Zavrieť

Porady

Súkromné správy

Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Anketa: Pri čítaní/písaní ss má byť zverejnený nick poraďáka

Počet hlasujúcich
68. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • áno

    18 26.47%
  • nie

    50 73.53%
Milí poraďáci, dovolila som si založiť anketu, týkajúcu sa súkromných správ na Porade. Pojem súkromná správa chápem v plnom zmysle slova - teda ako správu súkromnú. Ak si pozriete profil kohokoľvek z nás, resp. si pozriete, kto je online, dozviete sa nielen to, kto čo sleduje, ale aj to, koho správu číta, resp. komu správu píše. Nedozviete sa to v prípade, že si svoje súkromie chráni a pred vstupom do súkromných správ sa najprv vo svojom nastavení "zneviditeľní". Vo svojej ankete mám za cieľ vyjadrenie z vašej strany, či ste za alebo proti, aby boli adresáti, resp.odosielatelia ss zverejňovaní.
Dúfam, že sa mi anketu podarí zadať, robím to prvý krát.
Naposledy upravil Paula : 06.12.05 at 21:53
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Napriek tomu, že mi dobre padne sledovať, kto komu píše a kto od koho číta, hlasujem za NIE.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
BTW, poznáte iný portál, kde by ste mohli takto ovplyvňovať jeho podobu?
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Jozef Mihál
BTW, poznáte iný portál, kde by ste mohli takto ovplyvňovať jeho podobu?
len dodám, že som Paulu požiadal aby to dala cez anketu, pretože som to nechcel riešiť cez SS ako požiadavku...

Vôľa ľudu = vôľa Božia
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

ja som si až teraz všimla, že je to v tom "kto je online"-stĺpci vidieť...
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Richard
Vôľa ľudu = vôľa Božia
Priatelia Poraďáci, je to tak a preto je Porada No. 1. na Slovensku, šírom svete a okolitom vesmíre.

Aj keď konkurencia nespí.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Richard
len dodám, že som Paulu požiadal aby to dala cez anketu, pretože som to nechcel riešiť cez SS ako požiadavku...

Vôľa ľudu = vôľa Božia
Ďakujem Richard za túto možnosť....a aj za vymazanie môjho prvého pokusného nepodarku
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Paula, osobne mám radšej ankety, kde vidno kto ako hlasoval. Ale na prvú Tvoju anketu je to OK.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Jozef Mihál
Paula, osobne mám radšej ankety, kde vidno kto ako hlasoval. Ale na prvú Tvoju anketu je to OK.
Cieľom mojej ankety nebolo bonzovať kto ako hlasuje, ani kto bonzuje o aktivitách poraďákov....mne išlo v prvom a iba v prvom rade o súkromie. A za toto slovko bojujem
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
... už budem radšej ticho.-(
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Paula, práve som zistil, že chceš "bať platcom". Lebo píše mi to (v Tvojom aktuálnom online profile):

"Hľadá v Poradách Query: bať platcom "

BTW, našla si niečo?
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Hlasoval som NIE. Aspoň nebude vidno moju nerozhodnosť. Ako dnes, keď som 2x začal čmárať ss a nakoniec ju vôbec neposlal. :p
Oprava: včera, nie dnes
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Aj keď SSky z vlastnej iniciatívy posielam výnimočne (väčšinou je to odpoveď na došlú SS), hlasoval som tiež za "Nie". Myslím si, že z označenia "Súkromná správa" táto alternatíva odpovede vyplýva dosť jednoznačne.
0 0
JanaSys JanaSys

JanaSys je offline (nepripojený) JanaSys

Paula
Ak si pozriete profil kohokoľvek z nás, resp. si pozriete, kto je online, dozviete sa nielen to, kto čo sleduje, ale aj to, koho správu číta, resp. komu správu píše.
Tak toto sa mi ešte nepodarilo.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Pripájam sa NIE../dúfam, že dobre/..tiež som za súkromie, veď aj názov je jasný/.

