Zavrieť

Porady

Co znamena symbol?

Chcem sa spytat, co znamena jeden symbol: pod menom clena sa nachadzaju symboly a to: dolar na ruke, a nahlás som si nasla, ale neviem, co znamena ten prvy. Byvaju tmavo modre a zelene. Prepacte nenasla som to nikde, alebo som to prehliadla.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    emily je offline (nepripojený) emily

    emily
    betka
    Chcem sa spytat, co znamena jeden symbol: pod menom clena sa nachadzaju symboly a to: dolar na ruke, a nahlás som si nasla, ale neviem, co znamena ten prvy. Byvaju tmavo modre a zelene. Prepacte nenasla som to nikde, alebo som to prehliadla.
    Keď je zelená gulička, tak je člen on line, keď modrá je off, teda odhlásený

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Keď máš zelenú bodku pri svojom mene si online pripojená. A takisto keď má zelenú bodku niekto iný tak ten je práve pripojený tak ako ty. Ale keď pri niekoho menen sivú (modrú) bodku ten nie je práve pripojený na Porade. Dolar je prideľovanie bodov, to už bolo pekne vysvetľované, skús si to pozrieť cez vyhľadávanie.

    JanaSys je offline (nepripojený) JanaSys

    JanaSys
    Keby si na tú guličku išla myšou, tak ti vypíše je význam ( .. is online, .. is offline).

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Správne Janka ,kontrola správnosti tvojho príspevku, si prihlásená, necigániš,

    JanaSys je offline (nepripojený) JanaSys

    JanaSys
    Áno a pretože som na cudzom počítači, aj dosť komplikovane. A to, že zachvíľu idem na skúšku a miesto opakovania čumím na Poradu, dokazuje, že už sa radím k závislákom.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    JanaSys
    Áno a pretože som na cudzom počítači, aj dosť komplikovane. A to, že zachvíľu idem na skúšku a miesto opakovania čumím na Poradu, dokazuje, že už sa radím k závislákom.
    Tak prajem veľa úspechov na skúške.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.