Zavrieť

Porady

Usporiadat
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Dať ho do vnútra? Do teplúčka?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
MatoB MatoB

MatoB je offline (nepripojený) MatoB

Dodnes nevyriešená záhada... ...viac
Skus ho dat pri radiator mozno to pomoze...
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Zakladne postupy: vycistenie disku, defragmentacia, poriadok v registroch... Skusala si to a nepomohlo?
4 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
maria-danielova Pozri príspevok

A čo tak dozvedieť sa niečo bližšie o tom počítači?

Z trabanta ferrari neurobíš.
Naposledy upravil marjankaj : 08.01.11 at 17:31
0 0
matusstefan matusstefan

matusstefan je offline (nepripojený) matusstefan

napalit potrebne dokumenty, obrazky, hudbu, videa na dvd, a potom znova nainstalovat operacny system.
3 0
Agostino Agostino

Agostino je offline (nepripojený) Agostino

Máš viacej príčin, ktoré zapričinujú spomaľovanie alebo zamrzovanie PC.
Preto treba vykonať niekoľko dôležitých úkonov ako napr. defragmentáciu, vyčistenie disku od prebytočných súborov, poriadok v registroch, previesť kompletnú analýzu antivírovým programom, skontrolovať že či problém nespôsobuje niektorá nainštalovaná aplikácia, tak isto to môžu spôsobovať niektoré procesy, ktoré tam bežia.
A keď už nič z toho nepomôže, tak ti zostáva už len jediná vec preinštalovať celý operačný systém.
3 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

maria-danielova Pozri príspevok
mrzne mi pc vie niekto poradit ako ho zrychlit?uz som skusala vselico a nic
Najcastejsia pricina mrznutia a spomalenia PC.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

A čo tak ho uložiť na zimný spánok, ako medveďa! Šak je zima, nech si mrzne! Šak na jar nebude, potom ho zapni. Už by nemal.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Na zrýchlenie býva dobrá aj šaratica.
0 0
Stevo5 Stevo5

Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

marjankaj Pozri príspevok
Na zrýchlenie býva dobrá aj šaratica.
Máš pravdu. Zrýchli krok, ale nie počítač.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Stevo5 Pozri príspevok
Máš pravdu. Zrýchli krok, ale nie počítač.
Tu ide o počítač? A ja som si ktovie čo predstavil pod tým "pc" Možno nejaké písmenká vypadli.
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Skús trošku podrobnejšie popísať to mrznutie, a niečo aj o počítači a operačnom systéme.
2 0
Stevo5 Stevo5

Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

MIMO témy
marjankaj
hádam si sa neurazil. Beriem to ako humor.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Banda milená, všimli ste si? Ten (tá), ktorého sa to týka (čo sa pýta) - tak tá osoba sa neozýva (nereaguje), takže si strieľate jeden z druhého (aspoň že je švanda )
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Neviem či je švanda, ale malo by sa viac radiť.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
KoxXxo Pozri príspevok
Neviem či je švanda, ale malo by sa viac radiť.
Nech skúsi vešticu.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Mne začal mrznúť počítač, ale tak, že sa robili nejaké čierne plochy na obrazovke, doslova zmizol obraz a nič. Vždy sa to stalo po spustení nejakej grafiky, obrázkov, pod. Musela som ho vypnúť zo zásuvky a opäť naštartovať. Syn mi ho zobral k sebe a veru sa s ním natrápil, dlho hľadal chybu. Zálohoval mi všetko a preinštaloval windows, nepomohlo. Skúšal meniť grafickú kartu, nepomohlo. On mi všeličo ešte k tomu povedal, ale ja tomu nerozumiem, len záver bol taký, že je chybná zrejme doska, a všetko mi prehodil na iný počítač. Takže mám kópiu mojich starších dokumentov na samostatnom disku, a už len jeden počítač.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Kvaka Pozri príspevok
Mne začal mrznúť počítač, ale tak, že sa robili nejaké čierne plochy na obrazovke, doslova zmizol obraz a nič. Vždy sa to stalo po spustení nejakej grafiky, obrázkov, pod. Musela som ho vypnúť zo zásuvky a opäť naštartovať. Syn mi ho zobral k sebe a veru sa s ním natrápil, dlho hľadal chybu. Zálohoval mi všetko a preinštaloval windows, nepomohlo. Skúšal meniť grafickú kartu, nepomohlo. On mi všeličo ešte k tomu povedal, ale ja tomu nerozumiem, len záver bol taký, že je chybná zrejme doska, a všetko mi prehodil na iný počítač. Takže mám kópiu mojich starších dokumentov na samostatnom disku, a už len jeden počítač.
A čo ak nemá WINDOWS?
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

marjankaj Pozri príspevok
A čo ak nemá WINDOWS?
Ja neviem, aký má ona operačný systém, ale to zvyklo mrznúť práve pri windowse, či nie?.
0 0
Stevo5 Stevo5

Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

Kvaka Pozri príspevok
Ja neviem, aký má ona operačný systém, ale to zvyklo mrznúť práve pri windowse, či nie?.
To nemyslíš vážne. Mrznúť to môže predsa pre:
- pokazený hardvér - a potom je jedno či je tam Win, Linux alebo hoci aj staručký DOS.
- softvérový problém - to už je pravdepodobnejšie že je to Windows.

Ale nie preto že by bol Win najhorší, ale (môj názor) preto, že Windows si inštaluje väčšina užívateľov pretože je užívateľsky príjemný (ak funguje správne) a najbežnejší. So svojimi problémami potom pre nedostatok skúseností idú na fóra.
Iné operačné systémy si inštalujú väčšinou zdatnejši užívatelia a tí si so svojimi problémami poradia sami (samozrejme nie každý a nie vždy).
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať