Zavrieť

Porady

Kamera pre vchodovymi dverami

Dobrý deň .

Chcel by som sa spýtať, potrebujem povolenie na umiestnenie kamery pred moje vchodve dvere od vsetkych majitelov bytov v mojom cinziaku, ale staci pisomne povolenie od ojich susedov na mojom poschodi ??

Vopred dakujem za vasu odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    popindance Pozri príspevok
    Ok , hej v podstate mas(mate) pravdu . . . ale slo miskor o pravne rieseni epredmetnej veci, any nas domovy dovernik nemohol rypat . .V podstate co som zistil by si stacili podpisy mojich susedov na poschodi, asi to aj tak budem riesit, ale aj tak velmipekne dakujem za rychlu reakciu . . .
    Vsak si ty poriadne necital tie prilozene linky? Alebo si si z nich vybral len to, co ti vyhovuje

    Pozri si este tuto temu http://www.porada.sk/t124797-kamerovy-system.html , je to pohlad z opacnej strany ...

    Vzdy sa moze najst niekto, komu to bude vadit a zacne rypat,lebo kamera bude zachytavat spolocne priestory.

    Este otazocka. Nepises,kde sa nachadza tvoj byt. Ci je niekde na vrchnom poschodi, kde nechodi nik, iba ty a susedia z rovnakeho poschodia, alebo niekde dole, kde sa premelie kazdy, kto sas potrebuje dostat domov ...

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Zakamufluj kameru tak aby ju nebolo vidieť .

    To je tvoj dovtip ako to urobíš.

    Vo VW sa tiež nepýtali zamestnancov , či ich možu špehovať,keď tajne namontovali kamery do ventilačných šácht.
    Ok , hej v podstate mas(mate) pravdu . . . ale slo miskor o pravne rieseni epredmetnej veci, any nas domovy dovernik nemohol rypat . .V podstate co som zistil by si stacili podpisy mojich susedov na poschodi, asi to aj tak budem riesit, ale aj tak velmipekne dakujem za rychlu reakciu . . .

    verkaz je offline (nepripojený) verkaz

    verkaz
    Skús osloviť obyvateľov vchodu, možno bude viacej takých, ktorí budú mať o kamerový systém záujem.

    Kamera pre vchodovymi dverami

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.