Zavrieť

Porady

KTORÝ OPERÁTOR JE VLASTNE NAJLEPŠÍ?

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac

Anketa: Ktorý operátor je naj???

Počet hlasujúcich
90. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • T-Mobile (ružový)

    8 8.89%
  • Telefonica O2 (modrý)

    69 76.67%
  • Orange (oranžový)

    11 12.22%
  • Pevná linka

    2 2.22%
Ktorý operátor je najlepší? Nie ste spokojní so svojím operátorom, ale neviete sa rozhodnúť kam prejsť? Viete s určitosťou povedať, že modrý operátor je lacnejší, pomarančový drahší, ružový lepší ako pomarančový. Existuje najlepší operátor? Komu dáte hlas?
Usporiadat
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
To sa povedať nedá. Každý má svoje pre a proti. Napr ja mám 90% kontaktov v mobile, ktorí používajú oranžového. Preto je pre mňa oranžový ten "najlacnejší". Ale každodenne rozmýšľam nad zmenou. Budem to musieť asi prepočítať, či sa oplatí kúpiť mobil a ísť k modrému...

V každom prípade nás dobre žmýkajú naši operátori. Pred dvomi dňami som sa zastavil u oranžového v Rakúsku...a to boli ceny. Takmer zadara.
3 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
Na porovnanie...rakúsky oranžový:
1. Predplatená karta (kredit) - mesačný poplatok 10€ - 1000 min. do všetkých sietí v Rakúsku...
2. Team 2010 - klasický paušál - mesačný poplatok 15€ - 2010 min. do všetkých rakúskych sietí, 0,25 SMS..atď

netreba ďalej komentovať.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja som pred rokom prešla od oranžového k modrému s týmto mojim ťahom som spokojná. telefón som si u modrého kúpila 2roky do zadu na splátky bez navýšenia, čo je fajn a určite lacnejšie ako si zobrať dotovaný s dvoj ročnou nútenou viazanosťou.teraz v 12/2010 som sa opäť dala namotať ružovému, čo som už aj trochu oľutovala, ale čo už?nič
2 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

alla66 Pozri príspevok
Ktorý operátor je najlepší?
To len ja chodím zo 4 mobilami v kabelke? Ešte mi chýba satelitný telefón.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Sama neviem odpoveď na otázku, ktorý operátor je najvýhodnejší, najlacnejší, najústretovejší, proste naj...... Dôležité je byť v pravý čas na pravom mieste a nebáť sa zmeny.

Zdvíha ma zo stoličky, keď počujem, ako sa známy sťažuje na nedostatok peňazí, aké drahé sú hovory a pritom používa predplatenku, kde za jednu minútu hovoru zaplatí 0,4647 €. A keď mu položím otázku, či mu to nevadí a nechce volať lacnejšie, tak mi odpovie " Však volám málo "
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Tak načo sa potom sťažuje no nie

Možno je to hlúpe, možno je to zvyk, ale naozaj mám desne ťažkú kabelku aj keď tie nové mobily sú supertenké, superlahké ... ale čo z toho, ked ich toľko vláčim so sebou.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
alla66 blahoželám. Podarilo sa. Heuréka.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Xanti Pozri príspevok
To len ja chodím zo 4 mobilami v kabelke? Ešte mi chýba satelitný telefón.
Dobráááá, dám anketu koľko mobilov nosíte v kabelke???
http://fony.sk/index.php?podstranka=...lo_clanku=3496neváhaj..... nájdeš tu najpredávanejší duál
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

alla66 Pozri príspevok
Dobráááá, dám anketu koľko mobilov nosíte v kabelke???
http://fony.sk/index.php?podstranka=...lo_clanku=3496neváhaj..... nájdeš tu najpredávanejší duál
No ked DUAL je na 2 SIM,
tak potom TRIAL bude na 3 SIM?
Tak to ja potom potrebujem QUATRIAL na 4 SIM karty

A úplne úžasne sa telefonuje s dvoma mobilami pri ušiach a keď ďalší zvoní v kabelke
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Martin Mocko Pozri príspevok
To sa povedať nedá. Každý má svoje pre a proti. Napr ja mám 90% kontaktov v mobile, ktorí používajú oranžového. Preto je pre mňa oranžový ten "najlacnejší". Ale každodenne rozmýšľam nad zmenou. Budem to musieť asi prepočítať, či sa oplatí kúpiť mobil a ísť k modrému...

V každom prípade nás dobre žmýkajú naši operátori. Pred dvomi dňami som sa zastavil u oranžového v Rakúsku...a to boli ceny. Takmer zadara.
ale v rakusku asi oranžový nesponzoruje ples v opere... Alebo ???
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Dost si pochvalujem Fibertel od pomaranca. Da sa z neho volat uz za 0,03 € do vsetkych sieti. Na mobile mam kyslikoveho operatora. Ceny sice lepsie, ale mam pocit, ze ruzovy mal kvalitnejsiu siet. Kvoli tomu som zvazoval navrat k ruzovemu.
1 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Chýba Ti 3G?
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Ani nie 3G, ale mam pocit, ze hovory u ruzoveho boli cistejsie. Kdezto u kyslika sa mi hocikedy stane, ze siet spadne. Uz minule som sa o tom bavil s kamaratom a dal mi za pravdu. Ruzovy aky je, taky je, ale siet bola super.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

modrý nemá stále vlastnú sieť pokrývačov,funguje v sieti ružového
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Ano, ale len ciastocne. Vo velkych mestach idu uz na svojej sieti. Maju este co robit.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Ani nie 3G, ale mam pocit, ze hovory u ruzoveho boli cistejsie. Kdezto u kyslika sa mi hocikedy stane, ze siet spadne. Uz minule som sa o tom bavil s kamaratom a dal mi za pravdu. Ruzovy aky je, taky je, ale siet bola super.
.....preto je dobré nosiť v kabelke viac mobilov
4 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

alla66 Pozri príspevok
.....preto je dobré nosiť v kabelke viac mobilov
Najlepšie 4, tri svoje šak máme troch opov a jeden služobný aby vietor neodfúkol
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja mám pocit, že ani moje veľké mesto nezvládajú
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Mam 2 pevne linky a 2 mobily. Nejaky tip ako to mam nosit spolu?
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Niekedy dávno chodila reklama,
....... ODSTRIHNI SA ...
jedine takto to pôjde
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať