Zavrieť

Porady

babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

A Včielka mája s Miškom Dočkom. Paráda.
1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Čin čin, moja najobľúbenejšia rozprávka

3 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

V detstve som mala knižku Čin, čin. Veľmi pekné, veršované čítanie
7 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

afrikánka
V detstve som mala knižku Čin, čin. Veľmi pekné, veršované čítanie
Aj my sme ju mali. Možno by sa ešte našla na povale. Aj Smelý zajko v Afrike bol dobrý
7 1
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

babka - ježibabka
afrikánka
V detstve som mala knižku Čin, čin. Veľmi pekné, veršované čítanie
Aj my sme ju mali. Možno by sa ešte našla na povale. Aj Smelý zajko v Afrike bol dobrý
Ja ju už nemám, moje deco všetko počmáralo, dotrhalo.....aj veľmi milé vydanie Macko Pu, malo taký osud.....škoda. Dnes by som si po večeroch aj prečítala
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
babka - ježibabka
afrikánka
V detstve som mala knižku Čin, čin. Veľmi pekné, veršované čítanie
Aj my sme ju mali. Možno by sa ešte našla na povale. Aj Smelý zajko v Afrike bol dobrý
To sme mali tiež, to boli pekne knižočky.
3 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
A kto si pamätá toto?
3 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

buchač
babka - ježibabka
V tom, že rozhovory sa viedli naživo. Stráááášne dlho mi trvalo, než som si pri telefonovaní zvykla, že je tam odkazová schránka. Vždy som zložila, lebo ja sa z mašinu vyprávat nebudem
Zvyk a či nezvyk...ak sa mne ozve automat nejakej firmy alebo odkazová stránka súkromníka, tak v tom momente ruším hovor.
fúúú k tomu ja len toľko doletím k telefónu lebo niekto volá a tam automatická hláska - no ide ma trafiť šľak a v tom momente pokladám telefón. To nestojím niekomu za to aby si počkal kým prijmem hovor? No tak je okašľaný.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

afrikánka
babka - ježibabka
afrikánka
V detstve som mala knižku Čin, čin. Veľmi pekné, veršované čítanie
Aj my sme ju mali. Možno by sa ešte našla na povale. Aj Smelý zajko v Afrike bol dobrý
Ja ju už nemám, moje deco všetko počmáralo, dotrhalo.....aj veľmi milé vydanie Macko Pu, malo taký osud.....škoda. Dnes by som si po večeroch aj prečítala
bola reedícia - kúpila som voľakedy krpatej Inak knižočky pre najmenších - leporelá s peknými ilustráciami a ešte krajšími básničkami. Po 90 roku akoby zakapali. Len samá moderna bez hlavy a päty. " Tučné boky, ťažké kroky, kukuričku dám si. Na jarmoku vyberú ma za kráľovnú krásy" No skúste aký obrázok bol k tejto veršovanke
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

duves
babka - ježibabka
afrikánka
V detstve som mala knižku Čin, čin. Veľmi pekné, veršované čítanie
Aj my sme ju mali. Možno by sa ešte našla na povale. Aj Smelý zajko v Afrike bol dobrý
To sme mali tiež, to boli pekne knižočky.
Údajne staršie vydania majú krajšie ilustrácie, sú žiadané na trhu. Moji už vyťahujú pre svoje z domu.
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

V antikvariatoch je mozne najst povodne vydania, celkom ako nove knizocky .
3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

babka - ježibabka
korela
babka - ježibabka
korela
Trochu iná psychohygiena ako dnes. :-)
To psycho tam veru bolo Drápačky rozprávali o strašidlách a bosorkách a my ako decká s otvorenými hubami sme počúvali a potom sme sa báli. Ale bolo veselo. Susedia a známi sa aspoň postretali. Teraz každý čumí do telky alebo do počítača.
A čom spočíva rozdiel? Snáď iba v čase.
V tom, že rozhovory sa viedli naživo. Stráááášne dlho mi trvalo, než som si pri telefonovaní zvykla, že je tam odkazová schránka. Vždy som zložila, lebo ja sa z mašinu vyprávat nebudem
Veď o tom bol aj môj príspevok. Po večeroch, či už išlo o driapačky alebo inú činnosť, mali debatu v réžii iba zúčastnení. A dnes to spomínané psycho je na obrazovke v nejakej forme prítomné každý deň. Už to nikomu ani nepríde. Už názvy vravia za všetko Horná Dolná, Kredenc a pod., nepoznám ich, ale však je to takmer zadarmo, tak prečo si k tomu nesadnúť každý večer, nech zabaví štát a iní darmožráči, ktorí obyvateľom nič dobré neprinesú.
O naturálnom krimi žánre s potokami krvi a "dennom spravodajstve" ani nevraviac. To driapačky boli iba suchým odvarom večerného programu dneška. Príjemným.
4 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

a na toto sa tiež niekto pamätá?
15178276_248547402231359_1840082321658546903_n.jpg  
4 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

No, jasné a ešte aj iskry poletovali...
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ja si pamätám ešte takúto....

Na trati Košice - Bratislava - bola to rýchliková (prezývka Albatros) a niekedy si to veselo funela i 120km/hod.
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Ja ju už nemám, moje deco všetko počmáralo, dotrhalo.....aj veľmi milé vydanie Macko Pu, malo taký osud.....škoda. Dnes by som si po večeroch aj prečítala[/QUOTE]
bola reedícia - kúpila som voľakedy krpatej Inak knižočky pre najmenších - leporelá s peknými ilustráciami a ešte krajšími básničkami. Po 90 roku akoby zakapali. Len samá moderna bez hlavy a päty. " Tučné boky, ťažké kroky, kukuričku dám si. Na jarmoku vyberú ma za kráľovnú krásy" No skúste aký obrázok bol k tejto veršovanke [/QUOTE]

kačka alebo hus
1 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

bettylou
Ja ju už nemám, moje deco všetko počmáralo, dotrhalo.....aj veľmi milé vydanie Macko Pu, malo taký osud.....škoda. Dnes by som si po večeroch aj prečítala
bola reedícia - kúpila som voľakedy krpatej Inak knižočky pre najmenších - leporelá s peknými ilustráciami a ešte krajšími básničkami. Po 90 roku akoby zakapali. Len samá moderna bez hlavy a päty. " Tučné boky, ťažké kroky, kukuričku dám si. Na jarmoku vyberú ma za kráľovnú krásy" No skúste aký obrázok bol k tejto veršovanke [/QUOTE]

kačka alebo hus[/QUOTE]
e-e
1 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

no vidím, že nik neuhádol
Prasnica.JPG  
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Obrázok je z "Но подожди, заяц!"
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať