Zavrieť

Porady

gardenia gardenia

gardenia je offline (nepripojený) gardenia

znamenie Býk, mám rada pokoj, neznášam ľudí, ktorí nevedia, čo so sebou ...viac
Mňa dodnes fascinuje myšlienka na dávne mikulášske balíčky v červenom celofáne, zviazané do batôžka. Tento celofán som už roky nevidela v obchodoch, na nete som nejaké našla, ale nevyzerajú, že by boli priehľadné, skôr také staniolové. Neviete niekto, kde by sa to dalo kúpiť?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

gardenia
Mňa dodnes fascinuje myšlienka na dávne mikulášske balíčky v červenom celofáne, zviazané do batôžka. Tento celofán som už roky nevidela v obchodoch, na nete som nejaké našla, ale nevyzerajú, že by boli priehľadné, skôr také staniolové. Neviete niekto, kde by sa to dalo kúpiť?
Viem,
v normálnom papiernictve, ale musí so byť prevádzka s.p. Domáce potreby, nie čiňan.
0 0
gardenia gardenia

gardenia je offline (nepripojený) gardenia

znamenie Býk, mám rada pokoj, neznášam ľudí, ktorí nevedia, čo so sebou ...viac
Ďakujem za reakciu, ale pokiaľ viem, papiernictvo vždy patrilo pod Drobný tovar. Pochybujem, že ešte existuje nejaká predajňa tohto podniku. Skúsim pohľadať.
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

hubatá
Kamoška z Austrálie si zmyslela že ide robiť k Vianociam úliky. Baby vedia čo to je a chlapom na vysvetlenie uvediem že to sa dá na okrúhlu piškótu vo formičke odtlačená plnka v tvare úlika a obleje čokoládou. V Austrálii majú všetko: demokraciu, prezidenta ktorý nedovolil imigrantom sa vylodiť v Austrálii, ale je im to prd platné, lebo nemajú to čo máme my: guľaté piškóty!!!
Majlujem: veď nie je problém, spravím balík a pošlem. Aby piškótom nebolo smutno tak som zabalila ešte to čo tiež nemajú: aj mak (vraj sa považuje za ópium), horalky, Marína keksy, lentilky, šumienky, kávenky, kypriaci prášok, hladkú múku, tortové oblátky, sušené kvasnice, (vraj majú ale len podobné čosi). Nuž centové záležitosti a balík na pošte ma stál 50 éčiek........
Predstavte si, že už som si s ňou vymenila 3 balíky - a colníci nič. Všetko došlo v poriadku, hoci balíky boli kontrolované .......... sem-tam natrhli piškóty, asi hľadali bombu. Sama som prekvapená.
4 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Kto má ešte takéto mušky - svetlušky?
Vianočné svetielko (2).JPG  
Vianočné svetielko (1).JPG  
1/1
5 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

babka - ježibabka
Kto má ešte takéto mušky - svetlušky?
Priznám sa bez mučenia, že my ich máme doma a každoročne poctivo svetielkujú.
2 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Tweety
babka - ježibabka
Kto má ešte takéto mušky - svetlušky?
Priznám sa bez mučenia, že my ich máme doma a každoročne poctivo svetielkujú.
aj ja poznám, starkým to svietilo na stromčeku, potom ich zdedila mamka, teraz svietia ockovi, a niekedy budú aj mne..
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stále sa mi páčia.
1 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Niečo z upratovania šuplíkov a poličiek. Hodiny a hodinky. Všetky sú funkčné.
Budíky - čierne drevené si berie syn, vľavo v druhom rade s červeným ciferníkom si nechám na príležitostné budenie, vpravo v poslednom rade druhé sprava so zvončekmi si berie kamarátka.
Hodiny (1).JPG  
Hodiny (4).JPG  
Hodiny (5).JPG  
Hodiny (6).JPG  
Hodiny (8).JPG  

1/1
6 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Mobily.
Mobily (2).JPG  
5 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Oli - tie hodinky a budíky - vyhľadaj si na nete, či niekto nezbiera takéto klenoty. Ako staré majú ešte svoju hodnotu a navyše, keď fungujú, nebude to len pár €!
1 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Rádiá.
Rádio (1).JPG  
Rádio (4).JPG  
Rádio (7).JPG  
Rádio (9).JPG  
Rádio (3).JPG  

1/1
4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hmmmm. sovetskoj radiobudík - veľká cena to nie je, ale Sokol, Signál, Dana - i toto zháňajú zberatelia.
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

misoft
Oli - tie hodinky a budíky - vyhľadaj si na nete, či niekto nezbiera takéto klenoty. Ako staré majú ešte svoju hodnotu a navyše, keď fungujú, nebude to len pár €!
Však som ti ponúkala pre kocúrika zadarmo a neozval si sa . Možno by sa naučil s nimi zachádzať a nebudil by o pol noci kvôli žrádlu
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

To by sa veľmô namlsal.... - ale taký tik-tak zberateľ... skočí po tom ako ryba po červíku....
0 0
terezkaterka terezkaterka

terezkaterka je offline (nepripojený) terezkaterka

Vďaka za krásne spomienky priatelia.
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Dnes som toho veľa nevykutala. Iba zopakovať si násobilku, alebo učiť sa bosorovať
Kniha (3).JPG  
Násobilka (1).JPG  
Kniha (1).JPG  
Násobilka (2).JPG  
1/1
4 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

babka - ježibabka
Mobily.
.no ale ten najprvší "praotec" všetkých mobilov tu nie je - nosil sa na pleci a bol veľký ako menší magneťák
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

spominate si?
mates.jpg  
dzogre.jpg  
digitalky.jpg  
taska.jpg  
motyl.jpg  

slajder.jpg  
tatrovka.jpg  
1/1
8 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať