Zavrieť

Porady

MRP -hromadný príkaz

Poprosím Vás tlačí si niekto zostavu hromadný príkaz z Pú/Win.- MRP do Tatrabanky?
Zostava ktorá tam je sa nezhoduje s tlačivami banky - neviem či ju v Tatrabanke budú akceptovať a manuálne opravu z časových dôvodou robiť nemôžem.
Dá sa vôbec vytlačiť nejaký hrom. príkaz - ktorý v Tatrabanke akceptujú?
Vopred Vám ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    SlavkaS
    Poprosím Vás tlačí si niekto zostavu hromadný príkaz z Pú/Win.- MRP do Tatrabanky?
    Zostava ktorá tam je sa nezhoduje s tlačivami banky - neviem či ju v Tatrabanke budú akceptovať a manuálne opravu z časových dôvodou robiť nemôžem.
    Dá sa vôbec vytlačiť nejaký hrom. príkaz - ktorý v Tatrabanke akceptujú?
    Vopred Vám ďakujem
    SlavkaS, skús sa informovať priamo na MRP, dokážu prompne pomôcť, aspoň ja som mala šťastie. Ináč Ti pomôť neviem.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Ja som tlačila hromadný príkaz z MRP-WIn do TB a ani raz mi ho TB nevrátila. A používala som vzor pre VUB. Ale ten sa mi najviac pozdával a dávam ho všetkým bankám - SLSP, UB, VUB aj TB. Ani jedna banka mi nedala príkaz k prepracovaniu.

    Andrea2304 je offline (nepripojený) Andrea2304

    Andrea2304
    V Tatrabanke je akceptovaný. Ja som sa informovala na iný vzor a v MRP mi bolo povedané, že ak by nebol akceptovaný , je potrebné poslať predlohu a oni to upravia podľa požiadavky.

    pingino je offline (nepripojený) pingino

    pingino
    A ja este dodam, ze ak tlacova zostava nevyhovuje je moznu vyrobit vlastnu.

    V tomto pripade pojdete do Vystupy -> Ostatne, nastavite sa na zostavu Prikazy k uhrade, vyberiete predlohu "06 Príkaz k úhrade - Tatrabanka" kliknete na tlacitko Kopirovat, nim vytvorite uzivatelsku predlohu s nazvom "A1 Príkaz k úhrade - Tatrabanka" kliknete na Editovat. Objavi sa editor tlacovych zostav v ktorom je mozne upravit zostavu tak aby bola vyhovujuca. Vyzaduje to vsak urcitu zrucnost ale je mozne vselico vylepsit.

    MRP -hromadný príkaz

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.