Zavrieť

Porady

Preco nie jedna firma s.r.o. ale niekolko viacerych ?

Chcem sa spytat minule som pozeral vypis jednoho podnikatela v obchodom registri kde vlastnil asi 15 firiem s.r.o. a casto krat sa cinnosti jeho firiem opakovali ...
Ma to nejake vyhody ? Preco si nenapise vsteky aktivity to jednej firmy sro a nerobi vsetky cinnosti pod jednou firmou ???

Dakujem za odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    medvedov Pozri príspevok
    Chcem sa spytat minule som pozeral vypis jednoho podnikatela v obchodom registri kde vlastnil asi 15 firiem s.r.o. a casto krat sa cinnosti jeho firiem opakovali ...
    Ma to nejake vyhody ? Preco si nenapise vsteky aktivity to jednej firmy sro a nerobi vsetky cinnosti pod jednou firmou ???

    Dakujem za odpoved
    Obchodný zákonník.
    § 105a

    (1) Spoločnosť s jedným spoločníkom nemôže byť jediným zakladateľom alebo jediným spoločníkom inej spoločnosti. Fyzická osoba môže byť jediným spoločníkom najviac v troch spoločnostiach.

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    medvedov Pozri príspevok
    Karusel nepoznam

    Ma 15 aktivnych a jeho sa pytat nebudem lebo ho nepoznam ja len tak ze si v tom je nejaka vyhoda alebo co lebo ja osobne by som bral jednu aby to bolo co najjednoduchsie ...
    keď nepoznáš karusel, tak si prečítaj súbor "ajkarusely.pdf" až dokonca
    Naposledy upravil srska : 11.08.11 at 21:35

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    medvedov Pozri príspevok
    Chcem sa spytat minule som pozeral vypis jednoho podnikatela v obchodom registri kde vlastnil asi 15 firiem s.r.o. a casto krat sa cinnosti jeho firiem opakovali ...
    Ma to nejake vyhody ? Preco si nenapise vsteky aktivity to jednej firmy sro a nerobi vsetky cinnosti pod jednou firmou ???

    Dakujem za odpoved
    poznáš KARUSEL?

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    ???????????????????????
    to sa opýtaj jeho.
    a určite má 15 aktívnych, alebo postupne zrušených a aj s rôznym postavením?

    medvedov je offline (nepripojený) medvedov

    medvedov
    Karusel nepoznam

    Ma 15 aktivnych a jeho sa pytat nebudem lebo ho nepoznam ja len tak ze si v tom je nejaka vyhoda alebo co lebo ja osobne by som bral jednu aby to bolo co najjednoduchsie ...

    Preco nie jedna firma s.r.o. ale niekolko viacerych ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.