Zavrieť

Porady

synchronizacia - Windows Live SkyDrive

Potreboval by som poradit nejaky dobry soft na synchronizaciu dokumentov na mojom notebooku, teda aj celych zloziek do Windows Live Skydrive. Skusal som aj SDExplorer ale ten vytvori len virtualny systemovy disk. To iste aj Gladinet. Ja potrebujem nejaky program co dane zlozky so subormi len synchronizuje so SkyDrive a ponecha ich v NB. Nieco podobne ako robi Dropbox pri synchronizacii. Skusal som aj Live Mesh ale ten neumoznuje cez webove rozhranie aj pracovat napr s doc. subormi alebo fotkami. Tak ak viete tak poradte. Vopred dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    SkyDrive ako taký je dobrý úložný priestor s prístupom odvšadiaľ. Je tam však dosť pomalý prístup.

    shedivy je offline (nepripojený) shedivy

    IT technik at EDCservis.eu Graphic designer at Agentura INA, s.r.o. ...viac shedivy
    neexistuje iny klient na synchronizaciu do SkyDrive okrem toho od MS. To iste plati aj pri Live Mesh. Osobne odporucam pouzivat DropBox alebo SugarSync (5GB zdarma), ale ako je to s editaciou cez webove rozhranie netusim, okrem toho tento sposob neodporucam, dokumenty su velakrat degradovane na uroven WordPadu.

    Lukáš 142 je offline (nepripojený) Lukáš 142

    Lukáš 142
    shedivy Pozri príspevok
    neexistuje iny klient na synchronizaciu do SkyDrive okrem toho od MS. To iste plati aj pri Live Mesh. Osobne odporucam pouzivat DropBox alebo SugarSync (5GB zdarma), ale ako je to s editaciou cez webove rozhranie netusim, okrem toho tento sposob neodporucam, dokumenty su velakrat degradovane na uroven WordPadu.
    No ja pouzivam aj Dropbox kde zalohujem dolezite data sifrovane TrueCryptom, takze mam kapacitu uctu 2,3 GB zaplnenu a na normalnu synchronizaciu pouzivam MS Live Mesh, ale problem je v tom, ze ak dam do zdielanej zlozky na NB fotky, tak vo webovom rozhrani nemozem si tie fotky pozerat, ale iba stahovat. Preto sa pytam ci neexistuje sposob ako ponechat fotky v mojom NB a zaroven zo zdielanej zlozky synchronizovat do MS Live Skydrive s tym, ze by sa subory neukladali do synchronizovaneho priecinka v sekcii Live Mesh "zariadenia" ale napr. fotky vo fotoalbumoch Skydrive s uloznym priestorom 25 GB.

    shedivy je offline (nepripojený) shedivy

    IT technik at EDCservis.eu Graphic designer at Agentura INA, s.r.o. ...viac shedivy
    Ospravedlnujem sa za neskoru odpoved, prehliadol som thread, no ale k veci. V prípade fotografií stačí použiť Windows Live Photogallery - soft od MS na jednoduchú úpravu a zdieľanie v SkyDrive. Upload je ale potrebné spúšťať ručne, teda nefunguje ako dropbox.

    synchronizacia - Windows Live SkyDrive

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.