Zavrieť

Porady

korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
Korela moj dedo bez nich ani jedny boty.....ale aj osudnym sa mu stali....isiel z roboty....z februarky cez most co bol nad "filialkou"-zeleznicou-/uz samozrejme nie je/......ked isiel dole schodami sa mu pliesok zachytil spadol tak,ze si ruku zlomil....skoro o nu prisiel
Minule to mama akurat spominala....
Veru, nešťastný pád.
Mne sa podarilo vysypať na schodoch električky pri vystupovaní pri Dvoch levoch, večer v neskorej jeseni, celá v čiernom, biele adidas starky. Šmykla som sa na úplne nevinnej podrážke, rovnej s rastrom, na chrbticu, bolo po mrholení, nastupujúci iba sledovali, či sa postavím, myslela som si že nie, po pol minúte som sa spamätala, išlo to. Čo mi za tých 30 sek. prebehlo cez hlavu..., od najbližšej nemocnice po vozík. Odvtedy s nimi iba v suchu. Po siedmich rokoch sa mi z nich na kúsku prvýkrát odlúpila jemná vrstvička tento rok. Vydržali statočne. Už boli zabehané, ale tak zle som v živote okrem lyží nespadla.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Babka-dedo na steinerke vedla central bufet....moje dectvo zas tam...a okolie....peso na mildu s babkou margit...za 50hal....som si vzdy pytala kvasak....
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

afrikánka
lujza.j
Korela moj dedo bez nich ani jedny boty.....ale aj osudnym sa mu stali....isiel z roboty....z februarky cez most co bol nad "filialkou"-zeleznicou-/uz samozrejme nie je/......ked isiel dole schodami sa mu pliesok zachytil spadol tak,ze si ruku zlomil....skoro o nu prisiel
Minule to mama akurat spominala....
Februárka...bývala som, spomienky na mladosť
Pamätám si naň dobre. Čítala som, že sa uvažuje nad obnovením vlečky pre vytvorenie zastávky pre mimomestských, priblížiť im cestu do centra, po Istropolis.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Centrál bufet - pamätám. Dnes však ak by som do Blavy zavítal, tak mnohé je už minulosťou. Veď i tá krčma pri hrade je dávno minulosťou. Teraz sú tam iní "štamgasti", ktorí väčšiu palotu majú....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

afrikánka
lujza.j
Korela moj dedo bez nich ani jedny boty.....ale aj osudnym sa mu stali....isiel z roboty....z februarky cez most co bol nad "filialkou"-zeleznicou-/uz samozrejme nie je/......ked isiel dole schodami sa mu pliesok zachytil spadol tak,ze si ruku zlomil....skoro o nu prisiel
Minule to mama akurat spominala....
Februárka...bývala som, spomienky na mladosť
Keby si bola chirurgička, tak by som si aj dovolila pomyslieť, že si E. Š, vyd. N.. :-) Odišla do CA, z TN, neboj :-).
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

https://www.google.sk/maps/@48.16819...7i13312!8i6656 tu som tri roky pôsobil a tu https://www.google.sk/maps/@48.16762...7i13312!8i6656 "býval". Tu https://www.google.sk/maps/@48.16963...7i13312!8i6656 som chodieval na vyprážaný syr (ale vtedy to inak vyzeralo (Slimák).
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Korela, na februárke som mala prechodný pobyt
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Verím, že rád spomínaš. Na všetko.
Rodičia bývali vo švrti severne za tebou, keď som ešte nechodila, tak sa presťahovali kvôli záhrade. Dnes tam bývať, skáčem od radosti.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

afrikánka
Korela, na februárke som mala prechodný pobyt
Prechodne sme tu všetci. Tu či tam. Radšej bez smajla.
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

korela
Verím, že rád spomínaš. Na všetko.
Rodičia bývali vo švrti severne za tebou, keď som ešte nechodila, tak sa presťahovali kvôli záhrade. Dnes tam bývať, skáčem od radosti.
Nie si spokojná s bývaním so záhradou
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft
Centrál bufet - pamätám. Dnes však ak by som do Blavy zavítal, tak mnohé je už minulosťou. Veď i tá krčma pri hrade je dávno minulosťou. Teraz sú tam iní "štamgasti", ktorí väčšiu palotu majú....
Je znovu otvoreny...ale ako to tam netusim....ja este ako decko....na jednej strane vycap...z tej hned....malinovky ,pagace,bratislavsky rez...
Ale na pivo do džbanu...mam ho.....štainovi
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

misoft, myslíš Vysoká 44?
Naposledy upravil afrikánka : 05.11.16 at 14:07
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

a na toto?
14955958_1175234175888190_5115945054043722374_n.jpg  
3 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Bodaj by som si nepamätala, na čom si včera ráno pochutila a že Retro
3 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

aká mňamka toto.. mala som v sobotu na chalúpke..
4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Terka - NEPROVOKUJ! Hej?
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Ako sa to hovorí o tom jazyku?
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

sito
Ako sa to hovorí o tom jazyku?
A čože, o akom jazyku je reč, že.... ?
Naposledy upravil afrikánka : 10.11.16 at 22:45
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

afrikánka
sito
Ako sa to hovorí o tom jazyku?
A čože, o akom jazyku je reč, že.... ?
Masayskom, si myslíš, že?
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

sito
afrikánka
sito
Ako sa to hovorí o tom jazyku?
A čože, o akom jazyku je reč, že.... ?
Masayskom, si myslíš, že?
Takže - khuae ruai shaao boete khao daha khunn YES !
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať