Zavrieť

Porady

Neviete o chate na silvestra???

Ahojte všetci!!!

S kamošmi by sme si chceli prenajať chatu na silvesra. Ale iba na 1 noc. Už som na internete hľadala, ale nenašla vhodnú chatu na 1 noc. Obvykle dávajú chaty na viac dní. Potrebujeme väčšiu chatu (bude nás cca 20) a nie v Tatrách. Niekde bližšie k Šale.

Ak niekto vie, kde by som ešte mohla hľadať, prosím napíšte. Už som zúfalá z hľadania.

Pekný deň! :p
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Evaman je offline (nepripojený) Evaman

    Evaman
    Skús aj www.limba.sk , majú tam aj celkom dobré ceny a myslím, že prenajať sa dá aj na 1 noc. Aj keď v tomto čase sú už väčšinou ubytká na Silvestra dávno rezervované.

    Bionda je offline (nepripojený) Bionda

    som taká aká som Bionda
    Všetkým , ktorí pocestujú z limbou dajte si pozor aj na to, ako je vami objednaná chata zabezpečená a hlavne, že veci ktoré si na chatu donesiete si musíte dať poistiť. Na to vás nikto neupozorní.. ja som tiež bola vtom, že prenajímateľ za to by mal zodpovedať, ale .... zostali mi len oči pre plač a nepomôže vám nikto. To mi verte. Kaží chce zinkasovať, ale problémy s vami nebude riešiť nikto. Takže toľko, alebo keď pôjdete na svah všetko treba vziať zo sebou , veškerú batožinu .... potom vám nebude ľúto ako mne , že domácemu nechali všetko (televízor , microvlnku.... ani len deku nič) a nám ukradli čo mohli ...

    Neviete o chate na silvestra???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.