak sa v tom vyznáš, veríš si, patríš medzi motorkárov, nemáš príliš veľké oči, tak cho´d do toho. Zrejme to prvý rok bude stratové, ale časom je potencial vybudovať si svoj okruh zákazníkov. Ja osobne by som to samozrejme spojila aj s internetovým obchodom :-)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.