Zavrieť

Porady

RODINNÉ PRÍDAVKY.

Asi som niečo prehliadla, ale dostala som od známej avízo, že treba do konca roka 2005 znova požiadať o rodinné prídavky.

Je to naozaj tak?

ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

    To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac účtovník 007
    Nič také som nepočula. Mne v septembri od.soc. vecí a rodiny poslalo tlačivo o návšteve školy a tlačivo na druhú oprávnenú osobu na RP. To prvé potvrdí škola(ak dieťa ukončilo pov.šk.doch.) a platí jeden školský rok. To druhé bolo potrebné, keby jeden z manželov pracoval v zahraničí.

    BAU je offline (nepripojený) BAU

    BAU
    Tá známa robí na obvodom úrade ( ale nie priamo na tom oddelení rodiny a soc. vecí) a dali jej hneď aj tlačivo .
    Také isté som vypisovala , keď som si prehlasovala prídavky na seba asi pred dvoma rokmi - posielajú mi ich na účet.
    Dnes to muž išiel zaniesť, uvidím čo mu povedia - prípadne tam zajtra zavolám , aby som zbytočne nešírila paniku v rodine .

    Už som mu volala, tak to odovzdal - vraj to treba , ale kto to nestihne do konca roka nevadí ...
    Skúsim to ešte pozrieť ak budem stíhať.

    Ďakujem za ohlas.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    BAU
    Asi som niečo prehliadla, ale dostala som od známej avízo, že treba do konca roka 2005 znova požiadať o rodinné prídavky.

    Je to naozaj tak?

    ďakujem.
    Rodinné prídavky SP nevyplatí na dieťa, ktoré ukončilo v tomto roku povinnú školskú dochádzku a od 9/2005 nie je jej predložené potvrdenie o ďalšom štúdiu.
    Naposledy upravil Tweety : 30.11.05 at 15:19

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.