Zavrieť

Porady

Nefungujú mi žiadne klávesové skratky

Od nejakého momentu mi prestali fungovať všetky klávesové skratky a nefungujú mi v žiadnom programe, či word, excel, internetové aplikácie alebo v pohode. Je niečo kde sa to dá zapnúť resp. vypnúť. Alebo treba niečo nainštalovať???? Prosím Vás o radu, nakoľko v tomto som úplná laička a pc sa nerozumiem. Všetko mi fungovalo, neviem či to mohla spôsobiť moja dcéra, že tlačí všetko možné naraz, alebo niečo nainštalované. Ak máte niekto nejaké návod ako to vyriešiť, poprosím Vás o úplne podrobné info. Ďakujem každému
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    ..to by ma vobec netrápilo, aj tak žiadne nepoužívam okrem Enter

    Ivula je offline (nepripojený) Ivula

    Ivula
    ak myslíš anglickú klávesnicu, tak medzi písaním prepínať stále klávesnice nie je moc praktické, skúšala som už odinštalovať nejaké programy, ale aj tak nepomohlo

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Ivula Pozri príspevok
    ak myslíš anglickú klávesnicu, tak medzi písaním prepínať stále klávesnice nie je moc praktické, skúšala som už odinštalovať nejaké programy, ale aj tak nepomohlo
    Celú kávesnicu nie zmena jazyka SK - EN.

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    1 nepúšťať dcéru k počítaču. Vyhraď jej vlastný
    2 preskenovať PC na vírusy a inú háveď

    Ram ON je offline (nepripojený) Ram ON

    Ram ON
    Zrejme dcéra vytvorila skratku pre nejakú app... skús pozriet detaily vsetkych suborov a priečinkov v pc.../nejakaApp,súbor, a pod./(pravym tlač.myšky/detaily,/Vlastnosti/ webový dokument/ je tam možnosť zvoliť si skratku pre daný krok k určitemu presmerovaniu (softvér, priečinok) alebo Klávesová skratka: kamoš mal podobny problem našiel som v jednom súbore skratku alt a 5 a bolo mi jasne prečo mu to nešlapalo
    buchač skús pozriet detaily...
    ===================
    Ty sa skús pozrieť na dátum témy ....

    Nefungujú mi žiadne klávesové skratky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.