Zavrieť

Porady

Viete mi niekto poradit dobrú firmu zameranú na zakladanie s.r.o.?

chcel by som vediet o nejakej s ktorou uz mate skusenosti, popripade cenove relacie? dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    spit1 je offline (nepripojený) spit1

    spit1
    ja som vyuzil M2Business http://www.m2business.sk
    Zakladali mi to v Ziline, takze som si musel sam obehat zivnostensky urad, ale potom to uz bolo cele na nich. Cena bola 349 € bez DPH a kedze po zalozeni nebola s.r.o. este platcom DPH, tak mi vystavili fakturu z ich druhej firmy ktora nie je platcom DPH (myslim, ze jej nazov bol M2Biznis)
    Dobrý deň. Naša spoločnosť sa venuje korporátnej agende. Komplet službu založenia ponúkame za 330 Eur vrátane poplatku na OR. SPOLOČNOSTI NA KĽÚČ s.r.o.
    ja som nedavno zakladal sro s firmou "sroservis".
    ma tam viac programov, ja som vyuzil ten, ze firma ti mailom posle pripravene elektronicke formulare a ty ich iba vyplnis a odosles im nazad. oni to potom vsetko skontroluju a podaju. je to velmi prakticke a setri to cas a aj peniaze :-)
    bolo to rychle a bezproblemove, pripadne nejasnosti mozno konzultovat s pracovnickou mailom alebo telefonicky. odporucam.
    Rudo

    Viete mi niekto poradit dobrú firmu zameranú na zakladanie s.r.o.?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.