Zavrieť

Porady

diskotekárska činnosť.

Dobrý deň,

chcel by som vás poprosiť o radu. Zakladám si živnosť s tým, že si beriem dotáciu z UPSVaR. Predmet podnikania by mal byť 30.2.3 Organizovanie tanečných zábav a diskoték.

Úrad práce vyžaduje vypracovanie podnikateľského zámeru. Na týchto akciách by som rad lieval a predával aj nápoje, alko a nealko, taktiež tabakové výrobky, poprípade nejaké občerstvenie. Keďže chcem podnikať oficiálne a všetko chcem robiť legálne, potrebujem všetky informácie ohľadne toho (čiže povolenia, nahlasovania atď..).

Toto organizovanie nemám záujem robiť len na jednom, stálom mieste. Malo by to byť vždy niekde inde s tým, že si prenajmem určitý, na to vhodný priestor.

Ak by mal niekto takýto podnikateľský zámer už vypracovaný, veľmi by som to uvítal. Samozrejme, nepožadujem celé know-how.

Za každú radu vopred ďakujem a zároveň som ochotný poradiť ostatným, vo všetkom, v čom budem vedieť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    Akože načo zakladáš dalšiu tému,ked aj v tejto ty sám prispievaš..ked ti niekto bude chcieť odpovedať tak ti odpovie v jednej
    http://www.porada.sk/t116753-organiz...-diskotek.html

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    Skús sa pozrieť sem, je to česká seminárka na organizovanie diskoték..niečo ako pod.plán, prečítaj si to celé dokonca a vyber si pre teba klúčové body, myslím že podla tohoto by si urobil pod.plán ked nemáš nič inšie...
    http://www.vutbr.cz/www_base/zav_pra...?file_id=28442

    zacinajuci je offline (nepripojený) zacinajuci

    Muž zacinajuci
    možno to vyzeralo hlúpo,ale,musel som ju založiť,pretože sme so slečnou petrou,ktorá tiez zalozila tému ,zistili,že nikto neodpovedá na tému.nevedel som ,či sa tam nestala neaká chyba,pretoze to niekto dal,ako vyriešené,aj moje dal niekto ako vyriešené,a potom som nevedel,či tam ešte bude niekto prispievať,pretoze,ak je niečo vyriešené,tak to uz asi nikoho nezaujíma.A vyriešené to nieje,pravdupovediac, na porade,aj na internete cez google,som nasiel len minimum odpovede,a kedze chceme naozaj robiť všetko oficialne,tak tie odpovede potrebujeme dosť surne.Za pochopenie dakujem.

    zacinajuci je offline (nepripojený) zacinajuci

    Muž zacinajuci
    pozrel som,to a dosť to pomohlo,horšie,však je ,že potrebujem niečo ohladom slovenských zákonov,pod čo všetko sa musím riadiť zákonmi,presnejšie,aké všetky zákony sa toho týkajú pretože,to je najvací problém,zvyšok by bol v pohode.

    diskotekárska činnosť.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.