Zavrieť

Porady

Tatarská omáčka

Robievate domácu tatársku omáčku ? Ak áno skúste napísať recept. Ja Vám ponúkam ten môj osvedčený, ale možno ju niekto vie robiť ináč. Tá moja nám chutí, ale chcela by som skúsiť aj inú.
Tatárska omáčka : 2 celé vajíčka dám do mixéra. Pomaly prilievam asi 2 dcl oleja. Vznikne majonéza. Keď je dosť hustá pridám -1 ČL vegety, 2 malé kyslé uhorky, 1 malú cibuľku, 1 ČL worčestrovej omáčky, 1 ČL horčice , 1 PL octu/alebo citrón.šťavy /, 1 ČL práš.cukru - rozmixovať.
Ochutnať, prípadne dochutiť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jamajka je offline (nepripojený) jamajka

    jamajka
    Voľakedy to takto robievala aj moja mamina. Teraz sa bojíme tých surových vajíčok....

    Bambit je offline (nepripojený) Bambit

    Bambit
    Ja ju robievam zo surových /väčšinou domácich , svokra má sliepky /, ale setra ju robí tak isto len dáva na tvrdo uvarené vajíčka a tiež je dobrá.

    Bambit je offline (nepripojený) Bambit

    Bambit
    Áno. Ale ona najskôr dá na 1 varené vajce 1 dcl. mlieka - to rozmixuje a až potom prilieva olej podľa potreby do zhustnutia. A tak robieva aj majonézu do šalátov.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Ja robievam varenú, bez vajíčok, bez cholesterolu nasledovne :

    2 dl vody dám variť, v 0,5 dl vody rozmiešam 2 plné PL maizeny ( príp.solamylu), uvarím hustý "śkrob", teda kašu. Ešte horúci dám do mixéra, pridám pokrájanú cibuľku, 3-4 nakrájané uhorky, malú ČL soli, 1/2 ČL korenia, najlepšie je čerstvo pomleté, 1 dl horčice, šťavu z 1 citróna, na koniec pridám 1 PL olivového oleja. Nechám trochu vyhladnúť v mixéri, nakoniec opäť pomixujem, vylejem do nádobky, uzatvorím, nechám úplne vychladnúť.
    Ak chcete trošku zhrešiť, môžete tesne pred podávaním primiešať 3-4 PL pochúťkovej smotany.

    Luba2 je offline (nepripojený) Luba2

    Luba2
    Ľudia zostala som v nemom úžase z tých receptov. Tie varené veci chutia nejako podobne ako ozajstná tatárska? A to som si doteraz myslela, že viem variť.

    Ja keď nechcem ozajstnú tatárku, tak robim mix z pochúťkovej smotany, cibuľky, uhoriek, horčice a korenín. K jedlu to ísť môže a nie je to z oleja a vajec.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.