Zavrieť

Porady

Vypínanie notebooku

Ahojte. Problem je v tom ze sa mi samovolne vypina notebook (Acer Aspire 5530G). No nie vzdy, iba ked hram hry. Pri pozerani filmov, surfovani na nete a pracou s NB sa nevypina iba ked hram hry. Podla mna to bude prehrievanie. Len mi nejde do hlavy preco sa nevypina aj inokedy. Kamos rozobral svoj NB a vybral z neho asi 1,5 cm hrubu a 8 cm dlhu vrstvu prachu. Chcel som skusit rozobrat aj svoj len sa bojim ci ho este spojazdnim . Mal som aj navod no podla neho sa pri rozoberani treba hrat asi 2 hodiny a je to aj dost piplacka. Tak ci mi niekto nevie pomoct co a ako. Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Netreba rozoberať komplet stačí vyčistiť od prachu ventilátor a tú časť skade vyfukuje vzduch vonku.
    Ano, neni ti co radit.. len ta chcem uistit ze je SMART kontrola HDD, teda ochrana pred prehriatim.. za posledne 2 mesiace som povysavanim okolo ventilatora "opravil" znamym 3 notebooky .. nemusis nic rozoberat,staci vysavac prepnut na spatny chod, uplne krasne to vyfukas.. ak nemas spatny chod aj standardne vysaj cez prieduchy ventilatora
    ako som cital ye ho treba vifukat a pojde to som bezal do garaze a hned som skusal fukat uvidim ci my to prestane diki
    misoft Ach jáj - tá slovenčina! To len tak na okraj!

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    sonic99 Pozri príspevok
    Ahojte. Problem je v tom ze sa mi samovolne vypina notebook (Acer Aspire 5530G). No nie vzdy, iba ked hram hry. Pri pozerani filmov, surfovani na nete a pracou s NB sa nevypina iba ked hram hry. Podla mna to bude prehrievanie. Len mi nejde do hlavy preco sa nevypina aj inokedy. Kamos rozobral svoj NB a vybral z neho asi 1,5 cm hrubu a 8 cm dlhu vrstvu prachu. Chcel som skusit rozobrat aj svoj len sa bojim ci ho este spojazdnim . Mal som aj navod no podla neho sa pri rozoberani treba hrat asi 2 hodiny a je to aj dost piplacka. Tak ci mi niekto nevie pomoct co a ako. Dakujem.
    Tak prvá závada je už len to, že je to NTB Acer.......


    http://www.war-board.net/help-softwa...0-t228735.html

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.