Zavrieť

Porady

lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Take auto mal moj chlap š-110...mala 4svetla vpredu....v roku 1993 boze to je davno...a potom rapidečku....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

My sme mali - Škoda 1000MB, potom Škoda 1100MB, Škoda 100L, Škoda 110L....... slúžili verne a až do "roztrhání těla" .....
Potom sme sa "modernizovali" - Žigulák LADA 1600. Ten sa len pred pár rokmi predal a jazdí doteraz - ale už ako veterán. Medzitým tam bol ešte "BMW" (Bakeliten Motor Wagen ) a nakoniec na mieru objednaná Š105L (motor 105, kysňa 120, interiér 130)
2 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Vy fršláci, čo sa chválite? Také auto sme nemali, ale v takom kočári sa vozil môj starší syn, Bol po švagrinej a slúžil dobre
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Duski..u nas potom nuda ...od 1999 iba nissan....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pche.... Škodofky, Opľi, Bramboráky... CRV, CPV, ofroad.... to je nič.... všetko má kolesá a niekde sa nedostane.
Ale toto je pravé 4x4 a dostane sa skoro všade....
pedimobil.jpg  
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
Duski..u nas potom nuda ...od 1999 iba nissan....
Lui... ja mám nudu od 2011... zadný vlastný náhon....
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

misoft
Pche.... Škodofky, Opľi, Bramboráky... CRV, CPV, ofroad.... to je nič.... všetko má kolesá a niekde sa nedostane.
Ale toto je pravé 4x4 a dostane sa skoro všade....
ako dobre "natankovali"
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Spotreba? 2 litre 40% niečoho na hodinu, samospaľovanie, Pokiaľ sa použije menej hodnotná verzia pohonu (typ Romulan), tak stačí miesto 40% paliva aj obyčajné čučo....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Duski ja snivam po káre s mega kolesama...uz sa líbi aj džon dírby som po ba behala na traktóre...alebo tahač od mann-u
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Lui.. a čo toto?

1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

S tym keby idem po hlavnej....tak aj prednost mi kazdy da....nie ako teraz...
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

...a hlavne.... nebudeš cítiť žiadne jamy a výmoly na ceste....
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

A pak, že nebylo nic k sehnání .......

0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
...a hlavne.... nebudeš cítiť žiadne jamy a výmoly na ceste....
Vysoko tazisko, stabilita horsia jak trabant staci pridat, alebo prudsie zatocit a ma oblubenu centrifugu :-)
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Vysoko tazisko, stabilita horsia jak trabant staci pridat, alebo prudsie zatocit a ma oblubenu centrifugu :-)
Ani by som nepovedal. Jediná najťažšia vec nad kolesami je motor s prevodovkou. Lenže tie kolesá vážia okolo 250kg x 4 = 1tona. A karoséria - buď AL plech, alebo laminát.

Keby mali vysoko ťažisko, neboli by schopné takto rovne skákať, ani brať kerule šmykom....
Niekedy je celkom vhodné pozrieť si niektoré dokumentárne, alebo automobilovošportové kanály - aj Monster Trucks Show dávajú.
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Račianske mýto 1968.
Ešte jedna foto od p. Miroslav Hlavatý







1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
Nandrolon
Vysoko tazisko, stabilita horsia jak trabant staci pridat, alebo prudsie zatocit a ma oblubenu centrifugu :-)
Ani by som nepovedal. Jediná najťažšia vec nad kolesami je motor s prevodovkou. Lenže tie kolesá vážia okolo 250kg x 4 = 1tona. A karoséria - buď AL plech, alebo laminát.

Keby mali vysoko ťažisko, neboli by schopné takto rovne skákať, ani brať kerule šmykom....
Niekedy je celkom vhodné pozrieť si niektoré dokumentárne, alebo automobilovošportové kanály - aj Monster Trucks Show dávajú.
Vidím, že som sa mýlil. Majú to hoši dobre premyslené. Ak by mali vysoko ťažisko, neurobil by ani jeden úkon z toho videa a už by sa váľal na boku.
Hento ma nikdy nejak nebralo, tak preto absencia vedomostí.
Tie monster trucky sú koniec augusta aj u nás, tak žena mi furt píli uši, nech sa ideme kuknúť :-)))))))))))))
Akurát v piatok sme videli letáky na stĺpoch.
Lebo ak to zrovnám napr. so štvorkolkami, tak tú bezproblémov prevrátiš v každej jednej zatáčke /ak je jazdec neskúsený/ a hore kopcom sa odporúča ísť kolmo, práve tiež kvôli prevráteniu.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Prešov:

Pri Bosakovej banke... cestné smerovníky - všetko zmizlo, aby nevedeli kade...





Nejako sa dostali Levočskou až k mostu cez Torysu.....



A už sú pri Sídlisku II.

1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
misoft
Nandrolon
Vysoko tazisko, stabilita horsia jak trabant staci pridat, alebo prudsie zatocit a ma oblubenu centrifugu :-)
Ani by som nepovedal. Jediná najťažšia vec nad kolesami je motor s prevodovkou. Lenže tie kolesá vážia okolo 250kg x 4 = 1tona. A karoséria - buď AL plech, alebo laminát.

Keby mali vysoko ťažisko, neboli by schopné takto rovne skákať, ani brať kerule šmykom....
Niekedy je celkom vhodné pozrieť si niektoré dokumentárne, alebo automobilovošportové kanály - aj Monster Trucks Show dávajú.
Vidím, že som sa mýlil. Majú to hoši dobre premyslené. Ak by mali vysoko ťažisko, neurobil by ani jeden úkon z toho videa a už by sa váľal na boku.
Hento ma nikdy nejak nebralo, tak preto absencia vedomostí.
Tie monster trucky sú koniec augusta aj u nás, tak žena mi furt píli uši, nech sa ideme kuknúť :-)))))))))))))
Akurát v piatok sme videli letáky na stĺpoch.
Lebo ak to zrovnám napr. so štvorkolkami, tak tú bezproblémov prevrátiš v každej jednej zatáčke /ak je jazdec neskúsený/ a hore kopcom sa odporúča ísť kolmo, práve tiež kvôli prevráteniu.
podstatný je pomer krajných bodov (pneumatík) a výšky stredu ťažiska (je to taký trojuholník) UHOL pomyselných spojníc by mal by čo najtupší. Inak sa chová auto s nosičom na streche, inak s kufrom plným tehiel. S plným dukátom si nedovolím taký prejazd zákrutou ako s fiorínom
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Rozmyslam par dni, ako sa volala ta znacka kozmetiky, co sa vozilo z Madarska- mydla- naj bolo zelene jablko....Deodoranty pamatam Impulz bolo. Mydla nepamatam...ale vonali super.
Naposledy upravil alaya1 : 26.08.18 at 10:17
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať