Zavrieť

Porady

Ukradnute fotky z Azetu

matka
Mám taký problém.Niekto mi na nete ukradol fotky presnejšie na Azete,založil nový nick a použil v nom moje fotky a ponúka sexuálne služby.zistila som aj to že si založil skype účet.azet mi IPadresu nedá tak som napísala tomu dotyčnému mail.ked mi odpíše mail tak zistím ip adresu ale pochybujem že odpíše.chcem sa preto opýtat či sa dá nejak inak zistit Ip adresa aj cez skype.vopred dakujem za každú radu
Naposledy upravil arizona : 08.03.11 at 14:33
Usporiadat
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

A co ti bude z IP adresy ??
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Mirien Mirien

Mirien je offline (nepripojený) Mirien

matka
Potrebujem ju kôli dôkazu na políciu
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Tak ja by som skor povedal, ze ak chces tu IP adresu zistit, tak by si mala ist na policiu. Myslim si, ze je to dost zavazne a skutocne by si mala kontaktovat policiu a tam aj zaroven podat trestne oznamenie
0 0
Mirien Mirien

Mirien je offline (nepripojený) Mirien

matka
to som už urobila ale kedže naša polícia je dost lenivá tak vela vecí som si musela nájst sama aby to neposunuli len na preistupok ale aby to nechali ako trestný čin.takže im musím pomôct
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

Mirien Pozri príspevok
to som už urobila ale kedže naša polícia je dost lenivá tak vela vecí som si musela nájst sama aby to neposunuli len na preistupok ale aby to nechali ako trestný čin.takže im musím pomôct
no ak to bude trestný čin... tak čo myslíš aký trest dotyčný dostane? ak nie si verejne známa osoba, alebo si neprišla kvôli tomu o zamestnanie, pokiaľ použil len fotky a neuviedol tvoje meno a adresu... tak s vysokým odškodným nerátaj

ak sa dotyčný pripája z nejakého verejného miesta napr. wifi sieť na námestí, alebo internetová kaviareň veľkú šancu na odhalenie nemáš...
0 0
Mirien Mirien

Mirien je offline (nepripojený) Mirien

matka
ja nepotrebujem odškodné.na to sa môžem vysrat.ide o to aby ten dotyčný mal aspon nejaké opetačky lebo sa mi to nestalo prvý krát.ale teraz to už je vela lebo doteraz to bolo len o mne ale zatiahli do tohoto aj moju 6ročnú dcérku.a preto to riešim takto.chápete ma aspon nikto?teraz na mna v škôlke pozerajú jak na ku.vu a to mi ide malá do školy od septembra a ked socílka bude zistovat aj v škole tak to bude zlé a chcem iba svoju dcérku ochránit.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Mi nevieme konkretne podrobnosti, takze nemozeme konkretne radit a ja osobne nemam s tym ziadnu skusenost (ja som v zivote nedal na NET svoju fotku a niesom registrovany na ziadnych pokecoch, chatoch, facebookov a pod .....)
1 0
Mirien Mirien

Mirien je offline (nepripojený) Mirien

matka
už som sa poučila všetky fotky mám zablokované.ale aj napriek tomu je to tam znovu.no nevadí aspon som vyskúšala.nejak si snád poradím
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Ked uz raz das fotku na net dostupnu pre verejnost a po case ju z netu odstranis, nemysli si, ze uz ta fotka je skutocne z netu odstranena.
Nechcem ta este viac privadzat do depresii, ale riesil by som to s policiou, resp. ak mas nejakeho znameho pravnika, tak s nim
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Mirien Pozri príspevok
už som sa poučila všetky fotky mám zablokované.ale aj napriek tomu je to tam znovu.no nevadí aspon som vyskúšala.nejak si snád poradím
Je dobré, že si to aspoň dala sem, dúfam, že to pohne aj ďalšími naivnými a zobudia sa.
Prajem Ti , aby si to čo najskôr nejako vyriešila a vrátilo sa ti slniečko a úsmev do duše. Aj na FB bude toho čím ďalej viac a ľudia sú nepoučiteľní...
Naposledy upravil Halli : 21.02.11 at 20:10 Dôvod: oprava výrazu :)
0 0
Mirien Mirien

Mirien je offline (nepripojený) Mirien

matka
jj idem za právnikom a rieši to aj kriminálka.takže všetko je v plnom prúde.ale dakujem za prianie
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Tak ti prajeme aby sa to vyriesilo v tvoj prospech
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

bohužiaľ, aj moje deti to robia...a nechcú pochopiť, myslia si , že idú s dobou...až kým sa nepopália. Ale mama, aj keď je dosť zdatná na PC v iných smeroch bude mať nakoniec predsa len pravdu
1 0
Mirien Mirien

Mirien je offline (nepripojený) Mirien

matka
Fero11 Pozri príspevok
Tak ti prajeme aby sa to vyriesilo v tvoj prospech
dakujem velmi pekne
0 0
Mirien Mirien

Mirien je offline (nepripojený) Mirien

matka
Halli Pozri príspevok
bohužiaľ, aj moje deti to robia...a nechcú pochopiť, myslia si , že idú s dobou...až kým sa nepopália. Ale mama, aj keď je dosť zdatná na PC v iných smeroch bude mať nakoniec predsa len pravdu
jj presne tak
0 0
sandi70 sandi70

sandi70 je offline (nepripojený) sandi70

IP adresa sa dá zistiť na pošte. Tam majú presný údaj kedy a komu bola reštartovaná
0 0
newmi newmi

newmi je offline (nepripojený) newmi

malo sa pisalo v mediach o kradnuti uctov a fotiek nielen na azet-e? A ludia jak tupe ovce aj tak si davaju lahko uhadnutelne, hesla vyvesuju tam vsakovake fotky,.... nielen ludska blbost ale zjavne aj naivita je nekonecna
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

Preto na azet fotky ziadne nedavam ani na azet nechodim ani tam nemam konto, je to ten najvacsi humus a chodia tam najvacsi debili z celeho Slovenska.
IP adresu len tak nezistis, praveze internetovy poskytovatelia ju musia poskytnut len policii, tak ako azet. Takze ak IP adresu odmieta policia zistit je zas zajst na pojicajnu inspekciu. Ani z mailu IP adresu nezistis.
Alebo si musis najst dobreho hekera co hekne azet a zisti z ich databazy z akej IP liezol clovek na to konto. Ale stale to moze byt IP jeho suseda ktory nema sifrovany WiFi alebo IP free wifi v meste, obchode, barzkde.
Bohuzial, toto su komplikovane veci, inak by taketo cinnosti, vratane piratstva a internetoveho zlocinu tak neprekvitali ako prekvitaju.
Inak keby Azet stal za nieco tak ti da moznost to nahlasit a oni maju nastroje ako jeho konto zrusit, blokovat. Ale oni ten zaujem nemaju lebo by nemali taku navstevnost aku maju a taky prijem z reklam. Im to vyhovuje ze je tam tolko uchylov co tam klikaju sustavne.
Podla mna na dotycneho radsej posli nejaku kliatbu, to bude mat vacsi efekt. Bez urazky.
Tot' moj roman.
0 0
newmi newmi

newmi je offline (nepripojený) newmi

neviem ako azet ale napr gmail ma taku fasa vecicku, loguje ti kto a kedy a z akej IP adresy pristupoval na konto. Azet skoro vobec nepouzivam, tak neviem ci to ma implementovane ale stretol som sa s tym uz u viacerych portalov alebo diskusnych for a podobne.

EDIT: Tak ma to aj Azet! Prihlas sa, prejdi s mysou na tvoj nick a tam klikni za zoznam prihlaseni a tam mas aj IP adresy vypisane, zisti, ktora ti je neznama a mas to ;-) Dokonca to ukazuje aj zle zadane hesla (ked si sa pomylila alebo ked sa ti dakto chcel dostat na ucet)
2 0
waspera waspera

waspera je offline (nepripojený) waspera

Ahoj , prosim ta nerozumiem teraz tomu , vyssie sa spmina , ze ip adresa sa da tazko zistit , ze cez policiu a neviem cez koho a zrazu je zverejnena v tych prihlaseniach na azete , to co? a pozerala som to a niekedy tam adresa nie je rovnaka , ako to , ze som sa po kazde skoro , prihlasovala z inej ip?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať