Zavrieť

Porady

Dá sa zaplatiť platba na ticketportal.sk aj cez internet banking inej ako Tatrabanky

Mám lístky na podujatie, ktoré sa dá platiť iba kartou alebo internet bankingom. Problém je v tom, že Kartou zaplatiť nemôžem lebo nepodporuje platbu cez internet a internet banking ma odkazuje na iba Tatrapay. Dá s manuálne zaplatiť cez internet banking inej banky s tým, že mi vygeneruje variabilný symbol aby som si mohol ísť lístok prevziať ? ďakujem
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
Neviem, o ake podujatie sa jedna,ale pozri si na tej stranke moznosti platby.
Casto byva moznost listky si vyzdvihnut napr. v nejakej cest.kancelarii v mieste tvojho bydliska,alebo na okoli.(je tam presny zoznam a s kontaktom) Tam si listky vyzdvihnes a v hotovosti zaplatis.

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac betka631
Môžeš zaplatiť cez cardPay alebo TatraPay. Ja to robím tak, že si lístky rezervujem cez ticketportal a zaplatím pri prevzatí lístkov.

seat je offline (nepripojený) seat

seat
aka je to karta co nepodporuje platby cez internet? visa aj maestro ako zakladne karty k debetnym uctom z tym problem nemaju - zadas len cislo karty a potom zo zadnej strany 3 alebo 4 ciselka ktore su napisane za pasikom kde sa podpisujes, prip to pyta este cas platnosti karty

trtken je offline (nepripojený) trtken

trtken
mám kartu maestro, ale na zadnej strane nemá žiadne čísla, zrejme preto, lebo nie je určená na platbu cez internet. Vyriešil som to nakoniec tak, že som to musel ísť zaplatiť priamo na pobočku ticketportalu aj s číslom rezervácie. Výhoda bola, že som mohol platiť v hotovosti aj kartou cez terminál alebo kombinovane. Do budúcna už budem vedieť a na platbu cez internet si radšej pôjdem vybaviť VISA Electron.

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Chobot
seat Pozri príspevok
aka je to karta co nepodporuje platby cez internet? visa aj maestro ako zakladne karty k debetnym uctom z tym problem nemaju - zadas len cislo karty a potom zo zadnej strany 3 alebo 4 ciselka ktore su napisane za pasikom kde sa podpisujes, prip to pyta este cas platnosti karty
Tá karta musí byť embosovaná. Bežne k účtom sa vydávajú len elektronické karty (neembosované) ktorými nie je možné platiť cez internet. A ľudia si ich nevybavia, lebo tie už stoja nejaký ten poplatok, nie sú súčasťou balíka k účtu.

Dá sa zaplatiť platba na ticketportal.sk aj cez internet banking inej ako Tatrabanky

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.