Dodávam: Vďaka Richardovi, že zatiaľ načúva hlasu členov Porady a ide nám v ústrety

..pánbožko mu to vynahradí na deťoch

Hela
Naposledy upravil ALDA : 07.12.05 at 10:44 Dôvod: Až po napísaní príspevku som našla hlasovacie zariadenie..červeňám sa:D
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

ALDA
Pripájam sa NIE../dúfam, že dobre/..tiež som za súkromie, veď aj názov je jasný/.

Dodávam: Vďaka Richardovi, že zatiaľ načúva hlasu členov Porady a ide nám v ústrety

..pánbožko mu to vynahradí na deťoch

Hela
Unás sa hovorí že na drobných deťoch. Aby to neboli už také bez roboty.
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton



Mne je úplne jedno, či niekto vidí alebo nevidí komu píšem súkromnú správu. Nie je to nič tajné. Konieckoncov, veď obsah nevidí.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

Prikláňam sa k názoru Pytona. Teiž mi je to jedno. Veď ide len o to, že ostatní vidia, že poraďák píše súkromnú správu. Paula síce tvrdí, že vidí aj to, komu ju píše, ale mne sa to ešte nepodarilo, na druhej strane jej to nedokážem vyvrátiť.

Mne to nevadí, ak niekto vidí, že píšem SS, veď je to také isté ako keby videl, že čítam nejakú tému. A ak už niekto chce mať absolútne súkromie, tak má možnosť "zneviditeľniť sa". Ja netrpím stihomamom, verím v to, že nikto na porade nemá záujem o neustále špehovanie, čo robia druhí. Veď za to, že píšem SS sa netreba hanbiť alebo báť nejakých perzekúcií.

Takže ja hlasujem áno.

Ale nech bude výsledok hlasovania akýkoľvek, akceptuje názor väčšiny.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Chobot
Prikláňam sa k názoru Pytona. Teiž mi je to jedno. Veď ide len o to, že ostatní vidia, že poraďák píše súkromnú správu. Paula síce tvrdí, že vidí aj to, komu ju píše, ale mne sa to ešte nepodarilo, na druhej strane jej to nedokážem vyvrátiť.

Mne to nevadí, ak niekto vidí, že píšem SS, veď je to také isté ako keby videl, že čítam nejakú tému. A ak už niekto chce mať absolútne súkromie, tak má možnosť "zneviditeľniť sa". Ja netrpím stihomamom, verím v to, že nikto na porade nemá záujem o neustále špehovanie, čo robia druhí. Veď za to, že píšem SS sa netreba hanbiť alebo báť nejakých perzekúcií.

Takže ja hlasujem áno.
Chobot , musím sa prikloniť k Paule . Áno , je a bolo vidieť , že ktorý poraďák písal SS s názvom Nick-u , kde bolo jasné, že komu píšeš SS.
Naposledy upravil Zita5 : 07.12.05 at 12:26
0 0
kikoza kikoza

kikoza je offline (nepripojený) kikoza

Heni
ja som si až teraz všimla, že je to v tom "kto je online"-stĺpci vidieť...
A ja som až teraz našla,že na PORADE je nejaké online. Ešte toho veľa neviem.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

Zita5
Chobot , musím sa prikloniť k Paule . Áno , je a bolo vidieť , že ktorý poraďák písal SS s názvom Nick-u , kde bolo jasné, že komu píšeš SS.
Aj tak sa to dá obísť tak, že adresáta napíšeš až pred odoslaním SS. Možno to nie je možné v prípade, ak odpovedáš na SS, to neviem.

Ale ako som povedal, nie som zásadne ani za ani proti. Mne to chýbať nebude, ak to tam nebude uvedené a naopak, nebude mi ani vadiť, ak tam bude svietiť, že práve píšem SS.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať