Zavrieť

Porady

Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

... ona asi myslela nejaký šnek/lis za 2 litre /2000,- predpokladám, že ešte korún/ :-)
- ale možno sa mýlim, však ona tu napíše
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
kopretinka
bettylou
Ruže vylisuje prvý šnek za dva litre a nie 1 ml
jaké dva litre? na kilo oleja je treba najmenej 3500 kilogram okvetných plátkov ruží.
A kilo nebude ani liter,lebo olej je ťažší ako voda (kilo nerovná sa liter)
tak chcem vidieť,ako by si na prvom šneku vylisovala tie litre
Ten šnekový lis stojí dva litre. eur plus mínus autobus
A to množstvo kvetov, to sa na veľké koše zbiera, ... niekde mám v starej knihe návod. Nevenujem sa tomu. Treba aj sad ružový veľký. To nie je len tak.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety
Pendreky sú zdravé, cukor nie...
To vážne ?

http://vysetrenie.zoznam.sk/cl/10006...ry-vas-dostane
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
kopretinka
olej je ťažší ako voda
Naopak
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

30g na den
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
vicktor
kopretinka
olej je ťažší ako voda
Naopak
Čo sa tu jeden nedozvie...

Veru, veru...šak preto ropné škvrny plávajú na povrchu. Alebo na kúpaliskách sú mastné fľaky na hladine.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Tweety
Pendreky sú zdravé, cukor nie...
To vážne ?

http://vysetrenie.zoznam.sk/cl/10006...ry-vas-dostane
Ona asi myslí ešte ten policajný, komunistický :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Terezia13
mňam mňam
Ja ich vidím síce po prvýkrát v živote, ale to neprekáža.
Taká malá zaujímavosť k pelendreku http://www.tvnoviny.sk/domace/169210...alovsku-rodinu
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

aj toto bolo
32222451_10208980409466870_285969767360102400_n.jpg  
32336840_450627775390005_2835782200480235520_n.jpg  
1/1
6 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Pamatate si,ako sme niekedy davno chodievali telefonovat na Postu do takychto budiek?
Neraz sme na spojenie cakali aj pol hodiny...
Ja si spominam aj na jednu velmi protivnu spojovatelku.Ta dodnes pracuje v Telekome v zak.centre.Ta uz je inventar asik :-P
telefonne budky.jpg  
4 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

arizona
Pamatate si,ako sme niekedy davno chodievali telefonovat na Postu do takychto budiek?
Neraz sme na spojenie cakali aj pol hodiny...
Ja si spominam aj na jednu velmi protivnu spojovatelku.Ta dodnes pracuje v Telekome v zak.centre.Ta uz je inventar asik :-P
to sú sovietske,u nás boli iné

inak tu blbne pluskovanie,včera som chcela dať plus a urobilo to niekoľko mínusov....
capture-20180512-113507.png  
3 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

kopretinka
arizona
Pamatate si,ako sme niekedy davno chodievali telefonovat na Postu do takychto budiek?
Neraz sme na spojenie cakali aj pol hodiny...
Ja si spominam aj na jednu velmi protivnu spojovatelku.Ta dodnes pracuje v Telekome v zak.centre.Ta uz je inventar asik :-P
to sú sovietske,u nás boli iné

inak tu blbne pluskovanie,včera som chcela dať plus a urobilo to niekoľko mínusov....
A to ešte funguje? A ešte blbo ... ako celok? Hádam nie, či? Ak
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

sito
kopretinka
arizona
Pamatate si,ako sme niekedy davno chodievali telefonovat na Postu do takychto budiek?
Neraz sme na spojenie cakali aj pol hodiny...
Ja si spominam aj na jednu velmi protivnu spojovatelku.Ta dodnes pracuje v Telekome v zak.centre.Ta uz je inventar asik :-P
to sú sovietske,u nás boli iné

inak tu blbne pluskovanie,včera som chcela dať plus a urobilo to niekoľko mínusov....
A to ešte funguje? A ešte blbo ... ako celok? Hádam nie, či? Ak
Ja sa skôr spýtam, kedy táto služba skončila. Ja som s mamou chodila u nás na Kolársku, tam bolo vedľa seba možno aj desať kabínok, dlho sme nečakávali, ale to som mala max. 10 r., ak nie iba 6 - 7.
Najprv bolo treba na poštu v inom meste, obci poslať avízo, to prišlo poštou volanému a ten sa dostavil potom na svoju poštu. No, s odstupom dosť úsmevné.
A život plynul pokojne, domácnosť, záhrada a deti sa stíhali. Tá televízia skočila ľuďom do voľného času. Myslím si, však všetko v rámci technického pokroku. :-) Aj so zbytočnými informáciami.
3 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

korela
sito
kopretinka
arizona
Pamatate si,ako sme niekedy davno chodievali telefonovat na Postu do takychto budiek?
Neraz sme na spojenie cakali aj pol hodiny...
Ja si spominam aj na jednu velmi protivnu spojovatelku.Ta dodnes pracuje v Telekome v zak.centre.Ta uz je inventar asik :-P
to sú sovietske,u nás boli iné

inak tu blbne pluskovanie,včera som chcela dať plus a urobilo to niekoľko mínusov....
A to ešte funguje? A ešte blbo ... ako celok? Hádam nie, či? Ak
Ja sa skôr spýtam, kedy táto služba skončila. Ja som s mamou chodila u nás na Kolársku, tam bolo vedľa seba možno aj desať kabínok, dlho sme nečakávali, ale to som mala max. 10 r., ak nie iba 6 - 7.
Najprv bolo treba na poštu v inom meste, obci poslať avízo, to prišlo poštou volanému a ten sa dostavil potom na svoju poštu. No, s odstupom dosť úsmevné.
A život plynul pokojne, domácnosť, záhrada a deti sa stíhali. Tá televízia skočila ľuďom do voľného času. Myslím si, však všetko v rámci technického pokroku. :-) Aj so zbytočnými informáciami.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Terezia13
mňam mňam

len na okraj - pelendrek, respektíve sladké drievko sa bije s niektorými liekmi. Podobne ako grepy napríklad.
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

Dáša_
Terezia13
mňam mňam

len na okraj - pelendrek, respektíve sladké drievko sa bije s niektorými liekmi. Podobne ako grepy napríklad.
jaaaaaaaj vtedy som to neriešila a ani liekov nebolo treba
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Terezia13
Dáša_
Terezia13
mňam mňam

len na okraj - pelendrek, respektíve sladké drievko sa bije s niektorými liekmi. Podobne ako grepy napríklad.
jaaaaaaaj vtedy som to neriešila a ani liekov nebolo treba
jasne, také sa nezvyklo riešiť. Mňa to celkom šokovalo, keď som to videla
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Terezia13
korela
sito
kopretinka
arizona
Pamatate si,ako sme niekedy davno chodievali telefonovat na Postu do takychto budiek?
Neraz sme na spojenie cakali aj pol hodiny...
Ja si spominam aj na jednu velmi protivnu spojovatelku.Ta dodnes pracuje v Telekome v zak.centre.Ta uz je inventar asik :-P
to sú sovietske,u nás boli iné

inak tu blbne pluskovanie,včera som chcela dať plus a urobilo to niekoľko mínusov....
A to ešte funguje? A ešte blbo ... ako celok? Hádam nie, či? Ak
Ja sa skôr spýtam, kedy táto služba skončila. Ja som s mamou chodila u nás na Kolársku, tam bolo vedľa seba možno aj desať kabínok, dlho sme nečakávali, ale to som mala max. 10 r., ak nie iba 6 - 7.
Najprv bolo treba na poštu v inom meste, obci poslať avízo, to prišlo poštou volanému a ten sa dostavil potom na svoju poštu. No, s odstupom dosť úsmevné.
A život plynul pokojne, domácnosť, záhrada a deti sa stíhali. Tá televízia skočila ľuďom do voľného času. Myslím si, však všetko v rámci technického pokroku. :-) Aj so zbytočnými informáciami.
korela, to čo opisuješ poznám. No nie na to som myslel. Na poradu a jej hodnotenie ...
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

tlačová konferencia
18155811_1705259156157115_3012700234517493738_o.jpg  
10 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

boli časy, boli
32625931_452599118526204_264399294843322368_o.jpg  
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať