Zavrieť

Porady

Kam by ste odporučili puberťákom ist v španielsku alebo francúzsku?

cestujeme s karavanom po europe a v španielsku nevieme, kam ísť. Rozmýšľali sme delfinárium, ale to sa nám zdá nudné. Poteším sa každému nápadu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lulu74 je offline (nepripojený) lulu74

    lulu74
    puberťáci? odkedy môžu puberťáci šoférovať? dokonca karavan. Drahy puberťák..túto stránku "puberťáci" nenavštevuju, väčšinou len tí "nudní" rodičia puberťákov takže toto je pre Teba asi zlá adresa.
    Ale tak keby si sa opýtal inak napr. aké sú vhodné miesta-letoviská pre "mladých zábavychtivých cestovateľov"? tak Barcelona je celá zaujímavá, a na pobreží Costa Brava je veľmi živá atmosféra, tancuje sa po nociach v každom bare, dajú sa vypiť litre Sangrie, mne sa tam veľmi páčilo (ked som mala 20..ale to je 17 rokov dozadu). no a Francuzsko..francuzska riviera je výstavná skriňa Stredomoria..Monako,Nice,St.Tropez-Provensalsko. Ale tak ja Vám asi fakt neporadím, lebo neviem čo znamená nuda..nikdy som nevedela, nudia sa len duševne leniví ludia bez fantazie

    ACCNT je offline (nepripojený) ACCNT

    ACCNT
    co takto bycie zapasy? ale treba ist utekat pred nimi v tich uzkych ulickach, aby sme sa mali na koho v spravach kukat.
    to urcite nebude nudne.

    Kam by ste odporučili puberťákom ist v španielsku alebo francúzsku?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.