Zavrieť

Porady

KTORÝ OPERÁTOR JE VLASTNE NAJLEPŠÍ?

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac

Anketa: Ktorý operátor je naj???

Počet hlasujúcich
90. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • T-Mobile (ružový)

    8 8.89%
  • Telefonica O2 (modrý)

    69 76.67%
  • Orange (oranžový)

    11 12.22%
  • Pevná linka

    2 2.22%
Ktorý operátor je najlepší? Nie ste spokojní so svojím operátorom, ale neviete sa rozhodnúť kam prejsť? Viete s určitosťou povedať, že modrý operátor je lacnejší, pomarančový drahší, ružový lepší ako pomarančový. Existuje najlepší operátor? Komu dáte hlas?
Usporiadat
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Kvaka Pozri príspevok
My máme od nich na dva roky viazaný Orange Doma, teda tri služby v jednom balíku. Ako verní zákazníci sme mali zľavu 25% na služby, takže Fibernet Klasik za 17,9€, FiberTV klasik za 13,90€, Fibertel zadarmo k balíku. V tom Fibertel je tých 100 voľných minút do všetkých pevných sietí SR a od 18 večer do 8 rána aj na orange, pričom na pevné linky od orange sa minúty nepočítajú, tam je to neobmedzene. FiberTV sme 6 mesiacov mali zadarmo, dostali sme 100€ poukážku, takže na dva roky viazanosti nás tieto 3 služby vyšli v priemer 24,16€ mesačne.
TV: 13,9x18=250,2,
Net: 17,9x24=429,6
poukážka -100
Spolu 579,8/24=21,16
Myslím, že obdobné zľavy majú aj teraz, ak nepotrebuješ TV, tak využi iný bonus.
...tiež máš v baráku optické káble? Ak nie... nie je Orange pomalý?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Ala, máme optické káble ORANGe
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
O Tebe viem, spomínala si to. Chcem vedieť, či Kvaka má káble.
0 0
vierulda vierulda

vierulda je offline (nepripojený) vierulda

veronikasad Pozri príspevok
Ahojte,
končí mi viazanosť akciového internetu od SWAN. (neobmedzený prístup - mesačný poplatok 4,02€ - rýchlosť nebola bohvieaká, ale pre moju potrebu stačilo). Viem, že za takú cenu už internet mať nebudem.

Aké máte skúsenosti s internetom od pomarančových ? Dnes som zisťovala v predajni - ponúkali mi FiberNet štart (20 Mbit/s/2Mbit/s) s viazanosťou na 24 mesiacov za 15,90€.

Máte niekto lepší typ ?
Veronikasad, a chceš Swan vymeniť? My sme v TT a máme od nich internet s digitálnou televíziou spolu v balíku za 15,12 €. Internet nie je superrýchly, ale stačí to, zrejme ako si ty mala. A s televíziou sa to ozaj vyplatí.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

vierulda Pozri príspevok
Veronikasad, a chceš Swan vymeniť? My sme v TT a máme od nich internet s digitálnou televíziou spolu v balíku za 15,12 €. Internet nie je superrýchly, ale stačí to, zrejme ako si ty mala. A s televíziou sa to ozaj vyplatí.
Už som zmluvu vypovedala k 30.6. Za cenu 12.50€/mesiac je to skutočne pomalý internet ...(doteraz som platila 4,02€ mesačne)
Naposledy upravil veronikasad : 30.05.11 at 08:20
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

alla66 Pozri príspevok
...tiež máš v baráku optické káble? Ak nie... nie je Orange pomalý?
Máme optické káble, internet máme s rýchlosťou 40Mbps/4Mbps, nie je pomalý.
0 0
ikosk ikosk

ikosk je offline (nepripojený) ikosk

no nie všade je optika
0 0
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
Xanti Pozri príspevok
To len ja chodím zo 4 mobilami v kabelke? Ešte mi chýba satelitný telefón.
Aspoň ťa neodfúkne silný vietor
0 0
anilah anilah

anilah je offline (nepripojený) anilah

Pevná linka od Orange.Aký mate nazor?
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Môj.

Inak by som ho nemal .
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
anilah Pozri príspevok
Pevná linka od Orange.Aký mate nazor?
To je individuálne....nenapísala si, prečo uvažuješ nad pevnou linkou....ja by som ju vôbec nevyužila.
http://www.orange.sk/web/domaca_link...anie_cien.html

Namiesto pevnej linky používam Paušál bez záväzkov, kde sa dovolám, keď moje deťúrence majú zvolený tichý profil a ja sa im nedovolám. Viem, že na "domácom" čísle mi zdvihnú hovor. Mesačné poplatky mám nulové.
1 0
anilah anilah

anilah je offline (nepripojený) anilah

Mám pevnú linku od T-comu, a veľa za ňu platím, a preto ju chcem zmeniť na pevnú linku od Orange, lebo starí rodičia, mobil nemajú.
1 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
...máš pravdu, je Orange lacnejší...https://www.orange.sk/moi2web/tornad...geOrderForm%3E
1 0
luk1 luk1

luk1 je offline (nepripojený) luk1

Neviem ci tu bola podobna otazka,ak hej mozete dat link a zmazat,takze k veci:

Opatovne prenesenie cisla do O2:v minulosti som si preniesol cislo z T do O2,vtedy bol bonus tusim 15e.Cisto teoroticky ma zaujima ci je mozne opat preniest cislo do T/O a o par dni opat do O2 a vyuzivat 100e bonus.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať