Zavrieť

Porady

mam napad na distribuciu pre obchodne siete

dobrý deň poradáci
mám nápad distribuovať určitý druh tovaru (ďalej len niečo ) pre obchodné siete ako napríklad pre tes*o, me*ro bi*la atď....chcem sa Vás týmto spýtať ako sa to dá zrealizovať tzn. ako sa dostať do obchodu aby som to niečo mohol predávať? Potrebujem s nimi uzavrieť zmluvu na dodávanie a poskytnúť záruku alebo len tovar im ponúknem oni ho odkúpia a ďalej ho predávajú nemá s týmto typom obchodu niekto skúsenosti? Ako to prebieha?
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

    dragan.michal
    Najdi si na ich webe kontakty, nasledne im posles email s ponukou. Oni radz za cas maju "vyberove konania" kde rozhoduje ktore produkty vezmu a ktore nie. Musis si pripravit vzorky a co najviac info, ako napriklad:
    - kolko kusov je v baleni
    - kolko je na palete
    - cena
    - ako je to s dovozom
    - samotne vizualizacie produktu
    - rozmery
    atd.

    Nasledne zasadne komisia a rozhodnu ci vezmu alebo nevezmu. Ale v pripade, ze uz obchodna siet predava nejaky produkt tak ta mozu dopredu odpiskat. Takyto problem bol pri ladovych cajoch s prichutou, jedna obchodna siet ich ani nechcela zobrat, lebo uz maju zmluvu s inou firmou.

    ACCNT je offline (nepripojený) ACCNT

    ACCNT
    a * do * pouzivaj hladat:
    http://www.porada.sk/t72341-distributor.html

    edit: nechapem preco si to vyhviezdickoval. ked to nechces uviest, tak to neuvadzaj. kedze si to uviedol tak ako si to uviedol, vsetci vedia o co ide, ale pri hladani to nikomu nevyskoci....sice tu aj tak nikto nehlada.

    camozzi je offline (nepripojený) camozzi

    camozzi
    Tvoje nadsenie velmi rychlo opadne ked ti daju podmienky predaja. Retazce, ktore spominas maju silnu poziciu na trhu a budu ta tlacit do coraz neprijatelnejsich podmienok. Vysledok moze byt aj taky, ze tvoj super produkt nakoniec skonci ako napr. TESCO Value a teba poslu do teplych krajin.

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    Jedna pani povedala že výberové konanie sa vykonáva tým spôsobom (ešte keď boli Sk)že uchádzači obdržia obálku s dotazníkom ktorý treba doplniť, pred vyplnený text ..000000 treba napísať ľubovoľné číslo okrem nuly, vyplnený text treba vložiť do obálky a odovzdať výberovej komisii.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    pavol54 Pozri príspevok
    Jedna pani povedala že výberové konanie sa vykonáva tým spôsobom (ešte keď boli Sk)že uchádzači obdržia obálku s dotazníkom ktorý treba doplniť, pred vyplnený text ..000000 treba napísať ľubovoľné číslo okrem nuly, vyplnený text treba vložiť do obálky a odovzdať výberovej komisii.
    Nie som pani ....ale je to pravda ...a aká ....

    Len tak hala bala vrcholový managmet sa do Dubaja , Thajska ............atď....nevyváža ...

    Rasťo74 je offline (nepripojený) Rasťo74

    Rasťo74
    Som dodávateľom siete METRO teraz som sa dostal do JEDNOTY. Je to náročné každý deň ti hrozí že ta niekto vytlačí/ obrazne povedané/ musíš sledovať okolie konkurenciu. Ja dodávam 5 rokov Metru ináč v pohode platby načas pokiaľ si vybuduješ meno, si ústretový rešpektujú ťa.
    Všetky siete hlavné sídla v PRAHE. Dostať sa tam je o kontaktoch ako všade.

    Držím ti veľa šťastia a pevné nervy.

    mam napad na distribuciu pre obchodne siete

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.