Zavrieť

Porady

HUAWEI E128E

Ahojte,
nemate nahodou niekto tento modem?Lebo som davala don micro SD a vobec mi to neberie.V kompe mi potom napise,ze vloze do G disk.Kde robim chybu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    modemova Pozri príspevok
    Ahojte,
    nemate nahodou niekto tento modem?Lebo som davala don micro SD a vobec mi to neberie.V kompe mi potom napise,ze vloze do G disk.Kde robim chybu?
    A na čo potrebuje modem pamäťovú kartu?

    Podla tohoto: http://www.ectrade.com/Auction/FreeS...28E_modem.html
    to mas USB vstup/vystup a predpokladam, že to služi na prepojenie s PC. Kedysi som mal pripojenie na internet cez EDGE modem a modem som mal v USB cez kabel.

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    modemova Pozri príspevok
    Ahojte,
    nemate nahodou niekto tento modem?Lebo som davala don micro SD a vobec mi to neberie.V kompe mi potom napise,ze vloze do G disk.Kde robim chybu?
    Vkladáš microSD správne? Vyskúšaj iný USB slot.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Ale veď do modemu môže ísť iba sim karta operatóra nie micro SD pamäťová karta.

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Vlado40 Pozri príspevok
    Ale veď do modemu môže ísť iba sim karta operatóra nie micro SD pamäťová karta.
    Pozeral som ten modem a do neho ide SIM karta, ale je možné do neho dať aj pamäťovú kartu micro SD do kapacity 32 GB - pozri sem:

    http://www.comparecellular.com/image...rguide1872.pdf

    Tá pamäťovka slúži ako veľkokapacitné úložisko, či USB kľúč (aby užívateľ nemusel nosiť modem aj USB kľúč, aby to mal všetko v jednom). Modem funguje aj bez pamäťovej karty. Karta je len doplnková funkcia.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Karta micro SD môže byť aj micro SDHC a to môže byť problém ,neviem či to podporuje ten modem.

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Vlado40 Pozri príspevok
    Karta micro SD môže byť aj micro SDHC a to môže byť problém ,neviem či to podporuje ten modem.
    Ten modem podporuje karty do kapacity 32 GB a to sú SDHC. SD karty sa vyrábali do kapacity 2 GB (výnimočne 4 GB).

    modemova je offline (nepripojený) modemova

    modemova
    no myslim,ze ju normalne vkladam..ale moze byt chyba aj v pamatovke?..lebo ked som ju mala v mobile a pripojila som ku kompu,tak mi zas vyskakovalo,ze vlozte disk G...hm?...inak diky vsetkym

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.