Zavrieť

Porady

Ubytovanie v horách na strednom Slovensku

Dobrý deň milý poraďáci.
Prosím Vás o radu, kde je nejaké pekné ubytovanie na strednom Slovensku niekde v horách na týždennú dovolenku. Najlepšie horská oblasť, kde v okolí je množstvo možností na rekreovanie, relaxáciu a aktívne využitie voľného času. Zaujímajú ma vaše skúsenosti, pretože na internete sa toho dá nájsť fakt veľa, ale na základe fotografií chát a chalúp sa nedá vyčítať atmosféra na mieste.
Preto ak máte nejaké skúsenosti a môžete mi niečo odporučiť budem veľmi rád.
Vopred ďakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    Pred rokom sme boli na Chate Malina, bolo super(krb, v cene sauna, blízko lyžovanie). Nájdeš v Googli.

    Angus178 je offline (nepripojený) Angus178

    Angus178
    Tohto ročnú zimnú dovolenku s rodinou sme strávili na Zázrivskom dvore, Chata pod Rozsutcom v Zázrivej - Bielej. Bolo vynikajúcou ( veľmi dobré a najmä čistotné vybavenie chaty, krb, spoločenské priestory, terasa). Veľký výber možností na lyžovanie, či vodné strediská. Môžem odporučiť,
    Naposledy upravil arizona : 14.02.11 at 15:16 Dôvod: zmazanie REKLAMY

    felix1 je offline (nepripojený) felix1

    ja felix1
    100ludi 100 chuti a este dolezitejsie je kto bude s tebou na chate. V r. 1991 sme si vybali jednu chatu z ponuky CK. Dodnes kazdorocne si tam ideme ,,oddychnut,, po dovolenke v zahranici. Pre nas raj ale mozno pre niekoho strasne ticho a nuda ( Liptov - okolie Mary)

    veronikazm je offline (nepripojený) veronikazm

    veronikazm
    Ja sa chcem opýtať, či mi neviete poradiť nejakú chatu kdekolvek na slovensku s bazénom, pre 12 ludí a kde nie je podmienka min. 7 dní...chceme isť len na nejaké 3 -4 dni...

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Horský hotel Poľana .

    Je situovaný v n.v. 1 140 m.n m., je tam bazen , vynikajuca kuchyňa a dookoal nikde nič,len lesy.
    Asi 50 m. od hotela je lyžiarsky vlek pre nenaročných lyžiarov.
    Toho času snehové podmienky asi nic moc /nezasnežuje sa/

    len pozor, vedie k nemu asi 12 km uzkej asfaltovej cesty ktorá prekonáva vyškový rozdiel cca 600 m.

    idealna dovolenka pre oddych, vyblaznenie sa , žurovanie a p.

    veronikazm je offline (nepripojený) veronikazm

    veronikazm
    Myslela som skôr chatu, chalupku, drevenicu, zrubový dom, proste niečo kde budeme len my...nie hotel, penzion a pod. ale dakujem aj tak

    Ubytovanie v horách na strednom Slovensku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.