Zavrieť

Porady

Ako podať trestné oznámenie

Dobrý deň,
chcem sa spýtať, ako sa podáva trestné oznámenie na bývalú manželku môjho muža za marenie rozsudku súdu. Počas jarných prázdnin mal mať môj muž syna, ktorého má s bývalou manželkou. Ale tá sa rozhodla, že mu ho nedá, aj keď to je dané súdom. Muž to bol nahlásiť policajtom, že mu ho nedala, lebo ak by sa synovi niečo stalo, tak môj muž je za neho zodpovedný, keďže ho mal mať celý týždeň. No problém je v tom, že bývalá manželka je policajtka a myslím si, že aj tento krát jej to prejde. Viete mi prosím niekto poradiť, lebo to nebolo prvý krát, čo mu ho nedala.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Moja rada:NECH ROBí VšETKO TAK,ABY MAL DôKAZY.kONKRéTNE BY SOM V TEJ SITUáCII ZVOLIL ZAVOLANIE HLIADKY PZ a vyžiadal by som si hneď aj záznam-zápisnicu.Mňa už tiež oklamali,keď mi manželka syna nedala,naukázala,napustila k nemu-nemala žiadny doklad že by ho mala v opatere.Policajtov som zavolal,lenže zápisnicu napísali tak,že manželka sa nedopustila ani trest. činu ,ani priestupku.A teraz si pomôž.....

    Ako podať trestné oznámenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.