Zavrieť

Porady

Aký domáci odvlhčovač:Master DH716 vs. DELONGHI DNC 65

Dobry den, po precitani mnohych diskusii, som sa rozhodol pre kupu odvlhcovaca, kazdy rok v zime na plesniveju steny v rohoch, tehlova bytovka,3 izbovy byt, pomerne tenky mur, zateplovat sa tak skoro nebude, takze nevidim moc ine riesenie, vetrame casto, kurime riadne, okna euro, ale stale nam to plesnivie. Uz sa len rozhodnut pre spravny model, zuzil som to na tieto dvaja dunaj.sk/biela-technika/dnc-65.html , mobilna-klimatizacia.sk/odvlhcovace-vzduchu/domace-pouzitie/dh716 ak mate realnu skusenost ,prosim o radu, dakujem.
Naposledy upravil loki1 : 08.02.11 at 22:28
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vankusik29 je offline (nepripojený) vankusik29

    vankusik29
    Aj my sme mali prvu zimu odvlhcovac, kvoli plesniam, nevedeli sme si rady...zapinali sme ho len ked sme boli doma. Vadil nam hluk. Potom nas osvietilo a po precitani roznych diskusii sa nam uz druhy rok plesne neobjavuju.

    1) kupili sme vlhkomer s teplomerom (udrzujeme teplotu medzi 20-22 C)
    2) nesusim pradlo v nutri v byte na susiaku
    3) pri vareni pouzivam digestor a vyvetram vsetky pary von
    4) najdolezitejsia vec je pravidelne vetrat a to tym sposobom, ze vypnem radiator, otvorim dokoran okno a vetram dokedy sa mi nestrati z kridla okna orosenie/zaparenie, potom zavriem a pustim radiator ako pred tym.

    tiez je to stara tehlova bytovka, zateplovat sa asi nebude, ked nam na vlhkomeri ukazuje uz 60 % vlhkost a viac uz je zle. vetrat sa treba naucit aby si niekto nemyslel ze vykurujeme vzduch na ulici...

    Aký domáci odvlhčovač:Master DH716 vs. DELONGHI DNC 65

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.