Zavrieť

Porady

Nikdy Nemca

Milé baby.
Mnoho,a možno i väčšina voľných Sloveniek má tajný sen,vydať sa za sympatického a bohatého západniara.Podelím sa s vami o svoju skúsenosť so sobášom s Nemcom.
Pred tromi rokmi mi zomrela matka,takže som zostala v rodičovskom byte sama. Čo ďalej ? Žiadny vhodný adept na životného partnera sa v dohľade
nepohyboval a okrem toho skúsenosť zpred ôsmich rokov (zašité ucho po manželskej výmene názorov) mi velila dávať si pozor.Objavila som internet,takže som v práci a neskôr i doma trávila stále dlhší cas na
rôznych chatoch a ajsíkjú.Tam bolo chlapov... Keby som chcela,tak trávim v posteli pri radovánkach mesiace a mesiace bez prestania. Stacilo poslat fotku (nie som žiadna ohava) a len sa to na monitore hemžilo
ponukami.Samozrejme som pátrala po nejakom chlapovi,čo by bol iný a nešiel po 5 minútach na vec a dalo sa s ním tárať i o iných veciach,ako o spôsoboch ako rýchlo ma dovedie k orgazmu. Pomedzi ostatnými
sa zacal vyčlenovať stále viac a viac Adalbert z Nemecka.Dosť nesmelý ale s rozumnými názormi,vedel odpoveď na každý môj problém.Asi tri dni sme sa bavili len o tom,ako chce zazimovat kvety z balkóna,potom
o jeho cestách do Škandinávie,zvlášt na Lofoty (ak neviete,ostrovy pri
Nórsku,prišlo mi asi 200 fotiek), potom o mamá a tak dalej.Až som zacala mat strach,že ho ženy nezaujímajú a zacala som sama.Poslala som mu pár fotiek z Čuňovských jazier,kde som bola hore bez a na niek-
torých aj úplne bez.Následne som sa mu ospravedlnila,že sa tam "omylom" ocitol i môj akt,ktorý urobil môj priatel fotograf pred pár rokmi.A reakcia sa dostavila.V nasledujúcom emaili som sa dozvedela,že som
najkrajšia žena co pozná,že nevadí,že som Slovenka (!?) a chce sa so mnou stretnúť.O týžden sme už spolu vecerali v Mariánskych láznach a po mesiaci som s nabalenými kuframi sedela vo vlaku do malého
mesta v Nemecku,kde býval.Na stanici ma čakal Adalbert v prenajatom koči.Vôbec mi nevadilo,že pršalo,viezla som sa preštastná po čisťulinkých uličkách,okolo čisťulinkých domov.Adalberta každú chvílu ktosi na
ulici zdravil,každú chvílu sme zastavovali,predstavoval ma známim,no úplný raj na zemi.Býval sám v jednoposchodovej štýlovej vilke,kde z kvetinácov v oknách a na zábradlí balkóna splívali potoky kvetov. O týžden
sme mali decentný sobáš v spoločnosti asi šiestich známich a začal bežný život.Vtedy som urobila prvú hlúposť.Previedla som na naše "spoločné" konto 20 tisíc euro,dve tretiny penazí,čo som dostala za rodičovský
byt.Malo to byť akési gesto,niečo ako veno,že čosi prinášam i ja.Prvé dni boli super.Pekne vybavený a zariadený dom,nikto sa mi do ničoho nemiešal,varila som spokojnému Adalbertovi slovenské jedlá.Pred
príchodom do Nemecka som sa bála spolužitia s Adalbertovou mamou ale tá bývala v 20 km vzdialenej dedinke a bola tak zamestnaná,že som ju takmer nevidela.Potom to začalo byt horšie.Doma som bola zvyknutá
na stretnutia s kamarátkami,posedeli sme si u ktorejsi v byte,ci v kaviarni.Potárali všetko možné a ak som s nimi nebola tri dni,tak mi to chýbalo.No a tu to zrazu nebolo.Kamarátky pár stoviek kilometrov daleko a ten telefón predsa nie je to isté.Na dráte máte iba jednu.Poviete,však si najdi tam nejaké.Tiež som si to myslela.Ked som sa prihovorila súsede ponad živý plot,normálne hnusne ohrnula pery,akoby som bola cosi menej
cenné a odišla bez slova do domu.Ked som chcela dalšej susede pomôct vykladat samoobsluhový vozík do kufra auta,ohnala sa po mne,ako po nejakej zlodejke.Nebudete verit ale ani po pár mesiacoch to nebolo iné.
Maximáne mi chladne odzdravili.
Ked som sa to odvážila nadhodiť Adalbertovi,tak len mávol rukou,usmial sa a išiel si cosi zobrat do chladnicky.Po case som zistila,že tie jeho "múdrosti" a rady,co mi po internete dával,sú zlátaniny z rôznych
rodinných casopisov,ktorých tam vychádza majlant a pitvajú všetko,od partnerských problémov,až po pestovanie ríbezlí.Nalistujete si patricnú kapitolu a môžete mudrovat ako profesor psychológie..
Ak som nemala co robiť,tak som sedela pred veľkým televízorom a mačkala tlacítka na ovládaci. Doma
sme internet nemali,tak som sa k nemu dostala asi trikrát v internetovej kaviarni,kde sedeli samí pubertáci a prezerali si nahé baby.Majitel sa na mňa pozeral,ako na nejakú úchylnú raritu.Adalbert mi stále sľuboval,že
dá internet zaviest ale vždy mal nejakú výhovorku.Aj Adalbert sa postupne menil.Z nadšeného obdivovatela a gavaliera sa rýchle stával otrasný chlap,ktorý chodil v župane,alebo slipoch po baráku s plechovkou piva v ruke,stále sa
s kýmsi bavil cez mobil a hlučne sa rehotal.Postupne začal miznúť z domu a spolu s akousi partiou kdesi montoval akési buginy.Po case som zistila,že na "našom konte" je už iba pár tisíc a všetko odišlo na jeho
koníčka. Po pár
mesiacoch som ho prinútila sadnút si so mnou k stolu a predniesla som mu svoje ponosy.Miesto vážneho rozhovoru sa do mna pustil,že čo som vlastne čakala,mala by som byť rada,že som v kultúrnej krajine a nie
na "tom hnojisku",odkial ma vytiahol.Niekolko týždňov som ešte trpela a vecer v prázdnej posteli plakala.Potom som sa rozhodla.Nechala som na "našom konte" sto euro,zbalila najnutnejšie veci a nasadla na autobus. Na druhý deň som stála v Bratislave na Mlynských Nivách s dvomi kuframi v rukách a tisíc eurami.Teraz bývam u kamarátky,horko tažko som prehovorila bývalého zamestnávateľa,aby ma
zamestnal ako pomocnú silu s polovičným platom.Takže milé dievcatá, poučte sa z mojej biedy a dobre si rozmyslite,ak by ste snívali o takejto perspektíve.Nemca nikdy.
Usporiadat
inculik inculik

