Zavrieť

Porady

skusenosti s firmou Renovum

Dobry den, chcela by som sa spytat, ci mate niekto skusenost so spol. Renovum. Chystame sa rekonstruovat kupelnu + WC v panelaku (vratane presmerovania vody a novej elektriny) a hladame ozaj serioznu firmu. Dakujem za nazory
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    osobnú skúsenosť nemám - ujo google našiel aj toto :

    http://www.google.sk/url?sa=t&source...10vx3rJ8-3WqVg

    Rating:

    Firma Renovum nam v roku 2003 oblozila kupelnu aj zachod, po 2 rokoch nam zacal obklad vydavat cudne zvuky bez najmensich zmien, po dalsich 2 rokoch sme si vsimli vyduvanie kachliciek, v tomto roku praskla sparovka, tak sme v zaujme bezpecnosti ZOZBIERALI kachlicky zo steny.
    Zistili sme, ze na ziadnej kachlicke nieje ani kusok lepidla, drzali tam iba silou vole a sparovky.
    Kachlicky boli zrejme prikladane do sucheho lepidla.
    Napisali sme p. majitelovi mail formou reklamacie s fotkami aby mal prehlad o tom aku zivotnost maju prace vykonavane jeho pracovnikmi, ale ozval sa nam iba automaticky odkazovac.
    Seriozneho podnikatela by mal zaujimat aspon dovod vzniknutej situacie aby jej mohol v buducnosti predchadzat. Nehovoriac o nahrade skody.
    Firmu Renovum NEODPORUCAM!
    Praca chvatna malo platna
    Dobry den stavebna firma Reno mi robili rekonstrukciu bytu pred rokom a pol velmi spokojny zatial mi vsetko drzi a funguje ako ma.Skuste mozno sa dohodnete 0910 374 991

    Herkules je offline (nepripojený) Herkules

    Herkules
    Tato firma NIE JE SERIOZNA a pracu neodvadza ku spokojnosti zakaznika, ale len aby bola rychlo spravena - akokolvek - a vyuctovana. Velka NESPOKOJNOST!
    Chcel by som sa poďakovať firme RENOVUM že som mohol stráviť Vianoce v novozrekonštruovanom rodinnom dome ,pretože začiatkom decembra to vyzeralo na konec januára.Ešte v júli som si zavolal dvoch živnostníkov, v snahe ušetriť a nakonec som ich v polovici novembra vyhodil ,pretože som bol s nervami v koncoch. Potom mi priateľ odporučil fy RENOVUM a tak som ich oslovil. Nasledovala obhliadka, ponuka, Zmluva a realizácia . Nastal neuveriteľný kolotoč na ktorý sme sa s nemým úžasom prizerali. Robili celý deň od rána do večera . Nemusel som nič zháňať,vymieňať,všetko zariadili doviezli. Prácu ktorú vykonali je perfektná ,všetko funguje ,preto firmu jednoznačne odporúčam.
    Matejka Stupava
    Dawwee No skusenost s nimi nemam a ani nechcem kedze spolocnost chvalia sami dnes registrovany s 1 prispevkom a myslia si ze ked daju aj 1 negativny tak to nebude napadne , prave pre toto by som si ich NIKDY nevybral . Na vsetky podvodne firmy raz dojde.

    skusenosti s firmou Renovum

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.