Zavrieť

Porady

TOP DIA kolacik

Viem, ze je tu vela dia kolacov, ale potrebovala by som tip na nejaky, ktory mate naozaj odskusany. Taky mnam, mnam, a samozrejme co najmenej sacharidov, kedze to chcem pre dcerku. Tak aby mohla co najviac.

Zvyknem jej robit roladu, tu ma rada. Ale rada by som aj nieco ine. Ja viem, ze nie je problem urobit aj z normalneho kolaca dia, ale kolko to ma sacharidov ....... hruza. Takze nejaky, kde je malo muky.

Prosim teda o odskusany receptik. Zajtra ma manzel a syncek meniny, tak nech sa "vytiahnem" :-)

dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Ja som to u otca riešila štrudlami,do cesta cukor nejde a plnka sa dá prispôsobiť aj do dia prevedenia.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    ajacik Pozri príspevok
    Viem, ze je tu vela dia kolacov, ale potrebovala by som tip na nejaky, ktory mate naozaj odskusany. Taky mnam, mnam, a samozrejme co najmenej sacharidov, kedze to chcem pre dcerku. Tak aby mohla co najviac.

    Zvyknem jej robit roladu, tu ma rada. Ale rada by som aj nieco ine. Ja viem, ze nie je problem urobit aj z normalneho kolaca dia, ale kolko to ma sacharidov ....... hruza. Takze nejaky, kde je malo muky.

    Prosim teda o odskusany receptik. Zajtra ma manzel a syncek meniny, tak nech sa "vytiahnem" :-)

    dakujem
    DIA kolačiky [Archív] - PORADA.sk
    DIA Vianoce - PORADA.sk
    .....
    .....
    http://www.porada.sk/gsearch.php?do=...8ac9bdc99212ee

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.