Zavrieť

Porady

kúpeľňa bez obkladačiek

Ahojte, priatelia,
chceme prerobiť jadro, len mne sa nejako nepáči dlažba ani obkladačky. V kúpeľni aj na WC máme na podlahe koberce. Ja som zimomrivá, a tak by som chcela vedieť, či existuje nejaká alternatíva na stenu za sprchový kút miesto obkladačiek, tiež niečo iné nad umývadlo.
Plada
Naposledy upravil plada : 18.01.11 at 13:42
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

osky je offline (nepripojený) osky

osky
220870 Pozri príspevok
Farba ,tapeta,prírodný, umelý kameň,laminát.
to nemyslis vazne-za sprchovy kut?
mozno este ten kamen.
vsetko ostatne sa mi zda nevhodne.ved na stene sa chyti plesen uz len z vlhkeho vzduchu,ked sa dobre nevetra,nieto este ked sa bude stale na to liat voda,takze neviem aku farbu mas na mysli.
tapeta sa oceri a laminat sa oduje.
ci nie....

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

sybila3
no ja som tiež zimomrivá ale kúpelňu bez obkladačiek si neviem predstaviť, veď nebudeš v nej tráviť celý deň.

zk24 je offline (nepripojený) zk24

zk24
No, ja by som si vedela skor predstavit kupelnu bez obkladaciek ako kupelnu s kobercom

Obkladov je tolko na vyber, ze by som musela mat 10 kupelni aby som uspokojila svoju tuzbu mat ich vsetky...

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tweety
osky Pozri príspevok
to nemyslis vazne-za sprchovy kut?
mozno este ten kamen.
vsetko ostatne sa mi zda nevhodne.ved na stene sa chyti plesen uz len z vlhkeho vzduchu,ked sa dobre nevetra,nieto este ked sa bude stale na to liat voda,takze neviem aku farbu mas na mysli.
tapeta sa oceri a laminat sa oduje.
ci nie....
Proti gustu žiaden dišputát, nám sa napr. krúti hlava nad susedmi vedľa nás, ktorí majú v kúpeľni asi plechovú zástenu, pretože, keď púšťajú vodu, je to asi tak, akokeby ma aj cez stenu polievali a to nehovorím o tom hluku. No čo už, keď sused nemá k policajtom ďaleko.

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

sybila3
ja vôbec nepociťujem chlad z obkladačiek, dokonca keď je kúpelňa zatvorená, tak je tam najteplejšie v dome, nakoľko ostatné mám otvorený priestor.

jelalim je offline (nepripojený) jelalim

jelalim
Tiez si neviem predstavit kupelnu bez obkladaciek, ale viem si predstavit kupelnu s obkladackami v ktorej je teplo - dajte si tam radiator alebo nejaky elektricky ohrievac.

zk24 je offline (nepripojený) zk24

zk24
Neviem, nam tecie tepla voda. V byte chodim zasadne v papuciach, pred vanou sa vyzujem, vojdem do nej. pustim teplu vodu. potom vojdem do papuc a idem...

doktor01 je offline (nepripojený) doktor01

doktor01
plada Pozri príspevok
Ahojte, priatelia,
chceme prerobiť jadro, len mne sa nejako nepáči dlažba ani obkladačky. V kúpeľni aj na WC máme na podlahe koberce. Ja som zimomrivá, a tak by som chcela vedieť, či existuje nejaká alternatíva na stenu za sprchový kút miesto obkladačiek, tiež niečo iné nad umývadlo.
Plada
A čo takto drevo s kvalitnou povrchovou úpravou? Síce netypické, ale pre niekoho možno zaujímavé. Ale možnosti je viacero. Napr.: Plast, sklo, prírodný alebo umelý kameň v kombinácii s podlahovým vykurovaním.

EvaB je offline (nepripojený) EvaB

EvaB
Neviem, prečo riešiš steny, tie ťa nemusia trápiť, nedotýkaš sa ich. Ide asi o studenú podlahu. Píšeš o jadre, teda bývaš v paneláku a tam jediné a jednoduché riešenie je umiestniť pod dlažbu elektrickú podlahovú rohož, napr. Devi. To si zapneš kedy potrebuješ a môžeš chodiť aj bosá. Doplnila by som to teplovzdušným ventilátorom. Ale kúpelňu bez obkladačiek-to asi nie.

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac tutiola
Podlaha v kúpeľni - existuje aj je teplá dlažba, názov nepoznám, ale vyskúšala som ju pred pár rokmi. Nevyhrieva priestor, ale ak stúpiš bosou nohou, tak máš pocit ako pri podlahovom kúreni.

day je offline (nepripojený) day

day
mne sa v kupelni velmi paci drevo

(spominanu vlhkost musis dostat z kupelne rychlo von, potom nebude prolem s plesnami)

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár. 220870
Materiálov je navymýšľaných dosť stačí mať kopu bubákov.A poriadne popozerať googla,you tube


http://trend-dir.com/decorate/tag/badezimmer/

Naposledy upravil 220870 : 23.01.11 at 09:54

plada je offline (nepripojený) plada

plada
Nandrolon Pozri príspevok
alebo čo iba taký ten hydroizolačný náter vrchný umývateľný, neviem či sa to nevolá terizol, vypadá to ako biela plastová omietka...
Nadrolon, Tvoja odpoveď ma zaujala najviac. Ešte si pozisťujem u predajcu dostupné informácie a na osemdesiat percent som rozhodnutá. Presne toto som hľadala. Nechcem obkladačky, v kúpeľni s obkladačkami mám pocit chladu a ani sa mi to nepáči. Ďakujem Ti za tip.
Plada

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nandrolon
alebo čo iba taký ten hydroizolačný náter vrchný umývateľný, neviem či sa to nevolá terizol, vypadá to ako biela plastová omietka...

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.