Zavrieť

Porady

Daňové priznanie za rok 2010 - spolu a dobre.

človek čo opustil Poradu.
Sem sa môžete prísť vyplakať, ak Vás klient nahnevá, alebo sa Vám stane iná nepríjemnosť v tomto pre nás účtovníkov, ťažkom období . Podávať sa tu bude veľmi kvalitná káva, ale urobiť si ju musíte sami.
Inkasovať budem 31.3.2011
Naposledy upravil Melnick : 05.01.11 at 17:53
Usporiadat
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
HURÁÁÁÁ už sú na stránke DRSR DP za rok 2010 - vyplniteľné na internete.
http://www.drsr.sk/wps/portal/!ut/p/...ElVRS82XzBfQkw!
15 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Melnick Pozri príspevok
Danuška, si sa rozhodla ukladať topánky v krabiciach a nejaké krabice Ti chýbajú ???????
Ja som to len tak nepovedala Majočka...

Zamysli sa trošku...
Podľa igelitky ťažko ohodnototiť klienta, ale podľa krabice od topánok už vieš cca posúdiť jeho finančný status.
Krabica od číňana ti napovie, že za prácu možno ani zaplatené nebude, ale krabica z drahšieho obchodu ťa nabudí do práce, nakopne a vyčarí úsmev na tváričke
9 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
"Spolu a dobre" si spoločne k záveru prvého štvrťroku 2011 zagratulujeme a preto zdieľam názor, že sme v správnej sekcii
6 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

nie je igelitka ako igelitka..teda mňa sa to netýka ale myslím, že je to tak...
alebo takto:
síce to nie je igelitka ale dajú sa aj v tom doniesť "papiere"
6 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

cloe Pozri príspevok
Teda Majka!!!
Možno by som sa aj nastajlovala ako Kleopatra, len sa mi nikdy nepáčili ponožky do lodičiek.
No Vierka, ani mne tie ponožky k lodičkám nepasujú, ale my nevieme, čo Kleopatra vie v predstihu...
Minule som pozrela na nové módne trendy a tam tie ponožtiská v lodičkách fakt boli, takže Martinka je riadne pred nami .

Inak, mne je tej Martinky ľúto. A bridí sa mi ako komerčné televízie vedia speňažiť všetko, ešte aj ľudskú prostosť a naivitu.
6 0
gardenia gardenia

gardenia je offline (nepripojený) gardenia

znamenie Býk, mám rada pokoj, neznášam ľudí, ktorí nevedia, čo so sebou ...viac
Katija, ďakujem pekne za radu. Medzitým som hľadala inde a našla som na www.kros.sk/danovepriznania taký istý formulár na stiahnutie zadarmo. Minulý rok som tiež mala program z krosu, jednoduchá manipulácia, akceptovateľný na DÚ, vrelo odporúčam. Na tlačivá z drsr už jednoducho nemám nervy. Prajem pekný večer všetkým.
5 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Nejaké malé tržby tu mám,

http://www.drsr.sk/drsr/slovak/danov..._dpfo_2011.rtf

Doniesla som Vám materiál na čítanie. Čítajte p o m a l y a dajte si kávičky aspoň dve. A môžete si dať aj nejakú maškrtku.
Kedy mám zbohatnúť ak nie teraz ? A na kom mám zbohatnúť ak nie na priateľoch ?
5 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
A po kritike zo strany niektorých členov ( vedia oni, ktorí to sú ) rozširujem sortiment.


Zasa až tak som bohatnúť nechcela, ale keď ináč nedáte....
4 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

.. kočky, ja mám lupu vždy pri sebe .. (žiadny hmyz) .. skôr ten mimozemšťan
Ale hlavne, že DP som spravila úplne bez problémov ... aj uložené

A keďže som zase ušetrila 200 evri (na TA3 vraveli) .. alebo za Ačkové je len 100 .. idem piť tú kávu .. Majka, kľudne aj 4 evri za jednu - nech nežerem
Naposledy upravil Katy a R : 10.03.11 at 18:15
3 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

aj aj to triedenie bolo aj keď to bolo v šanone a ten šanom tiež prežijem veď si zato naúčtujem nehorázne prachy.
2 0
Katija Katija

Katija je offline (nepripojený) Katija

gardenia Pozri príspevok
Dobrý deň, ja som si dnes chcela vyplniť DP na stránke drsr.sk, všetko išlo celkom dobre, až na konci, keď som ho chcela vytlačiť, príp. uložiť - stále mi vyskakovalo oznámenie, že som nesprávne vyplnila dátum v XIII.odd. - pritom tam žiadne kolónky na dátum nie sú. Nedovolilo mi to vytlačiť, ani uložiť, tak som to vzdala. Pri druhom DP to isté a ešte že vraj mám syntaktické chyby. Pritom som žiadny text nepísala, okrem mena a adresy. Neviete mi prosím poradiť, čo s tým?
Podľa toho čo píšeš si vypĺňala DPFOB. Tá hláška sa objavuje vtedy ak naozaj nie je správne vyplnený dátum. Ide ale o dátum v odd.XIV nie v odd.XIII ako tam píšu. Skús to ešte raz a skontroluj si ten dátum. Malo by to ísť ak si neurobila ešte niekde inde chybu.
2 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Túto novinku ste postrehli ????

http://www.drsr.sk/wps/portal/!ut/p/...S82XzBfMlFSREg!
2 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

už to tu chlapci rozoberajú... http://www.porada.sk/t162601-dr-sr-n...cia-edane.html
.. a keďže nerozumien reči toho kmeňa, idem si urobiť tú kávu .. aj tak máš nejaký malý "obrat"
.. a počkám, kým prídu domov "lidi, co mi to nastaví"
2 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

... no veď už aj bolo načase
Však ja od toľkej kávy celé noci nespím.. .. no a z tohto ak si dám .. veď to je "medecína" .. (aj lekári vraj doporučujú)
2 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

.. a tu stále pusto .. veď už treba oddychovať pri kávičke, alebo aj niečom inom...

info pre opozdilcov (aj keď Vegoska už má učtovníčku) .. http://ekonomika.sme.sk/c/5816520/pr...ne-dlhsie.html
2 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

No a my (niektorí jednotlivci), čo sme tu častejšie popíjali kávičku .. aj medecínku .. žiadne resty nemáme. Dokonca aj chyby opravené včas.
Len neviem, či mi vystačí ten môj veľký preplatok na dani na vyrovnanie "kelčíka" čo tu u Majky mám
Keby náhodou nie ... Majka, mám krásne papriky a baklažány na okne ... keď bude úroda ... tak sa vyrovnáme
2 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Tfuj Majka - to aby som už aj voľačo urobila ... a tak sa mi nechcelo.
Spravila som mojej trištvrťke ... a uviedla som tam môj účet - má preplatok (aj podpísal). Bude na medecínku
2 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

veď v podstate daňové priznania sa budú robiť pri kávičke a dlho do noci .... takže si správne zaradila tému
1 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

Názov témy sa mi veeeľmi páči, takže komu, kedy a kde môžem posunúť niekoľko DP mojich zlatých??? Len nehovorte, že ste len tak kecali a že nič nebude. To musí niekto garantovať.
1 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Daska Pozri príspevok
A ta ozajstna kavicka kedy bude Maji?
Daška, veď vieš, že hocikedy. Stačí hodiť "do pľacu" termín a ja som pripravená.
Vyrastala som v ére, keď sa "nosilo" vždy pripravený ( jed.číslo). Akosi mi to ostalo.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať