Zavrieť

Porady

Bol niekto v hoteli Kotva na Slnečnom pobreží?

Zaplatili sme si dovolenku do hotela Kotva.Bol tam niekto?Privítame každú radu,alebo upozornenie.Ideme letecky 16. augusta,cez TipTravel.Hotel máme zaplatený s polpenziou.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    onical je offline (nepripojený) onical

    onical
    V kontexte s týmito recenziami by som volil opačné poradie.
    Najskôr hľadať rady,názory,pripomienky,recenzie a potom platiť.

    Martin1998 je offline (nepripojený) Martin1998

    Martin1998
    My sme často chodievali do reštaurácie u Džanyho.Jedlo bolo chutné a cenovo primerané.Dostaneš sa tam,keď ideš z centra od hotela Kabáň smerom od mora k hlavnej ceste.Prejdeš cez cestu
    a pokračuješ ďalej priamo po ceste oproti.Nedá sa to minúť,lebo v sezóne je reštika stále obsadená, tak pred ňou stoja ludia čakajúci na stôl,ale netrvá dlho kým ťa usadia.Za hlavnou cestou je tých reštaurácii viac a vo všeobecnosti sú tam lepšie cený ako priamo pri mori.

    bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

    bubkoch
    jaroslav36 Pozri príspevok
    Zaplatili sme si dovolenku do hotela Kotva.Bol tam niekto?Privítame každú radu,alebo upozornenie.Ideme letecky 16. augusta,cez TipTravel.Hotel máme zaplatený s polpenziou.
    nie je uz neskoro na takuto otazku ?

    bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

    bubkoch
    jaroslav36 Pozri príspevok
    Zaplatili sme si dovolenku do hotela Kotva.Bol tam niekto?Privítame každú radu,alebo upozornenie.Ideme letecky 16. augusta,cez TipTravel.Hotel máme zaplatený s polpenziou.
    inac v Bulharsku som bol 2x, a pre dovolenku tam plati
    1. cim juznejsie tym lacnejsie - slnecne pobrezie je na severe, chodia tam nemci, je to najdrahsie stredisko
    2. neoplati sa platit za stravu v hoteli, restauracie v okoli ta vyjdu na polovicu
    3. vzhladom na bod 2 sa tiez neoplati platit za hotel, do akehokolvek strediska v bulharsku staci len prist a hned si zaplavena ponukami na sukromne penziony s izbami rovnakymi ako v drahych hoteloch, a za tretinovu cenu, staci si len vybrat co sa ti paci
    bubkoch Pozri príspevok
    nie je uz neskoro na takuto otazku ?
    ja som to myslel tak,že mi niekto poradí pri nejakých vychytávkach napr.tu nechoď,lebo sa tu kradne,tu dobre varia a tak podobne...).Recenzie na hotel mám dávno prečítane....možnože to tak nevyzerá,ale ja si o sebe myslím,že až taký debil nie som...

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    jaroslav36 Pozri príspevok
    ja som to myslel tak,že mi niekto poradí pri nejakých vychytávkach napr.tu nechoď,lebo sa tu kradne,tu dobre varia a tak podobne...).Recenzie na hotel mám dávno prečítane....možnože to tak nevyzerá,ale ja si o sebe myslím,že až taký debil nie som...
    Nikto o tebe netvrdil, ze si debil...

    Ale nikto nevie, ci tie recenzie precitane mas,alebo nie.
    By si sa divil, kolko ludi je vdacnych a podakuje za prilozeny link,lebo ho sami nenasli. Chodia sem pre rady aj menej ,aj viac pocitacovo zdatni,nik nevie kam ta ma podla jedneho prispevku zaradit.

    Inak, v tych recenziach je 14 prispevkov a nazorov od ludi co tam boli.
    Takze urcite si nejaky nazor dokazes urobit...

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    jaroslav36 Pozri príspevok
    Zaplatili sme si dovolenku do hotela Kotva.Bol tam niekto?Privítame každú radu,alebo upozornenie.Ideme letecky 16. augusta,cez TipTravel.Hotel máme zaplatený s polpenziou.

    Na môj vkus ďaleko od pláže, treba prejsť cez frekventovanú hlavnú cestu a ešte kus cesty k pláži. V tomto hoteli som osobne nebola, len som každé ráno a popoludnie z balkóna hotela videla tých ľudí, čo pochodovali z Kotvy prašnou skratkou popod náš hotel k pláži.

    Kukucka80 je offline (nepripojený) Kukucka80

    sprievodkyňa,cestovateľka Kukucka80
    Hotel Kotva je dobrý hotel, vhodný pre rodiny s deťmi. Má pekné bazény a aquapark. Pláž blízko, neviem o žiadnej ceste, cez ktorú treba prejsť to je asi iný hotel. Delegáti vám iste poradia a dajú veľa tipov kam ísť a kam nie. Ale dobre sa dá najesť v hoteli Ninfa/Rusalka, ktorý je blízko vašeho hotela, sú tu i dobré ceny. Dobrá je reštaurácia Djanny v centre. Ale veľmi dobrá je i reštaurácia v hoteli Iris, pri hlavnej aut. stanici - avtogara, málo turistov o nej vie, lebo si ju domáci chránia, super jedlo a tie ceny.. majú aj obedové menu ako u nás, posedenie pekné v záhrade. Platí pravidlo, že reštaurácie pri mori sú najdrahšie. Pri vašom hoteli je zastávka MHD - cena minulý rok 1 leva, dá sa ňou dostať za 5 minút do centra, alebo i do Nesebaru, ktorý treba navštíviť, jednu časť má historickú a druhú plnú obchodíkov.Od vašeho hotela sa dá do Nesebaru dostať rýchlo aj prechádzkou, asi za 20 minút ste v centre. Ak by ste chceli ísť do centra Slnečného peši, je to asi 30 minút cesty. Neodporúčam severnú časť letoviska, čiže na druhej strane od vás, sú tam drahé hotely a tým pádom aj obchody a kaviarne.
    Na pláži treba dať pozor na zlodejov a veci si vždy strážiť, alebo si so sebou brať len potrebné veci. V noci chodiť radšej taxíkmi, alebo MHD, ktorý ide od 6 ráno do polnoci každých 10 minút.
    nejako takto som si predstavoval,že mi niekto popíše o hoteli,a všetkom ostatnom,čo sa tejto destinácie týkaVďaka,kukučka,a keby ťa ešte niečo napadlo,kľudne píš....A ja sa už začínam tešiť na dovolenku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.