inculik je offline (nepripojený) inculik

uuuuha to bo pribeh...drzim palec v dalsom zivote
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

elana Pozri príspevok
Milé baby.
Mnoho,a možno i väčšina voľných Sloveniek má tajný sen,vydať sa za sympatického a bohatého západniara.Podelím sa s vami o svoju skúsenosť so sobášom s Nemcom.
Pred tromi rokmi mi zomrela matka,takže som zostala v rodičovskom byte sama. Čo ďalej ? Žiadny vhodný adept na životného partnera sa v dohľade ...
.... Nemca nikdy.
Predpokladám, že si to už rozdýchala daj nejaké info ako si na tom teraz a že už väčšinou všetko prebolelo. Ber to z tej lepšej stránky. Máš o nejakú skúsenosť viac. Ale aj tak by som riešil rozvod.
0 0
Karas Milan Karas Milan

Karas Milan je offline (nepripojený) Karas Milan

jjaajjaa Pozri príspevok
1, .. az mi slzy z oci vyhrkli ... pravdu mas ...nad nasi podnikatelov veru niet !
inculik Pozri príspevok
2, ..uuuuha to bo pribeh...drzim palec v dalsom zivote
Orim Pozri príspevok
3, ..Predpokladám, že si to už rozdýchala daj nejaké info ako si na tom teraz a že už väčšinou všetko prebolelo. Ber to z tej lepšej stránky. Máš o nejakú skúsenosť viac. Ale aj tak by som riešil rozvod.

Ahoj.
Milá jjaajjaa to ťa čo až teraz napadlo oživiť ?
1, (iróniu) mám rád
2, ospravedlniteľné
3, Orim , keď už si sa pridal (pozrel si profil ?) , poslal si SS - prešli 2 roky !

Ahoj
Ka Mil
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

nikulik Pozri príspevok
Aj ja som toho dosť počula o Nemcoch, samozrejme nie až také veci ale moja učiteľka nemčiny si našla priateľa v Nemecku a bola tam skoro kazdy mesiac, no ona mala štastie, bol z tých slušnejších. Často nám rozprávala o Nemecku ale aj o ľuďoch, ktorí tam žijú.
Ale pravdu povediac ELANA, vziať si niekoho za manžela len po pár týžňoch, to chce fakt odvahu!!
s tym suhlasim.ako je mozne,ze sa niekto po tyzdni alebo po mesiaci vyda,hlavne ak mal uz zlu skusenost pred tym.a este k tomu za cudzinca a z internetu....no je to fakt ako roman.

ja som sa sice vydala tiez velmi rychlo,prislo to ako blesk z neba a zalubili sme sa-s mojim muzom sme zacali spolu chodit vo februari a v auguste uz bola svadba-nie ze by som bola v tom....ale s technickych pricin sme to riskli/zamestnanie a pod./.
vsetci vraveli ze sme blazni-ale my sme sa poznali davno pred tym /2 roky/,vdaka mojej mame-hoci sme sa videli len striedmo a nechodili sme spolu,lebo ja som v tom case zila v taliansku,ale napriek vsetkemu-my sa lubime a svoj krok nelutujem.poznala som ho z telefonatov,z rozptavania mojej mamy a nakoniec som ho spoznala aj osobne dost dobre nato,aby som si bola ista ze je to ten moj princ....
nezmenil sa.alebo,lepsie povedane-zmenil sa este k lepsiemu-som pre neho inspiraciou a stale objavujeme nove veci.
je to samozrejme o kompromisoch,no najmä o laske.
treba dat cas poznaniu a spoznavaniu sa a az potom robit take rozhodnutia ako sobas.my sme spokojni a je to zabava-ucime sa navzajom novym veciam.
0 0
evuša evuša

evuša je offline (nepripojený) evuša

Smutný príbeh, nechcem ho zľahčovať, ale nejde o to či nemec, fracúz,rus,albánec, ide o charakter človeka. Na zľahčenie situácie. Mám tiež nemca, nechcela som ho, ale on sa bešia stále ku mne vracia. Vždy mi niečo ukradne, odloží to niekde inde, robí mi samé prieky. Posielam ho preč, nadávam mu ako viem, ale on nie a nie odísť. A aby toho nebolo dosť, chodí aj za inými. Aj meno má také sprosté, ani napísať ho poriadne nieviem. Volá sa Alzhaimer.
0 0
comodo comodo

comodo je offline (nepripojený) comodo

Ach booze toto ked citam co i len kazdy druhy riadok sa musim smiat a keby som sa tu na PORADE nesnazil dodrziavat slusne spravanie tak by som i zanadával. Z dvovodu takej urovne zenskej casti populacie ( pocul som nazor ze Slovaci su sprosti , tak prosim chlapov vynechat) je napr. situacia v dedine kde byvam taka, ze je tu alarmujuci počet starych mladencov. Damy sa chcu dobre vydat , mat toto hento , dovolenky , uroven a domaci kamasi su im pod uroven. Po case sa vracaju od tych svarnych zenichov s monoklami pod ocami a s deckami , pre ktore hladaju nahradnych tatkov medzi tymi nad ktorymi ohrnuli nos. I ja mam priatelku.a fakt nemozem za to ze nie Slovenku . Preco nam to robite !! >:-))))))))))))))))
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

elana Pozri príspevok

Po case som zistila,že tie jeho "múdrosti" a rady,co mi po internete dával,sú zlátaniny z rôznych rodinných casopisov,ktorých tam vychádza majlant a pitvajú všetko,od partnerských problémov,až po pestovanie ríbezlí.Nalistujete si patricnú kapitolu a môžete mudrovat ako profesor psychológie..
...a nemal tie mudrosti z Porady?
0 0
jjaajjaa jjaajjaa

jjaajjaa je offline (nepripojený) jjaajjaa

Milanko, chodim sem sporadicky, vzsdy to tu preoriem - co som za cely cas premeskala a pricmaram co sa da .... IRONIA je moj konicek ...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať