Zavrieť

Porady

Aké sú Vaše skúsenosti s manželskou ratanovou posteľou?

Rada by som sa opýtala niekoho, kto má skúsenosti s manželskou ratanovou posteľou, či je trvácna a či po čase (nedajbože hneď od začiatku používania) nevŕzga?
Ďakujem za odpoveď.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    ja by so určite nevolila tento druh postele, spánok má byť kvalitný k čomu je potrebná dobrá posteľ:pevný rám+dobrý rošt+kvalitný matrac

    Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

    Lubaba
    tie by som ratanovú posteľ nekupovala, určite toľko neznesie ako klasická, a určite bude vŕzgať,ale ostatné výrobky z ratanu mám rada, majú atraktívny vzhľad a ľahko sa nimi manipuluje, a čo sa týka údržby, povysávať a utrieť antistatickou alebo vlhkou utierkou.

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    220870 Pozri príspevok
    A keď to bude vŕzgať do rytmu?podme si vrznúť
    ...no obávam sa, že keby to vŕzgalo do rytmu, tak je po rozkoši a celibát na svete...
    Pri výbere postele treba skĺbiť funkčnosť s estetikou a netreba zabúdať aj na spolubývajúcich.

    Zas na druhej strane keď tak nad tým rozmýšľam, taká posteľ je skoro ako antikoncepcia. Super vec pre dospievajúceho syna, ktorý si z času na čas dovedie frajerku na víkend domov a rodičia sa nechcú stať ešte starými rodičmi.

    Juj, či je táto témička milá .

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    Halli Pozri príspevok
    Danka, tak to môj syn by bol v tú ranu na zemi...tam je to najistejšie a mohla by som natrčať uší, či vŕzga...
    No strašne rehocem teraz ...
    Mala som pre dvoma týždňami víkendovú návštevu z nedele na pondelok.
    Ráno budím mláďatá a budím a budím, v celku neúspešne.
    Keď ma už prechádzala trpezlivosť, vravím synovi:
    ,,Keby Vám ta perina nešušťala ešte o pol druhej ráno, nebol by taký problém so vstávaním ! "

    Mala si vidieť, ako vystrelili, v tú ranu boli hore .
    Takže pozor, nielen ratanová postel, ale aj dobre naškrobené perinky rušia nočný kľud ...

    Hlasovalo 2 pouzivatelov

    Užitočné (2)
    terezamaria, Lubaba
    (4)
    luja5, lavanda, Halli, tuta
    2

    Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

    Lubaba
    za 300€ matrac a rošt by som teda bola vyskúšala radovánky, veď sa mohlo aj reklamovať
    ale čo, žeby váhu
    matrac obyčajne obsahuje údaje koľko kg "znesie", prečítal si ?
    ale nie je to vždy len o záťaži na váhu, ale aj o inej, čo sa týka roštu

    Gapo je offline (nepripojený) Gapo

    Ja? Muž. Gapo
    povinnosti, ani ja, ale príjemnosti, ajjajááááj.
    Ale vážne, posteľ som nemal, ale manželka má rôzne koše lavice a pod. a všetko vŕzga. A potom, neviem prečo, lavica v predsieni začala plesnivieť od podlahy
    Naposledy upravil Gapo : 17.01.11 at 18:00

    daria29 je offline (nepripojený) daria29

    daria29
    dalsi dovod je cistenie.medzi prutie sada prach, zle sa to cisti, vzdy tam zostane vela prachu, v spalni je ho dost!

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Silva333 Pozri príspevok
    Rada by som sa opýtala niekoho, kto má skúsenosti s manželskou ratanovou posteľou, či je trvácna a či po čase (nedajbože hneď od začiatku používania) nevŕzga?
    Ďakujem za odpoveď.
    Tak dúfam, že pod Vami nikto nebýva, lebo okrem toho, že sa
    rýchlejšie opotrebuje ako " normálna " posteľ, ešte k tomu aj vydáva pri určitých činnostiach zvláštne zvuky, hlavne neskutočne vŕzga.

    Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

    Lubaba
    peter3377 Pozri príspevok
    no ja som musel vyhodit rost aj matrac za 300e , pod vahou 250 kg spolu.no neviem, co by ten ratan vydrzal pri radovankach ?
    ty si mal rošt aj matrac za 300€?

    foryou je offline (nepripojený) foryou

    foryou
    S Ratanovou manzelskou postelou mam velmi dobre skusennosti. Aj s jeho manzelkou. Dufam, ze to vydrzi co najdlhsie. Treba si navzajom pomahat. No nie?

    liviar je offline (nepripojený) liviar

    liviar
    Tiež máme takú posteľ a som spokojná. Prútený je len rám, rošty a matrace sme k tomu kupovali zvlášť aké sme chceli. A nič nevŕzga.

    video1983 je offline (nepripojený) video1983

    muž video1983
    osobne si neviem predstavit robit manzelske povinnosti na ratanovej posteli pri dietatu v postielke :-D

    Silva333 je offline (nepripojený) Silva333

    Silva333
    :-))) schuti som sa zasmiala, vďaka, syn je ešte slobodný a keďže vnúča by som už pristala, odporučím mu drevenú posteľ z masívu:-))

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    danushka Pozri príspevok
    ...no obávam sa, že keby to vŕzgalo do rytmu, tak je po rozkoši a celibát na svete...
    Pri výbere postele treba skĺbiť funkčnosť s estetikou a netreba zabúdať aj na spolubývajúcich.

    Zas na druhej strane keď tak nad tým rozmýšľam, taká posteľ je skoro ako antikoncepcia. Super vec pre dospievajúceho syna, ktorý si z času na čas dovedie frajerku na víkend domov a rodičia sa nechcú stať ešte starými rodičmi.

    Juj, či je táto témička milá .

    Danka, tak to môj syn by bol v tú ranu na zemi...tam je to najistejšie a mohla by som natrčať uší, či vŕzga...

    peter3377 je offline (nepripojený) peter3377

    peter3377
    no ja som musel vyhodit rost aj matrac za 300e , pod vahou 250 kg spolu.no neviem, co by ten ratan vydrzal pri radovankach ?

    video1983 je offline (nepripojený) video1983

    muž video1983
    Lubaba Pozri príspevok
    ty si mal rošt aj matrac za 300€?

    skor by som sa spytal ze ty si mal 250kg spolu s manzelkou? :-DD nic v zlom

    Silva333 je offline (nepripojený) Silva333

    Silva333
    foryou Pozri príspevok
    S Ratanovou manzelskou postelou mam velmi dobre skusennosti. Aj s jeho manzelkou. Dufam, ze to vydrzi co najdlhsie. Treba si navzajom pomahat. No nie?
    Vďaka, konečne jedna dobrá skúsenosť (aj s maželkou:-))

    Silva333 je offline (nepripojený) Silva333

    Silva333
    liviar Pozri príspevok
    Tiež máme takú posteľ a som spokojná. Prútený je len rám, rošty a matrace sme k tomu kupovali zvlášť aké sme chceli. A nič nevŕzga.

    Veľmi ma potešila Vaša informácia, pretože ratanová posteľ sa mi fakt páči Dá sa kúpiť vo vhodnom rozmere, umožňuje kúpu matracov podľa vlastného výberu a považujem ju za štýlovú a netradičnú. Ďakujem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.