Zavrieť

Porady

živnosť na nábor zamestnancov

Dobrý deň, chcela by som si otvoriť firmu na nábor zamestnancov pre personálne spoločnosti. Na živnostenskom mi ale nevedia povedať aký tip živnosti by som si mala otvoriť. Že vraj je len jedna taká a to sprostredkovanie zamestnania za úhradu. ALe ja od ľudí brať peniaze nebudem, dostanem zaplatné od firmy do ktorej ich znáborujem. ak by som to aj vyriešila tak že od ľudí by som kvôli tej živnosti zobrala neaké symbolické peniaze, bohužial to nie je možné nakoľko je na tento tip živnosti potrebné Vysokoškolské vzdelanie a to nemám. Prosím o každú dobrú radu. Ďakujem veľmi pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    co tak pozriet si predmety podnikania konkurencie? napr.:činnosť organizačných poradcov
    díky moc ..som vďačná za všetko...čo sa týka konkurencie, tak pri vyšších pozíciách sú to hneď personálne agentúry, a pri nižších to ľudia robia buď na čierno alebo popri inom podnikaní napr poistky a tak. Ja by som totiž nerada po pol roku dostala nejakú pokutu. na živnostenskom mi povedali že na TOTO živnosť neexistuje ))))

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    na personalnu agenturu, ktora sluzi predovsetkym na prijimanie zamestnancov by bolo vhodne: cinnost organizacnych poradcov, personalny management, sprostredkovatelska cinnost v rozsahu volnej zivnosti

    živnosť na nábor zamestnancov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.