Zavrieť

Porady

ktorý software pre maloobchod?

Pozdravujem,

potrebujem poradit ohladom softu pre MO predajnu. Mal by obsahovat jednoduche uctovnictvo, sklad, pokladna (kasa). Mal by byt jednoduchy, prehladny a nie drahy. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Onko je offline (nepripojený) Onko

    Onko
    Juraj22 Pozri príspevok
    Pozdravujem,

    potrebujem poradit ohladom softu pre MO predajnu. Mal by obsahovat jednoduche uctovnictvo, sklad, pokladna (kasa). Mal by byt jednoduchy, prehladny a nie drahy. Dakujem
    Pohoda Standard 264 € bez DPH

    Juraj22 je offline (nepripojený) Juraj22

    Juraj22
    To je dost. Co tak Oberon. Moze mi niekto poradit ohladom tohoto softu? Niekto kto ho pouziva v predajni aj na pokladnu aj na sklad a ostatne. Dakujem
    Naposledy upravil Juraj22 : 12.01.11 at 15:02

    Pidgey je offline (nepripojený) Pidgey

    Štastný človek :) Pidgey
    No, uz to tu bolo viac krat pretiasane, najlepsie je skusit si demo, v tomto pripade hlavne koli prostrediu, v ktorom sa bude "najpohodlnejsie" pracovat.
    Osobne robim v Pohode, takze ju tiez odporucam.
    Myslim ze riesit taketo ceny pri zriadovani predajne je to najmenej, cim nechcem povedat ze sa musi kupovat predrazeny program. Okrem toho, v Oberone, ako si teraz citam platis kazdy rok tu istu cenu, nakolko sa plati rocna licencie. Pri pohode mas zasa v dalsich rokoch iba servis,co je o cosi lacnejsie ako licencia Oberon (navratnost za cca 9 r, uff, ale stale sa bavime o cca 180€ rozdiel). Pohoda ma v tej cene plnsiu vybavu (mzdy, mozno aj ine agendy ?)

    Juraj22 je offline (nepripojený) Juraj22

    Juraj22
    Niekde som cital, ze Amega je celkom dobry soft. Ma niekto skusenosti? Demo na sklad som skusal a celkom sa mi paci. Nemam moznost vyskusat demo na kasu lebo mi stale vypisuje, ze uz som mal licenciu a program sa vypne.

    ktorý software pre maloobchod?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.