Zavrieť

Porady

Prosím poradte,s ktorou cestovkou autobusom v lete bo Bulharska a kde aby ?

Dobré ubytovanie,blízkosť mora,aspoň raňajky ale nie Slnečné pobrežie ani Zlaté piesky.Najradšej menšie mestečko.Autobus z východného Slovenska.Ďakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    velvet je offline (nepripojený) velvet

    velvet
    Autobusom už nikdy viac - skúste sa obzrieť v cestovke iba po ubytovaní a choďte vlakom - do Burgasu alebo Varny a odtiaľ taxikom, ale na cene sa musíte jednať, lebo ako prvú vám povedia 5x takú za akú by odviezli svojho spoluobčana

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Hoci posledne dva prispevky chvalia cestu s Hechterom, ja zas mam opacny zazitok. NIKDY VIAC!!!

    -hoci sme mali dovolenku zaplatenu od januara,informovali sme sa uz vtedy ohladom trasy a cesty.
    Kratko pred cestou sme nahodou zistili , ze Hechter zmenil trasu, tym padom sa nam dovolenka predrazila o zopar tisic sk-za narychlo robene pasy
    Cestovka sa ani neobtazovala takto dolezitu zmenu cestujucim oznamit

    -samozrejme, vybrali lacnejsiu trasu,aby sa vyhli poplatkom za dialnice.Takze autobusy chodili cez vsetky dediny ,po uzkych ulickach a zlych cestach,jamach, niekedy sa predierali pomedzi krdliky deti,hrajucich sa pred domami...

    - vodici autobusov boli Bulhari, nedalo sa s nimi nijako dohodnut,nerozumeli okrem bulharciny nicomu,nevedeli odpovedat na ziadnu otazku,ani nic ohladom cesty a pod....

    -delegat bol jeden na 7 autobusov,najst ho cestou bolo nemozne

    - soferov asi nikto z CK nepoucil,ze by mali zastavit niekde na hranicnych zmenarnach, aby si ludia mohli zamenit drobne za miestnu menu
    Iba zopar cestujucich z niekolko desiaok malo prislusne peniaze.
    Vsetci ostatni mali problem sa dostat niekde na WC,alebo kupit si najaku vodu,ci kavu, lebo domorodci nechceli zobrat Eura

    -Namiesto slubovynych modernych autobusov ,sli bulharske rarohy,ktore vobec nemali ani len bar na zakupenie kavy ,vody a pod. NIC!
    V autobusoch vrzgalo takmer vsetko, moj muz mal priamo nad hlavou celou cestou vrzgajuci a podskakujuci televizor...

    Tato cesta trvala neuveritelnych 32 hodin.....Soferi neustale bludili,hladali sa, vycakavali stratenych kolegov a ked sme si uz mysleli, ze sa konecne nasli, tak zistili, ze idu zle a museli sme sa asi 2-3hodiny vracat spat. neviem posudit, ci tato cestovka nasla najlacnejsiu prepravu aka existuje, alebo dostali soferi od nej prikaz ist neznamou,najlacnejsou cestou, ale doplatili na to dovolenkari...bez moznosti si kupit vodu,bez moznosti ist na WC,bez odpovedi kde to sme,a kedy budeme na mieste...skratka strateni v neznamom svete,odkazani na nic nevediacich a nerozumejucich soferov...

    Toto bola moja prva cesta na dovolenku autobusom,chcela som si poobzerat krajinu,ludi a pod.
    Ale bolo to prvy a posledny krat!!!Nikdy viac s nimi nepojdem.

    PS: Tie hrozne vrzgajuce zvuky v autobuse a celou cestou vrzgajuci televizor si mnohi ludia nahrali na mobil a poslali do cestovky..odpovedou bolo,oni s tym nemozu nic robit...

    fargo je offline (nepripojený) fargo

    fargo
    HECHTER jazdí aj východného Slovenska.
    Robia Primorsko a Kiten. Primorsko doporučujem nakoľko sú tam furt lacnejšie ceny ako na Slnečnom prípadne Zlatých.
    Aj delegátky priamo v letoviskách ma príjemne prekvapili. Asi tolko ,aby to nezavanalo reklamou...

    Dagmara0807 je offline (nepripojený) Dagmara0807

    Dagmara0807
    Pripájama sa Fargo já som bola tri krát z Hechteru v Bulharsku tri krát na tom istom mieste Obzor a nadmieru spokojná je to medzi Varnou a Burgasom presne v strede . Vyslovene rodinná destinácia lacno ( oproti Zl. pieskom a atď.) a konkrétne som bola vila Dičev ale či túto vilu ponúka ešte CK Hechter neviem bolo to asi 5 min. od mora a zároveň 5 min. do mesta P.S. prajem peknú dovolenku

    Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

    Ľubomír
    velvet Pozri príspevok
    Autobusom už nikdy viac - skúste sa obzrieť v cestovke iba po ubytovaní a choďte vlakom - do Burgasu alebo Varny a odtiaľ taxikom, ale na cene sa musíte jednať, lebo ako prvú vám povedia 5x takú za akú by odviezli svojho spoluobčana
    Chodievame do Bulharska Jazz Welt- om - Martin, Zájazd vybavíš v ktorejkoľvek cestovke, ponúkajú ich zájazd. Dobre, kľudne je Obzor,Pomorie, Kiten.Chodievme autobusom - cca 20 hod. Majú slovenských alebo poľských vodičov. Chodia 2 - 3 a pri šoférovaní sa pravidelne po 8 hodinách striedajú. Cestu poznajú. V autobusoch sú občerstvenia, video a každé 4 hodiny je povinná prestávka. Autobusy sú luxusné.Dá sa cesta zvládnuť. Ja ju volim len preto, že vidím ako sa krajina pretvára, ako tam žijú ľudia. Je to zaujímavé. Aj lietadlo som riešil, ale vidím tak akurát mračna.

    dada111 je offline (nepripojený) dada111

    večná optimistka dada111
    Ľubomír Pozri príspevok
    Chodievame do Bulharska Jazz Welt- om - Martin, Zájazd vybavíš v ktorejkoľvek cestovke, ponúkajú ich zájazd. Dobre, kľudne je Obzor,Pomorie, Kiten.Chodievme autobusom - cca 20 hod. Majú slovenských alebo poľských vodičov. Chodia 2 - 3 a pri šoférovaní sa pravidelne po 8 hodinách striedajú. Cestu poznajú. V autobusoch sú občerstvenia, video a každé 4 hodiny je povinná prestávka. Autobusy sú luxusné.Dá sa cesta zvládnuť. Ja ju volim len preto, že vidím ako sa krajina pretvára, ako tam žijú ľudia. Je to zaujímavé. Aj lietadlo som riešil, ale vidím tak akurát mračna.
    Bola som s nimi v Bulharsku sú výborný, len tento rok sa zmenilo obsadenie cestovky. Už ju nemajú starý majitelia. Autobusy boli super, ale cestu ny som už nikdy nchcela zažiť, 24 hod je moc. Bola som v Kraneve.

    econia je offline (nepripojený) econia

    Levíča econia
    Ja doporučujem CK PORTOUR, chodia do letoviska POMORIE,pobyt je 10 dní pri mori. Majitelia sú senzační a zodpovední ľudia.Chodia celé leto už od 30.6 až do 3.9. Cesta s klimatiz.autobusom trvá 20 hod.Skvele doporučujem. Máme s nimi len samé pozitívne skúsenosti. Kontakt na nich: portour@centrum.sk
    Peter z Bratislavy
    Zájdite do solídnej cestovnej agentúry a tam Vám budú vedieť poradiť, ktorá CK je seriozna urobia Vám porovnanie cien rôznych CK zamrenaých na Bulharsko.
    Keď pôjdete priamo do CK, tak každá bude len svoje zájazdy vychvaľovať.
    Solídna cest. agentúra by Vám mala nestranne vedieť poradiť, kto, čo a za čo.

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Tak moji priatelia chodia kazdorocne do Bulharska s CK frankatour. Oni su spokojni, preto nikam inam nechodia, oni maju aj kvalitne ubytovania a svoju delegatku. Su spokojmi. ja som nebola, svoju skusenost nemam.

    Prosím poradte,s ktorou cestovkou autobusom v lete bo Bulharska a kde aby ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.