Zavrieť

Porady

Necestoval už niekto s CK Happy Travel?

Chcela by som si rezervovať cez CK Happy travel ubytovanie v Turecku v hoteli "My dream beach club 3*".
Neviete mi poradiť, či je to dobrá CK a hotel, lebo som o nej nenašla žiadne recenzie.
Ďakujem, Katka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Qwerty7 je offline (nepripojený) Qwerty7

    Qwerty7
    Okej to je recenzia hotela, mňa tiež zaujímajú skúsenosti s CK. Hotel je hotel a CK je CK. Ďakujem.

    katka1608 je offline (nepripojený) katka1608

    katka1608
    Ja som na tom podobne, no akosi nikto o CK nepíše... Je to first minute a musím do pondelku zaplatiť zálohu, tak snád niekto niečo napíše. Vy sa tiež s touto CK niekde chystáte?

    vemak je offline (nepripojený) vemak

    vemak
    ja som cestoval a všetko bolo OK, samozrejme sa nájdu vrtáci čo očakávajú že im bude delegát aj nos utierať. Ale CK je OK a delegát bol tiež. Bežný štandard.

    Qwerty7 je offline (nepripojený) Qwerty7

    Qwerty7
    Áno chystáme sa do Turecka a už som zálohu aj zaplatil tak snáď bude všetko tak ako má. Stačí mi aj štandard nič extra od CK neočakávam iba že nás tam zdravých dopraví a donesie späť a ešte že zaplatí aj hotel nech nie sme pod holým nebom . Inak Turecko je úžasné a hrozne sa tam opäť teším.

    katka1608 je offline (nepripojený) katka1608

    katka1608
    Ja som na tom podobne, stačí mi aby bol zabezpečený hotel a cesta. Niekedy až žasnem pri čítaní recenzií, čo všetko ľudia kritizujú.
    Ja idem do Turecka prvýkrát, no už teraz sa teším . Ideme dnes zaplatiť zálohu, takže ďakujem za rady
    Zdravim

    Chcel som sa opytat ci niekto z Vas nema skusenosti s CK Happy Travel .. ak ano tak ake

    Dakujem za kazdu odpoved
    Cestoval som s Happy Travel vlani na Rodos, isiel som do 4*, vsetko bolo podla popisu na stranke, delegatka bola skusena aj ked na moj vkus trochu unahanana. Uzili sme si to a tento rok som kupil cez nich Turecko uz vo first moment- tesim sa, dufam ze to bude vsetko ok. Asi tolko...

    Qwerty7 je offline (nepripojený) Qwerty7

    Qwerty7
    Pozdravujem všetkých, tento rok sme boli s Happy Travelom v Turecku a musím skonštatovať že absolútne nesklamali. Ako komunikácia tak aj celé zabezpečenie dovolenky (lety, delegátka, ai. ) boli v absolútnom poriadku a v ničom nezaostávali za cestovkami ktoré sú na trhu už dlhšie. Ak si udržia ponuku hotelov v Turecku za prijateľné ceny a štandard ktorý zvolili rád využijem ich služby aj v budúcnosti.
    Ahoj, mozes mi prosim ta napisat skusenosti s Happy travel??? neviem, mam obavy ist s touto CK, aj ked kazdy nadava na kazdu, o tejto mam malo info. prosim, je to pre mna dolezite.dakujem

    Qwerty7 je offline (nepripojený) Qwerty7

    Qwerty7
    Ahoj, Tako ako som napísal boli úplne v pohode po všetkých stránkach. Mnoho ľudí viní CK kvôli hotelu lenže zabúdajú na to ža Ultra all inclusive ***** Hotel a letecky na 11 dní nemôže stáť 400 € so všetkými poplatkami. Takže kto si čo vyberie to má. Ale aby som neodbáčal od témy s cestovkou Happy Travel mám len pozitívne skúsenosti.

