Zavrieť

Porady

Spravcovske spolocnosti bytov v Trnave

Vie mi prosim vas niekto povedat ake su dalsie spravcovske spolocnosti okrem TT-Komfortu v Trnave? Pripadne odporucit niektoru? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    Naša poradáčka lubica_02 je myslím z Trnavy a je šikovná! Skontaktuj sa s ňou.

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    Mária27 Pozri príspevok
    Naša poradáčka lubica_02 je myslím z Trnavy a je šikovná! Skontaktuj sa s ňou.
    Súhlasím, niet nad dobré referencie, som rada, že je Ľubka medzi nami a že robí prácu, ktorú :
    kto nezažije - neuverí

    kolariko je offline (nepripojený) kolariko

    kolariko
    tiež Vám doporučujem sa skontaktovať s Ľubkou, je to človek, ktorému sa dá veriť, má skúsenosti, prax a hlavne vie veľmi dobre o čom to správcovsto na Slovensku je a o čom by malo byť. Pokiaľ Vám záleží na Vašom dome a vašich peniazoch, túžite mať vo veciach poriadok, tak by som Vám ju vrelo doporučovala.

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    kolariko Pozri príspevok
    tiež Vám doporučujem sa skontaktovať s Ľubkou, je to človek, ktorému sa dá veriť, má skúsenosti, prax a hlavne vie veľmi dobre o čom to správcovsto na Slovensku je a o čom by malo byť. Pokiaľ Vám záleží na Vašom dome a vašich peniazoch, túžite mať vo veciach poriadok, tak by som Vám ju vrelo doporučovala.
    kolariko , takých ľudí ako ty na Slovensku viac a hneď by sa nám ľahšie žilo.
    Na Slovensku sa len nadáva, frfle, osočuje,.....pochvala je akoby tabu, keď sa niečo podarí, ťažko sa to derie ľudom cez zuby , aby pochválili, poďakovali...ale keď niečo nevýjde tak si veľmi radi mnohí kopnú. Chvalabohu aj ja mám okolo seba ľudí, ktorí mi tú energiu dodávajú Takže pekne si to napísala. Ľubka bude mať určite hneď krajší deň.

    lubica_02 je offline (nepripojený) lubica_02

    lubica_02
    Halli - ďakujem, zajtra pôjdem tanečným krokom do práce - cmuk

    lubica_02 je offline (nepripojený) lubica_02

    lubica_02
    kolariko Pozri príspevok
    tiež Vám doporučujem sa skontaktovať s Ľubkou, je to človek, ktorému sa dá veriť, má skúsenosti, prax a hlavne vie veľmi dobre o čom to správcovsto na Slovensku je a o čom by malo byť. Pokiaľ Vám záleží na Vašom dome a vašich peniazoch, túžite mať vo veciach poriadok, tak by som Vám ju vrelo doporučovala.
    Ďakujem Jarka za tieto riadky, potešili, zohriali a hneď sa mi bude lepšie pracovať.

    Spravcovske spolocnosti bytov v Trnave

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.