Zavrieť

Porady

prehravanie videa z externeho disku

Kupil som si novy USB externy disk 3,5" 1TB, originalne bol naformatovany na FAT32, preformatoval som ho na NTFS. Z pevneho disku PC som nan prekopiroval 12,5 GB video, format AVI. Ked som ho chcel prehrat s Windows Media Player, isiel iba obraz, zvuk neisiel. Prehravanie toho videa na pevnom disku PC ide v pohode. V com je problem? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Luboš275 je offline (nepripojený) Luboš275

    Luboš275
    Ak si ho nechal v celku (1TB) možno sa dlho načítava.Dobre je ho rozdeliť na menšie časti.

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    Luboš275 Pozri príspevok
    Ak si ho nechal v celku (1TB) možno sa dlho načítava.Dobre je ho rozdeliť na menšie časti.
    nepochopil som čo môže mať chýbajúci zvukový kodek spoločné s veľkosťou disku... veď systém ho aj tak nenačíta fyzicky, iba číta info z MBR a MFT

    Majo159 je offline (nepripojený) Majo159

    Majo159
    Nie je podstatné aká veľká partícia je. Na toto to nemá prečo mať vplyv. Mám 1,5TB a HDD a nie je problém. Akým softvérom si formátoval disk? Nemenil si veľkosť alokačnej jednotky? Skús nainštalovať nejaké kodeky a ešte by som skúsil vyskúšať viacero prehrávačov.

    prehravanie videa z externeho disku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.