Zavrieť

Porady

Kardiolog v Bratislave

Prosím, vie niekto v BA o dobrom kardiologovi, ku ktorému sa dá dostať "normálnou" cestou ? Otec má problémy so srdcom, chodí na kontroly prakticky každé 1 až 2 mesiace, menia mu lieky a dnes bol na prechádzke došlo mu tak zle že ho museli neznámi ľudia priviesť domov. Jeho lekárka mu prakticky pri každej jeho návšteve mení lieky. Pravdepodobne by potreboval "slušné komplexné vyšetrenie". Má 75 r. Ak niekto vie, dať kontakt aj cez SS.
Ďakujem za pomoc.
Naposledy upravil arizona : 08.03.11 at 19:26
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    pyton je offline (nepripojený) pyton

    pyton
    Manual, ja byť tebou, tak hľadám už len v súkromnej sfére. V štátnej sfére budeš len zúriť a nič nevybavíš.

    krasotinka je offline (nepripojený) krasotinka

    krasotinka
    mUDr.Martin Studenčan, primar VUSCH, Košice, chod za nim , ordinuje vzdy pondelok od 10.00 hod na poliklinike 1.posch.FNLP na Terase.

    pankratz je offline (nepripojený) pankratz

    pankratz
    Nejedná sa o arytmiu ? Ja som bol pred 20 rokmi na internom odd. z toho jeden týždeń na JIS, čo nikomu neprajem. Každý deň mi menili lieky, lebo nevedeli , ktorý zaberie. Potom sa rozhodli pre Vasocardin, ktorý mi nechce nikto po 20 rokoch vymeniť. Je to z Hlohovca, chávlabohu. A pri tom som zostal. Ale v takom veku, už žiadne zázraky nečakajte. Je to priemerný vek u mužov.

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    pankratz
    Nejedná sa o arytmiu ? Ja som bol pred 20 rokmi na internom odd. z toho jeden týždeń na JIS, čo nikomu neprajem. Každý deň mi menili lieky, lebo nevedeli , ktorý zaberie. Potom sa rozhodli pre Vasocardin, ktorý mi nechce nikto po 20 rokoch vymeniť. Je to z Hlohovca, chávlabohu. A pri tom som zostal. Ale v takom veku, už žiadne zázraky nečakajte. Je to priemerný vek u mužov.
    Ďakujem za pomoc a názory ale už je to OK !!!!!

    Jayne je offline (nepripojený) Jayne

    Jayne
    Dobrý deň,
    vedel by niekto poradiť dobrého kardiológa v Bratislave? Najlepšie Ružinov. Ďakujem.

    bianucci je offline (nepripojený) bianucci

    bianucci
    Súrne zháňam nejakého dobrého kardiologa v Ba alebo v okolí a ešte by som potrebovala poradiť, či aj ku kardiologovi potrebujem odporúčanie od obvodného lekára? Každú radu uvítam a vopred ďakujem...

    damati je offline (nepripojený) damati

    som kto som damati
    bianucci Pozri príspevok
    Súrne zháňam nejakého dobrého kardiologa v Ba alebo v okolí a ešte by som potrebovala poradiť, či aj ku kardiologovi potrebujem odporúčanie od obvodného lekára? Každú radu uvítam a vopred ďakujem...
    áno, zatiaľ potrebuješ odporúčanie od obvodného lekára. Skús kardio na Antolskej v nemocnici.

    Kardiolog v Bratislave

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.