Zavrieť

Porady

čo viete o i-commerce ?

Na internete toho moc nieje. Robil už toto nekto? jedná sa o internetový predaj a je to dost komplikovane a sa bojim ze to bude komplikovat zivot mne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Deiky je offline (nepripojený) Deiky

    Mladý chalan plný cieľov, ktoré chcem pocas svojho zivota dotiahnuť do konca.. Facebook: Dalibor Deiky Kundrat ...viac Deiky
    Spyko24 Pozri príspevok
    Na internete toho moc nieje. Robil už toto nekto? jedná sa o internetový predaj a je to dost komplikovane a sa bojim ze to bude komplikovat zivot mne
    Dnes uz mobilne zariadenia coraz viac podporuju bezne standardy a pracuju aj s klasickymi web systemami... cize bezny Eshop sa da spustin bezproblemov aj na niektorych novsich zariadeniach... Je to vec casu kedy budu mobilne browsery rovne tym beznym.. HTC PDAcka a blackberry so zobrazenim zlozitejsich prvkov nemaju problem..

    alebo je rec o beznej e-commerce? ak ano, tak o tej sa tu pise v kategorii internetove podnikanie snad kazdy 3 post : ))
    Naposledy upravil Deiky : 18.01.11 at 20:29

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    a co by si chcel vediet? akosi nerozumiem otazke

    Spyko24 je offline (nepripojený) Spyko24

    Spyko24
    I-commerce ..... by malo byt neco ako interaktivny obchod nie mobil kupa, predaj produktov, ..... to je nejaky system neco ako ******* alebo neco take ... Prepáčte ak som Vás trošku zmiatol

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    Spyko si tu robis srandu? alebo to myslis vazne lebo mi to pride ako otazka ze niekto zil v jaskyni a prisiel do civilizacie, alebo som stale nepochopil co chces vediet o eshope.

    Deiky je offline (nepripojený) Deiky

    Mladý chalan plný cieľov, ktoré chcem pocas svojho zivota dotiahnuť do konca.. Facebook: Dalibor Deiky Kundrat ...viac Deiky
    Spyko24 Pozri príspevok
    I-commerce ..... by malo byt neco ako interaktivny obchod nie mobil kupa, predaj produktov, ..... to je nejaky system neco ako ******* alebo neco take ... Prepáčte ak som Vás trošku zmiatol
    Treba konkretizovat myslienky necitame : ) nieco ako co?

    Spyko24 je offline (nepripojený) Spyko24

    Spyko24
    Dobre inak Ide o prácu, biznis, niečo ako pyramídové hry na ktoré názvy si teraz nemôžem spomenúť . Sprostredkúvate nejaké produkty zákazníkom a dostávate zato províziu. Sám tomu ešte moc nechápem tak preto sa pýtam či to nekto pozná

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    tak o pyramidach je tu asi zbytocne vobec diskutovat

    Spyko24 je offline (nepripojený) Spyko24

    Spyko24
    padro Pozri príspevok
    tak o pyramidach je tu asi zbytocne vobec diskutovat
    Jasne pyramídu by som nešiel ale presviedčali ma že to neni pyramída asi sa nato vybodnem

    čo viete o i-commerce ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.