Zavrieť

Porady

pracovný pomer- neurčitá doba

Ak je uzat.prac.pomer na dobu určitú do 31.3.2011 a bude na neurčito, môžem spraviť dodatok k pracovnej zmluve, kde prac.pomer na dobu určitú do 31.3.2011 sa zmení na dobu neurčitú od 1.3.2011??Dodatok spravený napr.18.2.2011.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    zuzana Pozri príspevok
    Ak je uzat.prac.pomer na dobu určitú do 31.3.2011 a bude na neurčito, môžem spraviť dodatok k pracovnej zmluve, kde prac.pomer na dobu určitú do 31.3.2011 sa zmení na dobu neurčitú od 1.3.2011??Dodatok spravený napr.18.2.2011.
    Zrejme chcete pracovníka ubezpečiť, že bude pokračovať v pracovnom pomere na dobu neurčitú. Môžeš to riešiť dodatkom, ale v pohode to môžeš riešiť aj novou pracovnou zmluvou na dobu neurčitú. Samozrejme bez skúšobnej doby.
    Dátum vystavenia a podpísania nerozhoduje, môžeš tam mať aj 18.2.2011.

    Tony1 je offline (nepripojený) Tony1

    Tony1
    Ja si myslím, že áno. Dodatkom k zmluve sa táto dá upraviť. Len musí byť podpísaný oboma stranami.

    Tony1 je offline (nepripojený) Tony1

    Tony1
    Ja si myslím, že áno dodatkom. Ale bolo by lepšie keby sa vyjadril nejaký odborník príp. právnik.

    focalor je offline (nepripojený) focalor

    focalor
    dodatok je OK, kludne sa to moze takto spravit aj pred skoncenim pracovnej zmluvy na dobu urcitu, proste sa menia pracovne podmienky... ja som to takto bezne pripravoval a je to v poriadku...

    pracovný pomer- neurčitá doba

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.