    196500 je offline (nepripojený) 196500

    196500
    dcéra bola s nimi vlani v turecku, ochorela, ale delegátka všetko zariadila /lieky, prevoz do nemocnice, ošetrenie.../. mimoriadna spokojnosť s ck aj s delegátkou
    Ďalšia "skvelá" CK, ktorá mi opäť potvrdila, ako na našom milom malom Slovensku (ne)funguje dovolenkový biznis. Pekná ponuka, prijateľné ceny, dobrá internetová stránka. Problém nastáva, keď chcete ísť na dovolenku ako trojčlenná rodina. To už hrozí, že ostane jedno voľné miesto v lietadle, takže vám dovolenku jednoducho nepredajú, aj keď majú voľné miesta. Resp. predajú, ak necháte doma dieťa, prípadne nájdete niekoho ďalšieho, aby ste boli štyria. Alebo môžete zaplatiť letenku pre imaginárneho člena "zájazdu" a môžete ísť. Ako vysvetlenie vám pani "ekonómka" bude tvrdiť, že ak by vám predali tri miesta, bol by tu "skazený" trh. Nemusím byť ekonóm, aby som pochopil, že jedno neobsadené miesto v lietadle CK nepoloží, a ak chce robiť tento biznis, jednoducho musí s niečim takým počítať. A určite aj počíta a stále ostáva pre CK slušný zisk. A čo je "skazený" trh nechám na posúdenie všetkých vás. Či to, že vám predajú tri miesta zo štyroch voľných, alebo to, že dovolenka ponúkaná za 731,-€ vlastne stojí 1108,-€ a dieťa zadarmo znamená, že musíte zaplatiť 349,-€ a potom už je to "zadarmo". A po tomto vás bude niekto presviedčať, aby ste podporovali slovenských podnikateľov. ??????
    Zdravim. Chcem vyjadrit svoju nespokojnost s CK Happy Travel s.r.o.Nebudem hodnotit hotel, ktory bol uplne mimo ponuky, ale jednanie agentury. Pokial sa preukazete ako nespokojny klient a nebodaj zreklamujete zajazd, bavit sa s Vami budu formou:"A co ze je sobota, vyjadrenie dostanete", "asi mate potrebu stale vyvolavat", dnes dokonca: "Mne ste dali nejaké peniaze? Choďte si ich pýtať od delegátky". To je vyjadrovanie vraj veducej, ktore je jej hodne.Vsetci sa snazia byt mili, ale ked je problem tak zistite, ze su absolutne useless, budu Vam do telefonu hovorit, ako sa vsetko urcite vyriesi a ked pridete osobne,budu s Vami jednat ako s odpadom. Konatel nie je v kancelarii, kontakt na neho nedostanete, ani reklamacna lady sa s Vami bavit nebude, co ju otravujete preboha, nezajem Ine zajazdy maju mozno ok, na Turecko su ohlasy dobre, ale Rodos a hotel Kalythea Sun and Sky neodporucam nikomu. No a ak sa vam nahodou nepaci, ani sa neobtazujte s reklamaciou, lebo CK Happy Travel s.r.o. sa urcite nebude obtazovat s tym, aby ju s Vami vyriesilo k Vasej spokojnosti . Nie je potrebne zatazovat vsetkych podrobnostami, ale ak ma niekto zaujem o viac info, rada sa podelim o skusenost na eplusn2@gmail.com .
    potvrdzujem tie iste skusenosti s danou ck. po prichode na hotel nas delegatka necakala... dokonca ani netusila ze jej dosli novi ludia. hned po otvoreni izby sme sa stazovali na uroven hotela, spina, smrad... delegatka v podnapitom stave zodvihla asi na tisici raz telefon s tym, ze to vyriesime rano. hned rano k nam dosla delegatka linda, tvrdila ze hotel, ani ona a dokonca ani delegatka na hotely reklamacny protokol nemaju a ani nim nedisponuju... kvalita sluzieb, hygiena, jedlo, vsetko to bola piata cenova... na nudzovom cisle ktore sme dostali od ck na nase telefonaty ani sms dodnes nikto nereagoval. po vypatrani si cisla na majitela ck nas odbil s tym, ze ved sme si kupili zajazd za 800 e na osobu a co cakame 99 percent klinetov sa stazovalo uz na mieste a nedockali sme sa ziadneho zlepsenia
    najhorsia ck s ktorou sme sa v zivote stretli, neodporucam!!! dodnes neodpovedali ani na reklamaciu 0/10 hviezdiciek, zbytocne vyhodene peniaze

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.