Zavrieť

Porady

vratenie sumy zaplatenej PF bez dokladu

plis, neviete mi poradit, prisla mi zalohova faktura ,ktoru som z uctu zaplatila....a firma mi vratila neviem preco spat peniaze na ucet, a ziaden doklad mi neposlali, tak teraz neviem ako to mam zauctovat..dakujem pekne...
jojka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ladyrs je offline (nepripojený) ladyrs

    ladyrs
    ja by som to účtovala opačným zápisom,ako si účtovala poskytnutú zálohu..... ale by som aj overila,prečo to vrátili späť...... možno nevedeli identifikovať platbu

    jojka2001 je offline (nepripojený) jojka2001

    jojka2001
    volala som tam, uz tam nikto nebol dnes, len do 16h., ale VS vsetko sedi..skor mam tusenie, ze sme nieco kupovali, a tam mame ten predplateny servis na rok2011 uz asi zadarmo, tak to vratili, ale teda aspon bu,alebo mu...
    ale neviem ako opacnym zapisom, staci v banke? lebo v pohode zaloh.platby sa davaju BEZ zauctovania, cize to dat v banke opacne len?dakujem krasne

    jojka2001 je offline (nepripojený) jojka2001

    jojka2001
    jojka2001 Pozri príspevok
    volala som tam, uz tam nikto nebol dnes, len do 16h., ale VS vsetko sedi..skor mam tusenie, ze sme nieco kupovali, a tam mame ten predplateny servis na rok2011 uz asi zadarmo, tak to vratili, ale teda aspon bu,alebo mu...
    ale neviem ako opacnym zapisom, staci v banke? lebo v pohode zaloh.platby sa davaju BEZ zauctovania, cize to dat v banke opacne len?dakujem krasne
    alebo vytvorit nato ID a tak to potom zlikvidovat v banke? dakujem

    ladyrs je offline (nepripojený) ladyrs

    ladyrs
    jojka2001 Pozri príspevok
    volala som tam, uz tam nikto nebol dnes, len do 16h., ale VS vsetko sedi..skor mam tusenie, ze sme nieco kupovali, a tam mame ten predplateny servis na rok2011 uz asi zadarmo, tak to vratili, ale teda aspon bu,alebo mu...
    ale neviem ako opacnym zapisom, staci v banke? lebo v pohode zaloh.platby sa davaju BEZ zauctovania, cize to dat v banke opacne len?dakujem krasne
    zálohovú faktúru neúčtujem,úhradu dám na 314-poskytnuté zálohy, keďže ti celú zálohu vrátili,nebude DD, a tak by som účtovala 221/314

    ladyrs je offline (nepripojený) ladyrs

    ladyrs
    jojka2001 Pozri príspevok
    alebo vytvorit nato ID a tak to potom zlikvidovat v banke? dakujem
    nie je tam potrebné účtovať cez ID, však ten pohyb máš zachytený na BÚ

    jojka2001 je offline (nepripojený) jojka2001

    jojka2001
    ladyrs Pozri príspevok
    ja by som to účtovala opačným zápisom,ako si účtovala poskytnutú zálohu..... ale by som aj overila,prečo to vrátili späť...... možno nevedeli identifikovať platbu
    mam este k tejto teme podobnu otazku... mam PF na tovar, ktora bola zaplatena z uctu...mam to zauct. ako 501/321, 343/321...nasledne platba v banke...321/221....
    ale tovar nebol dodany, tak mi vratili peniaze spat na ucet...ale bez ziadneho dokladu....ako mam toto zauctovat? dakujem pekne...

    vratenie sumy zaplatenej PF bez dokladu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.