Zavrieť

Porady

Digi TV alebo Skylink?

Adiks Adiks

Adiks je offline (nepripojený) Adiks

účtovník
Potreboval by som poradiť od niekoho skúsenejšieho,chcem si vybrať satelitnú TV a neviem, čo je lepšie Digi TV alebo Skylink?
Usporiadat
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
skus aj nejake poziadavky napisat.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Adiks Adiks

Adiks je offline (nepripojený) Adiks

účtovník
Čistý nezrniaci obraz vo vysokom rozlíšení (HD),české, slovenské kanály,medzinárodné športové, hudobné kanály, kanály pre deti. Čo najmenšia mesačná platba.
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
ja osobne mam UPC DIRECT a som spokojny HD kanaly nemam zatial ,platim 11€ mesacne. mam vsetky dostupne slovenske a ceske kanaly a vela zahranicnych sportove hudobne detske . blizsie info najdes aj na ich stranke. samozrejme niekto preferuje skylink niekto Digy koli digy sport pretoze ta ako jedina ma prava na velmi oblubenu anglicku ligu myslim futbal.
este ti odporucim pozriet sem. www.parabola.cz
1 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Adiks Pozri príspevok
Čistý nezrniaci obraz vo vysokom rozlíšení (HD),české, slovenské kanály,medzinárodné športové, hudobné kanály, kanály pre deti. Čo najmenšia mesačná platba.
Máme DIGI TV na chalupe. Všetky požadované kanály ponúka (dokonca aj Novu a Primu), ale obraz je závislý od počasia - keď prší, sneží alebo fúka vietor, obraz sa rozpadáva na drobné kocky (?) a často aj úplne zmizne signál. Na to isté sa sťažujú aj moji známi a viacerí susedia v dedine, tak to asi bude systémová chyba, nie vec nášho satelitu, ako sme si spočiatku mysleli.
Mesačne platíme 9,60 €.
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
lavanda

to je tym ze digi pouzivaju lacny konvertor to je ta cast na konci paraboly. treba ho vymenit za silnejsi resp. kvalitnejsi a signal bude lepsi.
2 0
Adiks Adiks

Adiks je offline (nepripojený) Adiks

účtovník
video1983 Pozri príspevok
ja osobne mam UPC DIRECT a som spokojny HD kanaly nemam zatial ,platim 11€ mesacne. mam vsetky dostupne slovenske a ceske kanaly a vela zahranicnych sportove hudobne detske . blizsie info najdes aj na ich stranke. samozrejme niekto preferuje skylink niekto Digy koli digy sport pretoze ta ako jedina ma prava na velmi oblubenu anglicku ligu myslim futbal.
este ti odporucim pozriet sem. www.parabola.cz
U mňa UPC neprichádza do úvahy, lebo bývam v rodin.dome a nie su tú zavedené káblové rozvody. Ďakujem ti za radu.
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
adiks pisal som o UPC direct co je satelitna tv nie kablova.
ako vravim kukni sa na ich stranku sk.upcdirect.com
1 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
Slovenské a České STV1, STV2, TV Markíza, TV Doma, TV JOJ, JOJ Plus, TA3, ČT1, ČT2, ČT24, TV Nova, Prima TV, Prima Cool, TV Barrandov, Z1, TV Patriot, TV Lux, TV8
Európa s Svet m2, Hír TV, ATV, Duna TV, Duna II Autonómia
Zábava Universal Channel, Zone Reality, deko, TV Paprika, AXN, AXN Crime, AXN SciFi
Dokumenty Spektrum, Discovery, National Geographic, National Geographic Wild, Animal Planet, Travel Channel, History Channel, DOQ, Discovery Science, Discovery Travel and Living, Discovery World, Viasat Explorer, Viasat History
Filmy Nova Cinema, CS mini / CS Film, Film+, MGM
Šport Nova Sport, Sport1, Sport2, Sport5, STV3, Eurosport, Eurosport2 Bundesliga, Extreme Sports Channel, ESPN America, Sport M, Fishing & Hunting, Poker Channel
Pre deti Disney Channel, JimJam, Nickelodeon, Minimax / Animax, bebe TV, Cartoon Network / TCM, Boomerang
Hudba MTV Czech, MTV Music, MTV Rocks, MTV Hits, MTV Dance, VH1, VH1 Classic, Óčko, 1 Music Channel, Musiq1, Party TV, Music Box
Pre dospelých Blue Hustler
Spravodajstvo CNN, SKY News, BBC World, Bloomberg, Al Jazeera, TV5 Monde
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Adiks Pozri príspevok
Čistý nezrniaci obraz vo vysokom rozlíšení (HD),české, slovenské kanály,medzinárodné športové, hudobné kanály, kanály pre deti. Čo najmenšia mesačná platba.
lavanda Pozri príspevok
Máme DIGI TV na chalupe. Všetky požadované kanály ponúka (dokonca aj Novu a Primu), ale obraz je závislý od počasia - keď prší, sneží alebo fúka vietor, obraz sa rozpadáva na drobné kocky (?) a často aj úplne zmizne signál. Na to isté sa sťažujú aj moji známi a viacerí susedia v dedine, tak to asi bude systémová chyba, nie vec nášho satelitu, ako sme si spočiatku mysleli.
Mesačne platíme 9,60 €.
Ja sa chystám na chalupu zakúpiť ...
http://www.skylink.sk/web/structure/2.html

