Zavrieť

Porady

Zaúčtovanie odoslanej platby pre google?

Prosím Vás pekne o radu, ako správne zaúčtovať odoslanú platbu do google? K tejto platbe nemáme žiadnu faktúru , existuje len potvrdenie o platbe. To znamená, že musím vytvoriť ID, aký účet mám použiť?

ID: 518 /379
BU: 379/ 221

Je to správne?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    brunetka777 je offline (nepripojený) brunetka777

    brunetka777
    Takže, už mám aj faktúru, prišla som na to, kde ju majú doslova "zašitú" v konte google adwords. Ak by to niekoho zaujímalo tak nachádza sa to v časti fakturácia, potom prehľad fakturácie a keď pozriete úplne napravo tak je tam uvedená aj faktúra za každý kalendárny mesiac. Čiže netreba tlaćiť jednotlivé platby za každú platbu, to je len potvrdenie, faktúra je sumárna za celý mesiac :-)))

    Takže teraz ma zasa zaujíma to, že v ich FA je uvedený text: " služby sú predmetom spätného vyúčtovania - DPH účtuje príjemca .."...My nie sme platcami DPH, ako mám postupovať prosím???

    PeterGazo je offline (nepripojený) PeterGazo

    PPC Expert PeterGazo
    Dobry den,

    je potrebne zaregistrovat sa ako platca DPH pre tieto ucely. Cize nestanete sa klasickym platcom DPH a nebudete si musiet ku vsetkym sluzbam pripocitavat DPH. Budete vsak musiet pri kazdej platbe do zahranicia (teda aj Google) doplatit DPH tzv. samozdanenim. Cize vzdy na konci stvrtroku podate danove priznanie k DPH. Na danovom urade Vam poradia, ako to spravit. Takuto DPH si vsak nemozete dat do nakladov ako DPH.

    Zaúčtovanie odoslanej platby pre google?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.