Prvotná investícia je cca 155 € , ale potom už nie sú žiadne platby , samozrejme sa to týka len základného balíka a ten mi bohate postačuje ...
GRATIS
Neplatené slovenské a české TV programy *
STV Jednotka
STV Dvojka
STV Trojka
Markíza
Doma
TV JOJ
JOJ Plus
TA3
ČT1
ČT2
ČT24
ČT HD
Óčko
Z1
Noe TV
Public TV

ČT4 Sport **
Nova **
Nova Cinema **
Nova HD **
Prima TV **
Prima COOL **
TV Barrandov **
Optimálnym riešením príjmu digitálnej televízie je Skylink. Prečo? Pretože ušetríte
Slovenské, české a stovky zahraničných televíznych programov a rozhlasových staníc poskytujeme bez poplatkov.
Pretože môžete mať oveľa viac
Kedykoľvek si môžete objednať i ďalšie hodnotné programy rôznych žánrov a to na ľubovoľný počet mesiacov podľa vašej voľby bez zvláštnej zmluvy a záväzkov.
Pretože zhodnotíte kvality vášho televízora
Vysielame v špičkovej kvalite a máme v ponuke najviac programov vo vysokom rozlíšení HDTV.
Pretože nezáleží, kde bývate
Všetky programy sú dostupné kdekoľvek v Slovenskej republike.
Pretože je to veľmi jednoduché
Všetko získáte v predejniach elektro alebo satelitnej techniky, alebo prostredníctvom internetového obchodu Skylink.
0 0
canbo canbo

canbo je offline (nepripojený) canbo

Súhlasím a dodávam ,že v akcii iba 77€. Pri kúpe si dať poradiť - hlavne ak chcete zdieľať jednu kartu na viacerých televízoroch.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

video1983 Pozri príspevok
ja osobne mam UPC DIRECT a som spokojny HD kanaly nemam zatial ,platim 11€ mesacne. mam vsetky dostupne slovenske a ceske kanaly a vela zahranicnych sportove hudobne detske . blizsie info najdes aj na ich stranke. samozrejme niekto preferuje skylink niekto Digy koli digy sport pretoze ta ako jedina ma prava na velmi oblubenu anglicku ligu myslim futbal.
este ti odporucim pozriet sem. www.parabola.cz
a prvotná investícia bola koľko?
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
kedze satelit som mal nahodil som si to sam tak nic :-D
dostanes kartu a box a potom len platis mes poplatok
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
buchač Pozri príspevok
Ja sa chystám na chalupu zakúpiť ...
http://www.skylink.sk/web/structure/2.html

Prvotná investícia je cca 155 € , ale potom už nie sú žiadne platby , samozrejme sa to týka len základného balíka a ten mi bohate postačuje ...

BUCHAC

a toto si tam co neskopiroval??

** Programy z ponuky Skylink určené výhradne pre územie ČR (Českej republiky).

je na kazdom cloveku co si vyberie co mu viac vyhovuje ale trerba davat korektne informacie a nie zavadzat
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
video1983 Pozri príspevok
BUCHAC

a toto si tam co neskopiroval??

** Programy z ponuky Skylink určené výhradne pre územie ČR (Českej republiky).

je na kazdom cloveku co si vyberie co mu viac vyhovuje ale trerba davat korektne informacie a nie zavadzat
....hm a čo tak LEPŠIE ČÍTAŤ a až potom reagovať ??????

Pri tejto ikonke je to ...

...alebo ...žeby to mapka ČIECH bola ....
Teda ..." Já Ti nevím , Karle "....
Pretože nezáleží, kde bývate
Všetky programy sú dostupné kdekoľvek v Slovenskej republike.
http://www.skylink.sk/web/structure/2.html
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
asi sme sa nepochopili
lebo ja som reagoval na tu tabulku cosi skopiroval s tymi tv kanalmy
GRATIS
Neplatené slovenské a české TV programy *
STV Jednotka
STV Dvojka
STV Trojka
Markíza
Doma
TV JOJ
JOJ Plus
TA3
ČT1
ČT2
ČT24
ČT HD
Óčko
Z1
Noe TV
Public TV

ČT4 Sport **
Nova **
Nova Cinema **
Nova HD **
Prima TV **
Prima COOL **
TV Barrandov **

tieto

lenze tie s tymi hviezdickami sa daju chytit len na uzemi CR!
** Programy z ponuky Skylink určené výhradne pre územie ČR (Českej republiky).

nemas skylink tak nevies.len citas to co maju na stranke. neodpisujem skylink len hovorim o tom co mam a pouzivam. pre mna jednoznacne UPC vzhladom na ponuku cenu a servis !
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

ja som za CSLink, je tam moznost predplatit si programy aj samostatne, t.z. ked chces len HBO na mesiac zaplatis si HBO na mesiac, nemusis platit za baliky ako pro Skylink.

ceske/slovenske, pri registracii sa mozes rozhodnut ktore si chces v pripade deaktivacie ceskeho alebo slovenskeho balika ponechat, t.z. zrusia Ti bud slovenske alebo ceske programy

0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
video1983 Pozri príspevok
asi sme sa nepochopili
lebo ja som reagoval na tu tabulku cosi skopiroval s tymi tv kanalmy
...
...
nemas skylink tak nevies.len citas to co maju na stranke. neodpisujem skylink len hovorim o tom co mam a pouzivam. pre mna jednoznacne UPC vzhladom na ponuku cenu a servis !
Nie nemám , to jest fakt ...no
Ja sa chystám na chalupu zakúpiť ...

Tam mi stačí aj základ ...

UPC mám doma ...3 in 1...
TV , telefón , internet ...
0 0
Matasias Matasias

Matasias je offline (nepripojený) Matasias

Študent :)
Jednoznacne Skylink. Prvotna investicia je mozno trosku vyssia, ale potom uz ziadne platby. Skylink mame uz nejaky ten rok a v pohode funguju vsetky ceske programy a ma velmi dobru kvalitu obrazu. A ked mate chut, hocikedy si mozte predpltit nejaky balicek na urcitu dobu (multi, HD, ...) .
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

Matasias Pozri príspevok
Jednoznacne Skylink. Prvotna investicia je mozno trosku vyssia, ale potom uz ziadne platby. Skylink mame uz nejaky ten rok a v pohode funguju vsetky ceske programy a ma velmi dobru kvalitu obrazu. A ked mate chut, hocikedy si mozte predpltit nejaky balicek na urcitu dobu (multi, HD, ...) .
cslink = skylink, skoro, vyhoda pri cslinku je, ze si nemusis predplatit cely balik,ale len jeden program, samozrejme pripadne kolko chces
0 0
lužkin lužkin

lužkin je offline (nepripojený) lužkin

video1983 Pozri príspevok
asi sme sa nepochopili
lebo ja som reagoval na tu tabulku cosi skopiroval s tymi tv kanalmy
GRATIS
Neplatené slovenské a české TV programy *
STV Jednotka
STV Dvojka
STV Trojka
Markíza
Doma
TV JOJ
JOJ Plus
TA3
ČT1
ČT2
ČT24
ČT HD
Óčko
Z1
Noe TV
Public TV

ČT4 Sport **
Nova **
Nova Cinema **
Nova HD **
Prima TV **
Prima COOL **
TV Barrandov **

tieto

lenze tie s tymi hviezdickami sa daju chytit len na uzemi CR!
** Programy z ponuky Skylink určené výhradne pre územie ČR (Českej republiky).

nemas skylink tak nevies.len citas to co maju na stranke. neodpisujem skylink len hovorim o tom co mam a pouzivam. pre mna jednoznacne UPC vzhladom na ponuku cenu a servis !
Mám dojem, že vôbec nevieš čo ponúka skylink
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať